Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy OFI
Streaki - OFI
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- OFI — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- OFI — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- OFI — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- OFI — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- OFI — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- OFI — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- OFI — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- OFI — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- OFI — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
- OFI — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- OFI — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- OFI — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- OFI — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- OFI — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- OFI — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- OFI — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- OFI — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Asteras Tripolis
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Asteras Tripolis — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Asteras Tripolis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Asteras Tripolis — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Asteras Tripolis — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Asteras Tripolis — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Asteras Tripolis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Asteras Tripolis — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Asteras Tripolis — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
- Asteras Tripolis — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Asteras Tripolis — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Asteras Tripolis — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Asteras Tripolis — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Asteras Tripolis — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Asteras Tripolis — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
Serie - OFI
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 OFI — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — poniżej 11.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 23 meczach z rzędu
Serie - Asteras Tripolis
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Asteras Tripolis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Asteras Tripolis — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Asteras Tripolis — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Asteras Tripolis — powyżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Asteras Tripolis — powyżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Asteras Tripolis — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. OFI jest o 50% lepsza niż Asteras Tripolis pod względem odsetku wygranych meczów.
| OFI | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.80 | 2.75 |
Strzelone | 1.70 | 1.20 | 1.45 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 20% | 70% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Posiadanie piłki | 49% | 49% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 10.67 | 10.57 | 10.63 |
Śr. faule/mecz | 13.00 | 14.38 | 13.61 |
| Asteras Tripolis | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.40 | 2.40 |
Strzelone | 1.40 | 0.80 | 1.10 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 49% | 44% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 12.20 | 9.80 | 11.00 |
Śr. faule/mecz | 14.00 | 14.60 | 14.30 |
Ostatnie 10 meczów
- 02.09.2026Dvs PAOK0-0
- 30.08.2026Lvs Aris Thessalonikis1-2
- 27.08.2026Wvs CSKA Sofia2-0
- 23.08.2026Wvs Volos NFC2-0
- 20.08.2026Wvs CSKA Sofia3-0
- 01.08.2026Lvs Willem II1-2
- 17.05.2026Wvs Volos NFC3-1
- 13.05.2026Lvs Levadiakos2-3
- 10.05.2026Lvs Aris Thessalonikis1-3
- 03.05.2026Lvs Aris Thessalonikis0-2
- 30.08.2026Lvs Olympiakos Piraeus0-1
- 23.08.2026Lvs Panetolikos1-3
- 21.05.2026Wvs Panetolikos2-1
- 16.05.2026Dvs Kifisia0-0
- 12.05.2026Wvs Panserraikos1-0
- 09.05.2026Dvs Larisa1-1
- 02.05.2026Wvs Atromitos4-2
- 26.04.2026Lvs Atromitos1-2
- 22.04.2026Wvs Panetolikos2-1
- 18.04.2026Dvs Kifisia0-0
Progi bramkowe
| OFI | Asteras Tripolis | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| OFI | Asteras Tripolis | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| OFI | Asteras Tripolis | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Asteras Tripolis notuje o 23% wyższy wynik niż OFI pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | OFI | Asteras Tripolis | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.66 (38/40) | 7.72 (18/20) | 9.50 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 74% (28/38) | 67% (12/18) | 80% (16/20) |
Over 7.5 Corners | 63% (24/38) | 56% (10/18) | 70% (14/20) |
Over 8.5 Corners | 55% (21/38) | 50% (9/18) | 60% (12/20) |
Over 9.5 Corners | 42% (16/38) | 33% (6/18) | 50% (10/20) |
Over 10.5 Corners | 29% (11/38) | 17% (3/18) | 40% (8/20) |
Over 11.5 Corners | 21% (8/38) | 6% (1/18) | 35% (7/20) |
Over 12.5 Corners | 13% (5/38) | 6% (1/18) | 20% (4/20) |
Over 13.5 Corners | 5% (2/38) | 0% (0/18) | 10% (2/20) |
Over 14.5 Corners | 5% (2/38) | 0% (0/18) | 10% (2/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | OFI | Asteras Tripolis | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.92 | 2.85 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 0% (0/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 0% (0/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 0% (0/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 0% (0/20) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 157 | 57 | 100 |
| Ogółem | OFI | Asteras Tripolis | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.70 | 4.90 | 4.50 |
More Corners Than Opponent | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Against | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 18% (7/40) | 30% (6/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Corners Against | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 188 | 98 | 90 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | OFI | Asteras Tripolis | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.10 (40/40) | 5.25 (20/20) | 4.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Cards | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 204 | 105 | 99 |
Highest in a Match | 14 | 14 | 10 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Asteras Tripolis jest o 26% lepsza niż OFI pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | OFI | Asteras Tripolis | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 10.75 | 9.50 | 12.00 |
Strzały celne / mecz | 3.50 | 2.50 | 4.50 |
Strzały niecelne / mecz | 5.50 | 5.00 | 6.00 |
Skuteczność strzałów | 9.3% | 15.8% | 4.2% |
Strzały na gola | 10.75 | 6.33 | 24.00 |
Strzały celne na gola | 3.50 | 1.67 | 9.00 |
Strzały Over 10.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 11.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 12.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 13.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 14.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 3.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 4.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 5.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Asteras Tripolis notuje o 133% wyższy wynik niż OFI pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | OFI | Asteras Tripolis | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.25 | 3.00 | 5.50 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 2.5 % | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 3.5 % | 50% (2/4) | 0% (0/2) | 100% (2/2) |
Team Offsides AVG | 2.50 | 1.50 | 3.50 |
Team Offsides Over 0.5 % | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Team Offsides Over 1.5 % | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Team Offsides Over 2.5 % | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. OFI jest o 36% lepsza niż Asteras Tripolis pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | OFI | Asteras Tripolis | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.19 | 1.37 | 1.01 |
xGA (Against) | 1.20 | 1.29 | 1.10 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | OFI | Asteras Tripolis | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

