Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Mbeya City
Streaki - Mbeya City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mbeya City — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Mbeya City — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Mbeya City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Mbeya City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Mbeya City — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Dodoma Jiji
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dodoma Jiji — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Dodoma Jiji — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dodoma Jiji — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dodoma Jiji — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Dodoma Jiji — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Mbeya City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mbeya City — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Mbeya City — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - Dodoma Jiji
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dodoma Jiji — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dodoma Jiji — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Dodoma Jiji — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Dodoma Jiji — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Dodoma Jiji — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Mbeya City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.60 | 2.15 |
Strzelone | 0.70 | 1.00 | 0.85 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 60% | 30% | 45% |
| Dodoma Jiji | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.20 | 2.15 |
Strzelone | 1.30 | 0.60 | 0.95 |
Stracone | 0.80 | 1.60 | 1.20 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.08.2026Lvs Geita Gold0-1
- 08.07.2026Dvs Tanzania Prisons0-0
- 05.07.2026Wvs Tanzania Prisons2-0
- 30.06.2026Dvs Tabora United0-0
- 27.06.2026Dvs Dodoma Jiji1-1
- 24.06.2026Wvs Pamba Jiji2-0
- 17.06.2026Lvs Simba0-1
- 13.06.2026Wvs Mtibwa Sugar1-0
- 26.05.2026Lvs Singida Black Stars1-4
- 21.05.2026Dvs Namungo1-1
- 14.08.2026Dvs Pamba Jiji1-1
- 30.06.2026Lvs Azam0-2
- 27.06.2026Dvs Mbeya City1-1
- 24.06.2026Dvs JKT Tanzania0-0
- 17.06.2026Lvs Singida Black Stars0-5
- 14.06.2026Lvs Tanzania Prisons1-3
- 24.05.2026Lvs Simba0-1
- 20.05.2026Dvs Mashujaa1-1
- 13.05.2026Wvs Young Africans3-2
- 10.05.2026Dvs Pamba Jiji0-0
Progi bramkowe
| Mbeya City | Dodoma Jiji | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
| Mbeya City | Dodoma Jiji | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
| Mbeya City | Dodoma Jiji | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Mbeya City | Dodoma Jiji | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

