Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy JKT Tanzania
Streaki - JKT Tanzania
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- JKT Tanzania — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- JKT Tanzania — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- JKT Tanzania — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- JKT Tanzania — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- JKT Tanzania — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- JKT Tanzania — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Pamba Jiji
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pamba Jiji — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Pamba Jiji — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pamba Jiji — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pamba Jiji — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pamba Jiji — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pamba Jiji — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
Serie - JKT Tanzania
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 JKT Tanzania — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 JKT Tanzania — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 JKT Tanzania — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Pamba Jiji
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pamba Jiji — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pamba Jiji — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Pamba Jiji — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Pamba Jiji — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Pamba Jiji — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. JKT Tanzania jest o 67% lepsza niż Pamba Jiji pod względem odsetku wygranych meczów.
| JKT Tanzania | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.80 | 2.45 |
Strzelone | 1.00 | 0.70 | 0.85 |
Stracone | 1.10 | 2.10 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
| Pamba Jiji | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.20 | 2.50 |
Strzelone | 1.20 | 0.70 | 0.95 |
Stracone | 1.60 | 1.50 | 1.55 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Namungo2-1
- 24.08.2026Lvs Young Africans0-4
- 20.08.2026Lvs Polisi Tanzania0-2
- 16.08.2026Dvs Tabora United1-1
- 30.06.2026Lvs Young Africans0-3
- 27.06.2026Wvs Pamba Jiji2-1
- 24.06.2026Dvs Dodoma Jiji0-0
- 18.06.2026Lvs Tanzania Prisons0-1
- 13.06.2026Lvs Singida Black Stars1-2
- 24.05.2026Dvs Mtibwa Sugar2-2
- 28.08.2026Lvs Young Africans0-2
- 23.08.2026Lvs Azam1-2
- 19.08.2026Lvs Simba1-2
- 14.08.2026Dvs Dodoma Jiji1-1
- 30.06.2026Lvs Coastal Union1-2
- 27.06.2026Lvs JKT Tanzania1-2
- 24.06.2026Lvs Mbeya City0-2
- 18.06.2026Wvs Mtibwa Sugar4-0
- 14.06.2026Lvs Simba1-2
- 26.05.2026Lvs Tanzania Prisons2-3
Progi bramkowe
| JKT Tanzania | Pamba Jiji | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| JKT Tanzania | Pamba Jiji | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| JKT Tanzania | Pamba Jiji | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | JKT Tanzania | Pamba Jiji | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

