Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Stellenbosch
Streaki - Stellenbosch
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Stellenbosch — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Stellenbosch — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Stellenbosch — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Stellenbosch — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Stellenbosch — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Stellenbosch — poniżej 6.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
- Stellenbosch — powyżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Stellenbosch — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Stellenbosch — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Stellenbosch — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Stellenbosch — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Stellenbosch — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Stellenbosch — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Stellenbosch — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
Streaki - Marumo Gallants
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Marumo Gallants — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Marumo Gallants — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Marumo Gallants — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Marumo Gallants — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Marumo Gallants — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Marumo Gallants — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Marumo Gallants — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Marumo Gallants — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Marumo Gallants — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Marumo Gallants — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Marumo Gallants — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Marumo Gallants — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Marumo Gallants — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Marumo Gallants — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Marumo Gallants — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Marumo Gallants — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Marumo Gallants — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Stellenbosch
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Stellenbosch — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Stellenbosch — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Stellenbosch — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Stellenbosch — powyżej 3.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Stellenbosch — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Stellenbosch — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Stellenbosch — poniżej 6.5 kartek w 46 meczach z rzędu
- 🔥 Stellenbosch — poniżej 6.5 kartek łącznie w 46 meczach z rzędu
- 🔥 Stellenbosch — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Marumo Gallants
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Marumo Gallants — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Marumo Gallants — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Marumo Gallants — nie wygrywa 1. połowę w 30 meczach z rzędu
- 🔥 Marumo Gallants — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Marumo Gallants — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Marumo Gallants — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Marumo Gallants — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Marumo Gallants — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Marumo Gallants — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Marumo Gallants — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Marumo Gallants — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Stellenbosch jest o 500% lepsza niż Marumo Gallants pod względem odsetku wygranych meczów.
| Stellenbosch | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.80 | 2.00 |
Strzelone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
Stracone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 51% | 44% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 10.70 | 8.70 | 9.70 |
Śr. faule/mecz | 15.90 | 14.40 | 15.15 |
| Marumo Gallants | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 10% | 5% |
Śr. goli/mecz | 1.00 | 2.60 | 1.80 |
Strzelone | 0.30 | 0.60 | 0.45 |
Stracone | 0.70 | 2.00 | 1.35 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 70% | 60% | 65% |
Posiadanie piłki | 51% | 47% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 10.11 | 10.10 | 10.11 |
Śr. faule/mecz | 12.11 | 11.50 | 11.79 |
Ostatnie 10 meczów
- 11.08.2026Dvs Polokwane City3-3
- 01.08.2026Lvs Amazulu0-1
- 23.05.2026Dvs Marumo Gallants0-0
- 16.05.2026Wvs Orbit College2-0
- 08.05.2026Dvs Durban City0-0
- 05.05.2026Lvs Orlando Pirates0-2
- 26.04.2026Lvs Polokwane City0-1
- 22.04.2026Dvs Mamelodi Sundowns1-1
- 17.04.2026Wvs Sekhukhune United3-1
- 07.04.2026Lvs Richards Bay1-2
- 11.08.2026Dvs Kruger United0-0
- 23.05.2026Dvs Stellenbosch0-0
- 16.05.2026Dvs Polokwane City1-1
- 09.05.2026Dvs Richards Bay1-1
- 06.05.2026Dvs TS Galaxy1-1
- 25.04.2026Dvs Sekhukhune United1-1
- 18.04.2026Dvs Siwelele0-0
- 12.04.2026Dvs Orbit College0-0
- 07.04.2026Lvs Magesi0-3
- 17.03.2026Lvs Mamelodi Sundowns1-3
Progi bramkowe
| Stellenbosch | Marumo Gallants | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Stellenbosch | Marumo Gallants | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Stellenbosch | Marumo Gallants | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Stellenbosch | Marumo Gallants | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.36 (39/40) | 8.45 (20/20) | 8.26 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 69% (27/39) | 70% (14/20) | 68% (13/19) |
Over 7.5 Corners | 62% (24/39) | 60% (12/20) | 63% (12/19) |
Over 8.5 Corners | 41% (16/39) | 45% (9/20) | 37% (7/19) |
Over 9.5 Corners | 36% (14/39) | 45% (9/20) | 26% (5/19) |
Over 10.5 Corners | 23% (9/39) | 25% (5/20) | 21% (4/19) |
Over 11.5 Corners | 13% (5/39) | 10% (2/20) | 16% (3/19) |
Over 12.5 Corners | 10% (4/39) | 10% (2/20) | 11% (2/19) |
Over 13.5 Corners | 5% (2/39) | 5% (1/20) | 5% (1/19) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/39) | 0% (0/20) | 0% (0/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Stellenbosch | Marumo Gallants | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.13 | 4.10 | 4.15 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 165 | 82 | 83 |
| Ogółem | Stellenbosch | Marumo Gallants | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.40 | 4.20 | 4.60 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 176 | 84 | 92 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Stellenbosch | Marumo Gallants | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.75 (40/40) | 3.85 (20/20) | 3.65 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 53% (21/40) | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
Over 4.5 Cards | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Cards | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 150 | 77 | 73 |
Highest in a Match | 10 | 6 | 10 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Marumo Gallants jest o 91% lepsza niż Stellenbosch pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Stellenbosch | Marumo Gallants | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 10.43 | 7.50 | 14.33 |
Strzały celne / mecz | 3.57 | 3.25 | 4.00 |
Strzały niecelne / mecz | 5.29 | 3.50 | 7.67 |
Skuteczność strzałów | 12.3% | 20.0% | 7.0% |
Strzały na gola | 8.11 | 5.00 | 14.33 |
Strzały celne na gola | 2.78 | 2.17 | 4.00 |
Strzały Over 10.5 | 29% (2/7) | 0% (0/4) | 67% (2/3) |
Strzały Over 11.5 | 29% (2/7) | 0% (0/4) | 67% (2/3) |
Strzały Over 12.5 | 29% (2/7) | 0% (0/4) | 67% (2/3) |
Strzały Over 13.5 | 29% (2/7) | 0% (0/4) | 67% (2/3) |
Strzały Over 14.5 | 29% (2/7) | 0% (0/4) | 67% (2/3) |
Strzały celne Over 3.5 | 71% (5/7) | 50% (2/4) | 100% (3/3) |
Strzały celne Over 4.5 | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 5.5 | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Stellenbosch notuje o 20% wyższy wynik niż Marumo Gallants pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Stellenbosch | Marumo Gallants | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.71 | 5.25 | 4.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 1.5 % | 86% (6/7) | 100% (4/4) | 67% (2/3) |
Match Offsides Over 2.5 % | 86% (6/7) | 100% (4/4) | 67% (2/3) |
Match Offsides Over 3.5 % | 71% (5/7) | 100% (4/4) | 33% (1/3) |
Team Offsides AVG | 1.86 | 2.00 | 1.67 |
Team Offsides Over 0.5 % | 71% (5/7) | 50% (2/4) | 100% (3/3) |
Team Offsides Over 1.5 % | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
Team Offsides Over 2.5 % | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Stellenbosch jest o 23% lepsza niż Marumo Gallants pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Stellenbosch | Marumo Gallants | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 0.79 | 0.86 | 0.70 |
xGA (Against) | 1.28 | 1.13 | 1.48 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Stellenbosch | Marumo Gallants | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

