Football Stats
Herb Pamba Jiji
Pamba JijiŚr. pkt/mecz 0.90
Tanzania / Ligi kuu Bara19 sierpnia 2026 15:15
Herb Simba
SimbaŚr. pkt/mecz 2.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Pamba Jiji

0W — Pamba Jiji1D4W — Simba

Streaki - Pamba Jiji

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pamba Jiji — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Pamba Jiji — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Pamba Jiji — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Pamba Jiji — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Pamba Jiji — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Simba

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Simba — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Simba — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Simba — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Simba — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Simba — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Simba — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Simba — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Simba — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Simba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Pamba Jiji

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pamba Jiji — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pamba Jiji — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Pamba Jiji — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Pamba Jiji — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Serie - Simba

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Simba — wygrywa w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Simba — jest niepokonany w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 Simba — zachowuje czyste konto w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Simba — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Simba — jest niepokonany w 1. połowie w 38 meczach z rzędu
  • 🔥 Simba — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Simba — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Simba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.08Herb Pamba JijiPamba Jiji12Herb SimbaSimba
14.06Herb SimbaSimba21Herb Pamba JijiPamba Jiji
19.03Herb Pamba JijiPamba Jiji11Herb SimbaSimba
08.05Herb SimbaSimba51Herb Pamba JijiPamba Jiji
22.11Herb Pamba JijiPamba Jiji01Herb SimbaSimba

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Simba jest o 300% lepsza niż Pamba Jiji pod względem odsetku wygranych meczów.

Pamba JijiDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.60
2.20
2.40
Strzelone
1.20
0.70
0.95
Stracone
1.40
1.50
1.45
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
SimbaDomWyjazdOgółem
Win %
90%
70%
80%
Śr. goli/mecz
2.30
2.10
2.20
Strzelone
2.00
1.80
1.90
Stracone
0.30
0.30
0.30
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
80%
70%
75%
Nie strzelił %
0%
20%
10%

Ostatnie 10 meczów

Simba jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Pamba Jiji u siebie
1.80 gola/mecz
Simba na wyjeździe

Progi bramkowe

Pamba JijiSimba
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPamba JijiSimba
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Under 3.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Ligi kuu Bara — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Young Africans5500153.00
2Simba5500153.00
3Azam5320112.20
5Mbeya City430192.25
6Geita Gold521271.40
7Polisi Tanzania421171.75
8Mashujaa420261.50
9Namungo520361.20
10Dodoma Jiji411241.00
11JKT Tanzania411241.00
12Fountain Gate510430.60
13Tabora United402220.50
14Pamba Jiji401310.25
15Coastal Union401310.25
16Kagera Sugar501410.20