Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Levadiakos
Streaki - Levadiakos
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Levadiakos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Levadiakos — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Levadiakos — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Levadiakos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Levadiakos — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Levadiakos — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Levadiakos — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Levadiakos — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
- Levadiakos — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Levadiakos — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Levadiakos — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Levadiakos — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Levadiakos — poniżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Levadiakos — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Levadiakos — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Panetolikos
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Panetolikos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Panetolikos — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Panetolikos — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Panetolikos — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Panetolikos — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Panetolikos — poniżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Panetolikos — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Panetolikos — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Panetolikos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
- Panetolikos — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Panetolikos — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Panetolikos — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Panetolikos — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Panetolikos — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Levadiakos
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Levadiakos — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Levadiakos — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Levadiakos — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Levadiakos — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Levadiakos — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Levadiakos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Levadiakos — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Levadiakos — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Levadiakos — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Levadiakos — powyżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Levadiakos — powyżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Levadiakos — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 19 meczach z rzędu
Serie - Panetolikos
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Panetolikos — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Panetolikos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Panetolikos — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Panetolikos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Panetolikos — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Panetolikos — poniżej 12.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Panetolikos — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Panetolikos — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Panetolikos — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Levadiakos jest o 14% lepsza niż Panetolikos pod względem odsetku wygranych meczów.
| Levadiakos | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.30 | 3.30 |
Strzelone | 2.00 | 1.00 | 1.50 |
Stracone | 1.30 | 2.30 | 1.80 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Posiadanie piłki | 55% | 52% | 54% |
Śr. strzały/mecz | 11.00 | 8.30 | 9.65 |
Śr. faule/mecz | 14.20 | 14.10 | 14.15 |
| Panetolikos | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.00 | 2.30 |
Strzelone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
Stracone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Posiadanie piłki | 55% | 42% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 13.80 | 8.10 | 10.95 |
Śr. faule/mecz | 13.70 | 15.50 | 14.60 |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Lvs Panathinaikos0-2
- 23.08.2026Lvs PAOK0-4
- 17.05.2026Lvs Aris Thessalonikis0-3
- 13.05.2026Wvs OFI3-2
- 10.05.2026Wvs Volos NFC3-0
- 03.05.2026Wvs Volos NFC5-2
- 18.04.2026Lvs OFI0-2
- 05.04.2026Dvs Aris Thessalonikis1-1
- 22.03.2026Wvs Atromitos1-0
- 15.03.2026Lvs PAOK0-3
- 29.08.2026Wvs Kalamata2-0
- 23.08.2026Wvs Asteras Tripolis3-1
- 21.05.2026Lvs Asteras Tripolis1-2
- 17.05.2026Dvs Panserraikos1-1
- 12.05.2026Dvs Larisa1-1
- 09.05.2026Wvs Atromitos2-1
- 02.05.2026Lvs Kifisia0-1
- 26.04.2026Dvs Kifisia0-0
- 22.04.2026Lvs Asteras Tripolis1-2
- 18.04.2026Lvs Panserraikos2-3
Progi bramkowe
| Levadiakos | Panetolikos | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Levadiakos | Panetolikos | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Levadiakos | Panetolikos | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Levadiakos | Panetolikos | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.00 (40/40) | 8.05 (20/20) | 7.95 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Over 7.5 Corners | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Over 8.5 Corners | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 9.5 Corners | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 10.5 Corners | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 11.5 Corners | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 12.5 Corners | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 13.5 Corners | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Levadiakos | Panetolikos | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.70 | 3.50 | 3.90 |
More Corners Than Opponent | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 148 | 70 | 78 |
| Ogółem | Levadiakos | Panetolikos | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.30 | 4.55 | 4.05 |
More Corners Than Opponent | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Against | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 172 | 91 | 81 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Levadiakos notuje o 17% wyższy wynik niż Panetolikos pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Levadiakos | Panetolikos | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.60 (40/40) | 6.05 (20/20) | 5.15 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Cards | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Cards | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Total Cards | 224 | 121 | 103 |
Highest in a Match | 14 | 14 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 3 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Panetolikos jest o 50% lepsza niż Levadiakos pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Levadiakos | Panetolikos | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 10.00 | 8.00 | 12.00 |
Strzały celne / mecz | 2.75 | 1.50 | 4.00 |
Strzały niecelne / mecz | 3.75 | 4.00 | 3.50 |
Skuteczność strzałów | 12.5% | 0.0% | 20.8% |
Strzały na gola | 8.00 | — | 4.80 |
Strzały celne na gola | 2.20 | — | 1.60 |
Strzały Over 10.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 11.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 12.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 13.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 14.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 3.5 | 50% (2/4) | 0% (0/2) | 100% (2/2) |
Strzały celne Over 4.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 5.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.
| Ogółem | Levadiakos | Panetolikos | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.50 | 2.00 | 3.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 1.5 % | 75% (3/4) | 100% (2/2) | 50% (1/2) |
Match Offsides Over 2.5 % | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Match Offsides Over 3.5 % | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Team Offsides AVG | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 75% (3/4) | 100% (2/2) | 50% (1/2) |
Team Offsides Over 1.5 % | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Team Offsides Over 2.5 % | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Panetolikos jest o 80% lepsza niż Levadiakos pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Levadiakos | Panetolikos | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.15 | 0.82 | 1.48 |
xGA (Against) | 1.40 | 1.70 | 1.10 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Levadiakos | Panetolikos | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

