Football Stats
Herb Aris Thessalonikis
Aris ThessalonikisŚr. pkt/mecz 1.65
Grecja / Super League30 sierpnia 2026 18:30
Herb OFI
OFIŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Aris Thessalonikis

5W — Aris Thessalonikis1D4W — OFI

Streaki - Aris Thessalonikis

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aris Thessalonikis — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Aris Thessalonikis — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Aris Thessalonikis — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Aris Thessalonikis — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Aris Thessalonikis — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Aris Thessalonikis — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Aris Thessalonikis — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Aris Thessalonikis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Aris Thessalonikis — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Aris Thessalonikis — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Aris Thessalonikis — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Aris Thessalonikis — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Aris Thessalonikis — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Aris Thessalonikis — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Aris Thessalonikis — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - OFI

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • OFI — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • OFI — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • OFI — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • OFI — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • OFI — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • OFI — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • OFI — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • OFI — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
  • OFI — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • OFI — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • OFI — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • OFI — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • OFI — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • OFI — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • OFI — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • OFI — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Aris Thessalonikis

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aris Thessalonikis — wygrywa w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Aris Thessalonikis — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Aris Thessalonikis — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Aris Thessalonikis — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aris Thessalonikis — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Aris Thessalonikis — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Aris Thessalonikis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Aris Thessalonikis — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aris Thessalonikis — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 32 meczach z rzędu
  • 🔥 Aris Thessalonikis — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aris Thessalonikis — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu

Serie - OFI

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 OFI — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — powyżej 1.5 gola w meczu w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — poniżej 11.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 22 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Aris ThessalonikisAris Thessalonikis21Herb OFIOFI
10.05Herb Aris ThessalonikisAris Thessalonikis31Herb OFIOFI
03.05Herb OFIOFI02Herb Aris ThessalonikisAris Thessalonikis
22.03Herb Aris ThessalonikisAris Thessalonikis02Herb OFIOFI
04.10Herb OFIOFI30Herb Aris ThessalonikisAris Thessalonikis
03.05Herb OFIOFI11Herb Aris ThessalonikisAris Thessalonikis
05.04Herb Aris ThessalonikisAris Thessalonikis20Herb OFIOFI
05.01Herb Aris ThessalonikisAris Thessalonikis02Herb OFIOFI
15.09Herb OFIOFI32Herb Aris ThessalonikisAris Thessalonikis
17.12Herb Aris ThessalonikisAris Thessalonikis10Herb OFIOFI

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. OFI jest o 25% lepsza niż Aris Thessalonikis pod względem odsetku wygranych meczów.

Aris ThessalonikisDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
2.10
2.15
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
0.90
0.90
0.90
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
47%
53%
50%
Śr. strzały/mecz
17.30
11.56
14.58
Śr. faule/mecz
14.50
16.78
15.58
OFIDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.70
3.20
2.95
Strzelone
1.70
1.50
1.60
Stracone
1.00
1.70
1.35
BTTS %
20%
80%
50%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
30%
0%
15%
Posiadanie piłki
49%
46%
48%
Śr. strzały/mecz
10.67
9.50
10.12
Śr. faule/mecz
13.00
13.89
13.42

Ostatnie 10 meczów

OFI jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Aris Thessalonikis u siebie
1.50 gola/mecz
OFI na wyjeździe

Progi bramkowe

Aris ThessalonikisOFI
Over 0.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
90% (18/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Aris Thessalonikis notuje o 17% wyższy wynik niż OFI pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAris ThessalonikisOFI
Match Corners AVG
8.61 (38/40)
9.26 (19/20)
7.95 (19/20)
Over 6.5 Corners
74% (28/38)
79% (15/19)
68% (13/19)
Over 7.5 Corners
66% (25/38)
74% (14/19)
58% (11/19)
Over 8.5 Corners
58% (22/38)
63% (12/19)
53% (10/19)
Over 9.5 Corners
47% (18/38)
58% (11/19)
37% (7/19)
Over 10.5 Corners
21% (8/38)
26% (5/19)
16% (3/19)
Over 11.5 Corners
13% (5/38)
21% (4/19)
5% (1/19)
Over 12.5 Corners
8% (3/38)
11% (2/19)
5% (1/19)
Over 13.5 Corners
0% (0/38)
0% (0/19)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
0% (0/38)
0% (0/19)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAris ThessalonikisOFI
Corners Earned Match
3.88
4.95
2.80
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
55% (11/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (8/40)
40% (8/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
30% (6/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Corners Earned
155
99
56

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Aris Thessalonikis notuje o 15% wyższy wynik niż OFI pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAris ThessalonikisOFI
Match Cards AVG
5.47 (40/40)
5.85 (20/20)
5.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Total Cards
219
117
102
Highest in a Match
14
11
14
Lowest in a Match
2
2
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Aris Thessalonikis jest o 79% lepsza niż OFI pod względem strzałów na mecz.

OgółemAris ThessalonikisOFI
Strzały / mecz
12.00
17.00
9.50
Strzały celne / mecz
5.00
10.00
2.50
Strzały niecelne / mecz
4.00
2.00
5.00
Skuteczność strzałów
13.9%
11.8%
15.8%
Strzały na gola
7.20
8.50
6.33
Strzały celne na gola
3.00
5.00
1.67
Strzały Over 10.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Aris Thessalonikis notuje o 100% wyższy wynik niż OFI pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAris ThessalonikisOFI
Match Offsides AVG
3.00
3.00
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
2.00
3.00
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Aris Thessalonikis jest o 28% lepsza niż OFI pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAris ThessalonikisOFI
xG (For)
1.50
1.76
1.37
xGA (Against)
1.31
1.34
1.29
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAris ThessalonikisOFI
Under 0.5
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
35% (7/20)
5% (1/20)
Under 2.5
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Under 3.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1PAOK220063.00
2Panetolikos220063.00
5AEK Athens FC211042.00
6Panathinaikos110033.00
7OFI210131.50
8Kifisia101011.00
9Volos NFC201110.50
10Iraklis 1908201110.50
11Atromitos200200.00
12Kalamata200200.00
13Asteras Tripolis200200.00
14Levadiakos200200.00