Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Asteras Tripolis
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Asteras Tripolis — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Asteras Tripolis — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Asteras Tripolis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Asteras Tripolis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Asteras Tripolis — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Asteras Tripolis — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
- Asteras Tripolis — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Asteras Tripolis — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Asteras Tripolis — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Asteras Tripolis — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Asteras Tripolis — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Asteras Tripolis — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Asteras Tripolis — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
Streaki - Iraklis 1908
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Iraklis 1908 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Iraklis 1908 — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Iraklis 1908 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Iraklis 1908 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Iraklis 1908 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Iraklis 1908 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Iraklis 1908 — powyżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Iraklis 1908 — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
- Iraklis 1908 — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
- Iraklis 1908 — poniżej 6.5 rożnych (2/2, 100%)
- Iraklis 1908 — powyżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
- Iraklis 1908 — powyżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Iraklis 1908 — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
Serie - Asteras Tripolis
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Asteras Tripolis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Asteras Tripolis — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Asteras Tripolis — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Asteras Tripolis — powyżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Asteras Tripolis — powyżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Asteras Tripolis — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Iraklis 1908
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Iraklis 1908 — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Iraklis 1908 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Iraklis 1908 jest o 117% lepsza niż Asteras Tripolis pod względem odsetku wygranych meczów.
| Asteras Tripolis | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.40 | 2.40 |
Strzelone | 1.40 | 0.80 | 1.10 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 49% | 44% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 12.20 | 9.80 | 11.00 |
Śr. faule/mecz | 14.00 | 14.60 | 14.30 |
| Iraklis 1908 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.20 | 2.20 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 0.40 | 1.00 | 0.70 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 70% | 30% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Olympiakos Piraeus0-1
- 23.08.2026Lvs Panetolikos1-3
- 21.05.2026Wvs Panetolikos2-1
- 16.05.2026Dvs Kifisia0-0
- 12.05.2026Wvs Panserraikos1-0
- 09.05.2026Dvs Larisa1-1
- 02.05.2026Wvs Atromitos4-2
- 26.04.2026Lvs Atromitos1-2
- 22.04.2026Wvs Panetolikos2-1
- 18.04.2026Dvs Kifisia0-0
- 29.08.2026Dvs Volos NFC1-1
- 22.08.2026Lvs AEK Athens FC0-4
- 28.03.2026Lvs Kalamata0-1
- 22.03.2026Wvs Anagennisi Karditsas3-1
- 14.03.2026Dvs Niki Volos0-0
- 08.03.2026Wvs Asteras Tripolis II2-0
- 28.02.2026Wvs Anagennisi Karditsas1-0
- 22.02.2026Wvs Niki Volos1-0
- 14.02.2026Wvs Asteras Tripolis II2-0
- 24.01.2026Wvs PAS Giannina2-1
Progi bramkowe
| Asteras Tripolis | Iraklis 1908 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Asteras Tripolis | Iraklis 1908 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Asteras Tripolis | Iraklis 1908 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Asteras Tripolis notuje o 138% wyższy wynik niż Iraklis 1908 pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Asteras Tripolis | Iraklis 1908 | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.24 (21/40) | 9.50 (20/20) | 4.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 76% (16/21) | 80% (16/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners | 67% (14/21) | 70% (14/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners | 57% (12/21) | 60% (12/20) | 0% (0/1) |
Over 9.5 Corners | 48% (10/21) | 50% (10/20) | 0% (0/1) |
Over 10.5 Corners | 38% (8/21) | 40% (8/20) | 0% (0/1) |
Over 11.5 Corners | 33% (7/21) | 35% (7/20) | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 19% (4/21) | 20% (4/20) | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 10% (2/21) | 10% (2/20) | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 10% (2/21) | 10% (2/20) | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Asteras Tripolis | Iraklis 1908 | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.73 | 5.00 | 2.00 |
More Corners Than Opponent | 41% (9/22) | 40% (8/20) | 50% (1/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 68% (15/22) | 75% (15/20) | 0% (0/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 59% (13/22) | 65% (13/20) | 0% (0/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 36% (8/22) | 40% (8/20) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 32% (7/22) | 35% (7/20) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 23% (5/22) | 25% (5/20) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (4/22) | 20% (4/20) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 18% (4/22) | 20% (4/20) | 0% (0/2) |
Corners Earned | 104 | 100 | 4 |
| Ogółem | Asteras Tripolis | Iraklis 1908 | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.23 | 4.50 | 1.50 |
More Corners Than Opponent | 41% (9/22) | 40% (8/20) | 50% (1/2) |
Over 2.5 Corners Against | 68% (15/22) | 75% (15/20) | 0% (0/2) |
Over 3.5 Corners Against | 64% (14/22) | 70% (14/20) | 0% (0/2) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (12/22) | 60% (12/20) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Corners Against | 36% (8/22) | 40% (8/20) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Against | 5% (1/22) | 5% (1/20) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (1/22) | 5% (1/20) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/22) | 0% (0/20) | 0% (0/2) |
Corners Against | 93 | 90 | 3 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Iraklis 1908 notuje o 31% wyższy wynik niż Asteras Tripolis pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Asteras Tripolis | Iraklis 1908 | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.09 (22/22) | 4.95 (20/20) | 6.50 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 100% (22/22) | 100% (20/20) | 100% (2/2) |
Over 1.5 Cards | 100% (22/22) | 100% (20/20) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Cards | 86% (19/22) | 85% (17/20) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Cards | 77% (17/22) | 75% (15/20) | 100% (2/2) |
Over 4.5 Cards | 55% (12/22) | 50% (10/20) | 100% (2/2) |
Over 5.5 Cards | 36% (8/22) | 35% (7/20) | 50% (1/2) |
Over 6.5 Cards | 32% (7/22) | 30% (6/20) | 50% (1/2) |
Over 7.5 Cards | 14% (3/22) | 10% (2/20) | 50% (1/2) |
Total Cards | 112 | 99 | 13 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 8 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 5 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Asteras Tripolis jest o 20% lepsza niż Iraklis 1908 pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Asteras Tripolis | Iraklis 1908 | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 11.33 | 12.00 | 10.00 |
Strzały celne / mecz | 3.33 | 4.50 | 1.00 |
Strzały niecelne / mecz | 6.00 | 6.00 | 6.00 |
Skuteczność strzałów | 5.9% | 4.2% | 10.0% |
Strzały na gola | 17.00 | 24.00 | 10.00 |
Strzały celne na gola | 5.00 | 9.00 | 1.00 |
Strzały Over 10.5 | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Strzały Over 11.5 | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Strzały Over 12.5 | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Strzały Over 13.5 | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Strzały Over 14.5 | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Strzały celne Over 3.5 | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Strzały celne Over 4.5 | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Strzały celne Over 5.5 | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Asteras Tripolis notuje o 17% wyższy wynik niż Iraklis 1908 pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Asteras Tripolis | Iraklis 1908 | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 5.00 | 5.50 | 4.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 2.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 3.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Team Offsides AVG | 3.33 | 3.50 | 3.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Team Offsides Over 1.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Team Offsides Over 2.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.
| Ogółem | Asteras Tripolis | Iraklis 1908 | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.01 | 1.01 | — |
xGA (Against) | 1.10 | 1.10 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Asteras Tripolis | Iraklis 1908 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

