Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Sekhukhune United
Streaki - Sekhukhune United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sekhukhune United — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Sekhukhune United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Sekhukhune United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sekhukhune United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sekhukhune United — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Sekhukhune United — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sekhukhune United — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Sekhukhune United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sekhukhune United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Sekhukhune United — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Sekhukhune United — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Sekhukhune United — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Sekhukhune United — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Sekhukhune United — powyżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Sekhukhune United — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sekhukhune United — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Sekhukhune United — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Durban City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Durban City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Durban City — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Durban City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Durban City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Durban City — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Durban City — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Durban City — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Durban City — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Durban City — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Durban City — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Durban City — powyżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Durban City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/10, 70%)
Serie - Sekhukhune United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sekhukhune United — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sekhukhune United — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sekhukhune United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Sekhukhune United — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Sekhukhune United — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sekhukhune United — powyżej 3.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Sekhukhune United — poniżej 12.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Sekhukhune United — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sekhukhune United — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sekhukhune United — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 44 meczach z rzędu
Serie - Durban City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Durban City — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Durban City — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Durban City — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Durban City — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Durban City — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Durban City — nie wygrywa 1. połowę w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Durban City — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Durban City — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Durban City — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Durban City — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Durban City — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Durban City — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Durban City — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Durban City — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Durban City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Durban City jest o 20% lepsza niż Sekhukhune United pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sekhukhune United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.50 | 2.05 |
Strzelone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
Stracone | 0.90 | 1.30 | 1.10 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 50% | 10% | 30% |
Posiadanie piłki | 51% | 47% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 10.10 | 11.50 | 10.80 |
Śr. faule/mecz | 12.20 | 12.50 | 12.35 |
| Durban City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.30 | 2.00 | 1.65 |
Strzelone | 0.70 | 0.80 | 0.75 |
Stracone | 0.60 | 1.20 | 0.90 |
BTTS % | 20% | 20% | 20% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
Posiadanie piłki | 48% | 49% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 10.60 | 9.70 | 10.15 |
Śr. faule/mecz | 11.70 | 12.70 | 12.20 |
Ostatnie 10 meczów
- 23.05.2026Dvs Siwelele2-2
- 16.05.2026Dvs Richards Bay1-1
- 10.05.2026Lvs Kaizer Chiefs0-2
- 06.05.2026Wvs Chippa United3-1
- 25.04.2026Dvs Marumo Gallants1-1
- 17.04.2026Lvs Stellenbosch1-3
- 11.04.2026Wvs Magesi1-0
- 06.04.2026Dvs Amazulu2-2
- 22.03.2026Lvs Golden Arrows0-1
- 14.03.2026Dvs Polokwane City0-0
- 23.05.2026Lvs Amazulu0-1
- 16.05.2026Dvs Orlando Pirates0-0
- 08.05.2026Dvs Stellenbosch0-0
- 05.05.2026Dvs Siwelele2-2
- 24.04.2026Dvs Orbit College1-1
- 19.04.2026Lvs Magesi2-5
- 11.04.2026Lvs Golden Arrows0-1
- 07.04.2026Lvs Mamelodi Sundowns0-1
- 22.03.2026Wvs Richards Bay1-0
- 15.03.2026Lvs Kaizer Chiefs0-1
Progi bramkowe
| Sekhukhune United | Durban City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Sekhukhune United | Durban City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Sekhukhune United | Durban City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Sekhukhune United | Durban City | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.47 (40/40) | 8.30 (20/20) | 8.65 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 7.5 Corners | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 8.5 Corners | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Over 9.5 Corners | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Over 10.5 Corners | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Over 11.5 Corners | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 12.5 Corners | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 13.5 Corners | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 14.5 Corners | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Sekhukhune United | Durban City | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.03 | 3.70 | 4.70 |
More Corners Than Opponent | 47% (14/30) | 45% (9/20) | 50% (5/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 73% (22/30) | 70% (14/20) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 50% (15/30) | 50% (10/20) | 50% (5/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 40% (12/30) | 35% (7/20) | 50% (5/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 27% (8/30) | 20% (4/20) | 40% (4/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (6/30) | 15% (3/20) | 30% (3/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (3/30) | 5% (1/20) | 20% (2/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/30) | 0% (0/20) | 0% (0/10) |
Corners Earned | 121 | 74 | 47 |
| Ogółem | Sekhukhune United | Durban City | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.80 | 3.80 | 3.80 |
More Corners Than Opponent | 47% (14/30) | 45% (9/20) | 50% (5/10) |
Over 2.5 Corners Against | 60% (18/30) | 60% (12/20) | 60% (6/10) |
Over 3.5 Corners Against | 47% (14/30) | 45% (9/20) | 50% (5/10) |
Over 4.5 Corners Against | 27% (8/30) | 25% (5/20) | 30% (3/10) |
Over 5.5 Corners Against | 17% (5/30) | 15% (3/20) | 20% (2/10) |
Over 6.5 Corners Against | 13% (4/30) | 10% (2/20) | 20% (2/10) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (4/30) | 10% (2/20) | 20% (2/10) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (3/30) | 10% (2/20) | 10% (1/10) |
Corners Against | 114 | 76 | 38 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sekhukhune United notuje o 58% wyższy wynik niż Durban City pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Sekhukhune United | Durban City | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.47 (30/30) | 3.95 (20/20) | 2.50 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (30/30) | 100% (20/20) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 83% (25/30) | 90% (18/20) | 70% (7/10) |
Over 2.5 Cards | 70% (21/30) | 75% (15/20) | 60% (6/10) |
Over 3.5 Cards | 43% (13/30) | 55% (11/20) | 20% (2/10) |
Over 4.5 Cards | 23% (7/30) | 35% (7/20) | 0% (0/10) |
Over 5.5 Cards | 20% (6/30) | 30% (6/20) | 0% (0/10) |
Over 6.5 Cards | 7% (2/30) | 10% (2/20) | 0% (0/10) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/30) | 0% (0/20) | 0% (0/10) |
Total Cards | 104 | 79 | 25 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 4 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Durban City jest o 87% lepsza niż Sekhukhune United pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Sekhukhune United | Durban City | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 11.00 | 7.67 | 14.33 |
Strzały celne / mecz | 5.33 | 4.00 | 6.67 |
Strzały niecelne / mecz | 3.83 | 2.33 | 5.33 |
Skuteczność strzałów | 4.5% | 4.3% | 4.7% |
Strzały na gola | 22.00 | 23.00 | 21.50 |
Strzały celne na gola | 10.67 | 12.00 | 10.00 |
Strzały Over 10.5 | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Strzały Over 11.5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
Strzały Over 12.5 | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
Strzały Over 13.5 | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
Strzały Over 14.5 | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
Strzały celne Over 3.5 | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Strzały celne Over 4.5 | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Strzały celne Over 5.5 | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Strzały celne Over 6.5 | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Durban City notuje o 167% wyższy wynik niż Sekhukhune United pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Sekhukhune United | Durban City | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 5.50 | 4.67 | 6.33 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 2.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 3.5 % | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Team Offsides AVG | 1.83 | 1.00 | 2.67 |
Team Offsides Over 0.5 % | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
Team Offsides Over 1.5 % | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
Team Offsides Over 2.5 % | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Durban City jest o 116% lepsza niż Sekhukhune United pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Sekhukhune United | Durban City | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 0.91 | 0.58 | 1.24 |
xGA (Against) | 0.75 | 0.89 | 0.62 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sekhukhune United | Durban City | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Under 2.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

