Football Stats
Herb Vukovar
VukovarŚr. pkt/mecz 0.85
Chorwacja / First NL5 września 2026 15:45
Herb HNK Cibalia
HNK CibaliaŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Vukovar

6W — Vukovar2D1W — HNK Cibalia

Streaki - Vukovar

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vukovar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Vukovar — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Vukovar — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Vukovar — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Vukovar — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
  • Vukovar — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Vukovar — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Vukovar — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Vukovar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Vukovar — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Vukovar — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Vukovar — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Vukovar — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - HNK Cibalia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • HNK Cibalia — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • HNK Cibalia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • HNK Cibalia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • HNK Cibalia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • HNK Cibalia — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • HNK Cibalia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • HNK Cibalia — jest niepokonany (15/20, 75%)

Serie - Vukovar

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vukovar — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — poniżej 11.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vukovar — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - HNK Cibalia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 HNK Cibalia — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Cibalia — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Cibalia — powyżej 1.5 gola w meczu w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Cibalia — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
03.05Herb VukovarVukovar42Herb HNK CibaliaHNK Cibalia
16.11Herb HNK CibaliaHNK Cibalia10Herb VukovarVukovar
09.09Herb VukovarVukovar20Herb HNK CibaliaHNK Cibalia
01.06Herb HNK CibaliaHNK Cibalia15Herb VukovarVukovar
17.11Herb HNK CibaliaHNK Cibalia01Herb VukovarVukovar
02.09Herb VukovarVukovar31Herb HNK CibaliaHNK Cibalia
20.05Herb VukovarVukovar11Herb HNK CibaliaHNK Cibalia
19.11Herb HNK CibaliaHNK Cibalia22Herb VukovarVukovar
03.09Herb VukovarVukovar10Herb HNK CibaliaHNK Cibalia

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. HNK Cibalia jest o 200% lepsza niż Vukovar pod względem odsetku wygranych meczów.

VukovarDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
3.10
3.20
3.15
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
1.90
2.20
2.05
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
47%
43%
45%
Śr. strzały/mecz
8.75
8.22
8.47
Śr. faule/mecz
15.00
12.78
13.82
HNK CibaliaDomWyjazdOgółem
Win %
90%
30%
60%
Śr. goli/mecz
2.90
3.10
3.00
Strzelone
2.20
1.50
1.85
Stracone
0.70
1.60
1.15
BTTS %
50%
90%
70%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

HNK Cibalia jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Vukovar u siebie
1.50 gola/mecz
HNK Cibalia na wyjeździe

Progi bramkowe

VukovarHNK Cibalia
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemVukovarHNK Cibalia
Match Corners AVG
7.94 (17/40)
7.94 (17/20)
Over 6.5 Corners
71% (12/17)
71% (12/17)
Over 7.5 Corners
71% (12/17)
71% (12/17)
Over 8.5 Corners
53% (9/17)
53% (9/17)
Over 9.5 Corners
29% (5/17)
29% (5/17)
Over 10.5 Corners
18% (3/17)
18% (3/17)
Over 11.5 Corners
0% (0/17)
0% (0/17)
Over 12.5 Corners
0% (0/17)
0% (0/17)
Over 13.5 Corners
0% (0/17)
0% (0/17)
Over 14.5 Corners
0% (0/17)
0% (0/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVukovarHNK Cibalia
Corners Earned Match
3.30
3.30
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 4.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
66
66

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemVukovarHNK Cibalia
Match Cards AVG
4.55 (20/20)
4.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
91
91
Highest in a Match
13
13
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVukovarHNK Cibalia
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 2.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
First NL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Jadran LP211042.00
3Vukovar211042.00
4HNK Cibalia211042.00
5Dugopolje211042.00
7Bsk Bijelo Brdo211042.00
8Sesvete210131.50
9Orijent 1919210131.50
10Segesta Sisak210131.50
11Karlovac 1919210131.50
12Opatija201110.50
13Kustosija201110.50
14Dubrava Zagreb200200.00
16Hrvace200200.00