Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Tabora United
Streaki - Tabora United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tabora United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Tabora United — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Tabora United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Tabora United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Tabora United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Tabora United — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Tabora United — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Dodoma Jiji
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dodoma Jiji — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Dodoma Jiji — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dodoma Jiji — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dodoma Jiji — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Tabora United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tabora United — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tabora United — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tabora United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Dodoma Jiji
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dodoma Jiji — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Dodoma Jiji — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dodoma Jiji — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tabora United jest o 75% lepsza niż Dodoma Jiji pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tabora United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.80 | 1.90 |
Strzelone | 1.40 | 0.70 | 1.05 |
Stracone | 0.60 | 1.10 | 0.85 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| Dodoma Jiji | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.30 | 2.10 |
Strzelone | 1.10 | 0.50 | 0.80 |
Stracone | 0.80 | 1.80 | 1.30 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 50% | 50% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.08.2026Dvs Coastal Union1-1
- 20.08.2026Lvs Azam1-2
- 16.08.2026Dvs JKT Tanzania1-1
- 30.06.2026Dvs Mbeya City0-0
- 27.06.2026Lvs Young Africans0-3
- 24.06.2026Dvs Coastal Union1-1
- 16.06.2026Dvs Namungo0-0
- 12.06.2026Wvs KMC1-0
- 24.05.2026Lvs Fountain Gate1-2
- 20.05.2026Wvs Mtibwa Sugar2-1
- 25.08.2026Lvs Polisi Tanzania0-1
- 19.08.2026Lvs Mbeya City0-2
- 14.08.2026Dvs Pamba Jiji1-1
- 30.06.2026Lvs Azam0-2
- 27.06.2026Dvs Mbeya City1-1
- 24.06.2026Dvs JKT Tanzania0-0
- 17.06.2026Lvs Singida Black Stars0-5
- 14.06.2026Lvs Tanzania Prisons1-3
- 24.05.2026Lvs Simba0-1
- 20.05.2026Dvs Mashujaa1-1
Progi bramkowe
| Tabora United | Dodoma Jiji | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
| Tabora United | Dodoma Jiji | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
| Tabora United | Dodoma Jiji | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Tabora United | Dodoma Jiji | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 1.00 (1/40) | 1.00 (1/20) | — |
Over 6.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 9.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 10.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 11.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Tabora United | Dodoma Jiji | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | — | — | — |
More Corners Than Opponent | — | — | — |
Over 2.5 Corners Earned | — | — | — |
Over 3.5 Corners Earned | — | — | — |
Over 4.5 Corners Earned | — | — | — |
Over 5.5 Corners Earned | — | — | — |
Over 6.5 Corners Earned | — | — | — |
Over 7.5 Corners Earned | — | — | — |
Over 8.5 Corners Earned | — | — | — |
Corners Earned | — | — | — |
| Ogółem | Tabora United | Dodoma Jiji | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | — | — | — |
More Corners Than Opponent | — | — | — |
Over 2.5 Corners Against | — | — | — |
Over 3.5 Corners Against | — | — | — |
Over 4.5 Corners Against | — | — | — |
Over 5.5 Corners Against | — | — | — |
Over 6.5 Corners Against | — | — | — |
Over 7.5 Corners Against | — | — | — |
Over 8.5 Corners Against | — | — | — |
Corners Against | — | — | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tabora United | Dodoma Jiji | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

