Football Stats
Herb Mamelodi Sundowns
Mamelodi SundownsŚr. pkt/mecz 2.45
RPA / Premiership2 września 2026 19:30
Herb Milford FC
Milford FCŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Mamelodi Sundowns

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mamelodi Sundowns — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Mamelodi Sundowns — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Mamelodi Sundowns — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Mamelodi Sundowns — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Mamelodi Sundowns — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Mamelodi Sundowns — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Mamelodi Sundowns — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Mamelodi Sundowns — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Mamelodi Sundowns — poniżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Milford FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Milford FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (4/4, 100%)
  • Milford FC — jest niepokonany na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Milford FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Milford FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Milford FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Milford FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (4/4, 100%)
  • Milford FC — powyżej 1.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Milford FC — poniżej 11.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Milford FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
  • Milford FC — jest niepokonany w 1. połowie (6/8, 75%)
  • Milford FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (6/8, 75%)
  • Milford FC — poniżej 3.5 kartek (3/4, 75%)
  • Milford FC — poniżej 4.5 kartek łącznie (3/4, 75%)

Serie - Mamelodi Sundowns

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — powyżej 2.5 spalonych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Milford FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Milford FC — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Milford FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Milford FC — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Milford FC — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Milford FC — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Milford FC — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Milford FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Milford FC — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Milford FC — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Milford FC — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Milford FC — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Milford FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mamelodi Sundowns jest o 50% lepsza niż Milford FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Mamelodi SundownsDomWyjazdOgółem
Win %
80%
70%
75%
Śr. goli/mecz
4.30
2.20
3.25
Strzelone
3.10
1.50
2.30
Stracone
1.20
0.70
0.95
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
20%
60%
40%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
68%
73%
70%
Śr. strzały/mecz
15.50
17.22
16.32
Śr. faule/mecz
12.60
12.22
12.42
Milford FCDomWyjazdOgółem
Win %
75%
25%
50%
Śr. goli/mecz
1.50
1.25
1.38
Strzelone
1.00
0.50
0.75
Stracone
0.50
0.75
0.63
BTTS %
25%
25%
25%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
25%
50%
38%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Mamelodi Sundowns jest o +520% lepsza pod względem strzelonych bramek
3.10 gola/mecz
Mamelodi Sundowns u siebie
0.50 gola/mecz
Milford FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Mamelodi SundownsMilford FC
Over 0.5
100% (10/10)
75% (3/4)
Over 1.5
100% (10/10)
50% (2/4)
Over 2.5
70% (7/10)
0% (0/4)
Over 3.5
50% (5/10)
0% (0/4)
Nie strzelił
0% (0/10)
50% (2/4)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
38% (3/8)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
38% (3/8)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
63% (5/8)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (6/8)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Mamelodi Sundowns notuje o 14% wyższy wynik niż Milford FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemMamelodi SundownsMilford FC
Match Corners AVG
7.50 (22/28)
7.63 (19/20)
6.67 (3/8)
Over 6.5 Corners
68% (15/22)
74% (14/19)
33% (1/3)
Over 7.5 Corners
41% (9/22)
42% (8/19)
33% (1/3)
Over 8.5 Corners
32% (7/22)
32% (6/19)
33% (1/3)
Over 9.5 Corners
18% (4/22)
16% (3/19)
33% (1/3)
Over 10.5 Corners
14% (3/22)
11% (2/19)
33% (1/3)
Over 11.5 Corners
9% (2/22)
11% (2/19)
0% (0/3)
Over 12.5 Corners
5% (1/22)
5% (1/19)
0% (0/3)
Over 13.5 Corners
0% (0/22)
0% (0/19)
0% (0/3)
Over 14.5 Corners
0% (0/22)
0% (0/19)
0% (0/3)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMamelodi SundownsMilford FC
Corners Earned Match
3.87
4.05
2.67
More Corners Than Opponent
52% (12/23)
55% (11/20)
33% (1/3)
Over 2.5 Corners Earned
65% (15/23)
70% (14/20)
33% (1/3)
Over 3.5 Corners Earned
61% (14/23)
65% (13/20)
33% (1/3)
Over 4.5 Corners Earned
26% (6/23)
30% (6/20)
0% (0/3)
Over 5.5 Corners Earned
13% (3/23)
15% (3/20)
0% (0/3)
Over 6.5 Corners Earned
4% (1/23)
5% (1/20)
0% (0/3)
Over 7.5 Corners Earned
4% (1/23)
5% (1/20)
0% (0/3)
Over 8.5 Corners Earned
4% (1/23)
5% (1/20)
0% (0/3)
Corners Earned
89
81
8

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Mamelodi Sundowns notuje o 24% wyższy wynik niż Milford FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMamelodi SundownsMilford FC
Match Cards AVG
4.21 (24/24)
4.35 (20/20)
3.50 (4/4)
Over 0.5 Cards
100% (24/24)
100% (20/20)
100% (4/4)
Over 1.5 Cards
92% (22/24)
90% (18/20)
100% (4/4)
Over 2.5 Cards
75% (18/24)
80% (16/20)
50% (2/4)
Over 3.5 Cards
63% (15/24)
65% (13/20)
50% (2/4)
Over 4.5 Cards
46% (11/24)
50% (10/20)
25% (1/4)
Over 5.5 Cards
29% (7/24)
30% (6/20)
25% (1/4)
Over 6.5 Cards
13% (3/24)
15% (3/20)
0% (0/4)
Over 7.5 Cards
4% (1/24)
5% (1/20)
0% (0/4)
Total Cards
101
87
14
Highest in a Match
8
8
6
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Mamelodi Sundowns jest o 74% lepsza niż Milford FC pod względem strzałów na mecz.

OgółemMamelodi SundownsMilford FC
Strzały / mecz
16.00
20.33
11.67
Strzały celne / mecz
5.17
7.33
3.00
Strzały niecelne / mecz
7.00
8.00
6.00
Skuteczność strzałów
11.5%
16.4%
2.9%
Strzały na gola
8.73
6.10
35.00
Strzały celne na gola
2.82
2.20
9.00
Strzały Over 10.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały Over 11.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 4.5
50% (3/6)
100% (3/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 5.5
50% (3/6)
100% (3/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
50% (3/6)
100% (3/3)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Milford FC notuje o 40% wyższy wynik niż Mamelodi Sundowns pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemMamelodi SundownsMilford FC
Match Offsides AVG
5.83
5.00
6.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
2.00
1.67
2.33
Team Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
17% (1/6)
0% (0/3)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Mamelodi Sundowns jest o 571% lepsza niż Milford FC pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemMamelodi SundownsMilford FC
xG (For)
1.49
2.59
0.39
xGA (Against)
0.79
0.45
1.13
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMamelodi SundownsMilford FC
Under 0.5
7% (2/28)
5% (1/20)
13% (1/8)
Under 1.5
32% (9/28)
20% (4/20)
63% (5/8)
Under 2.5
61% (17/28)
50% (10/20)
88% (7/8)
Under 3.5
75% (21/28)
65% (13/20)
100% (8/8)
Under 4.5
82% (23/28)
75% (15/20)
100% (8/8)
Under 5.5
93% (26/28)
90% (18/20)
100% (8/8)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Orlando Pirates5410132.60
3Kaizer Chiefs422082.00
4Amazulu421171.75
5Milford FC421171.75
6Durban City513161.20
7Golden Arrows413061.50
9TS Galaxy412151.25
10Stellenbosch512251.00
11Polokwane City412151.25
12Richards Bay403130.75
13Chippa United403130.75
14Siwelele402220.50
15Marumo Gallants401310.25
16Kruger United501410.20