Football Stats
Herb Täfteå
TäfteåŚr. pkt/mecz 2.05
Szwecja / Division 2 - Norrland1 sierpnia 2026 13:00
Herb Gottne
GottneŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Täfteå

5W — Täfteå2D3W — Gottne

Streaki - Täfteå

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Täfteå — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Täfteå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Täfteå — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Täfteå — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Täfteå — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Täfteå — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Täfteå — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Täfteå — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Gottne

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gottne — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gottne — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gottne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gottne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gottne — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gottne — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Täfteå

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Täfteå — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Täfteå — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Täfteå — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Täfteå — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Täfteå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Gottne

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gottne — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Gottne — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gottne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Gottne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb TäfteåTäfteå31Herb GottneGottne
28.06Herb GottneGottne11Herb TäfteåTäfteå
12.04Herb TäfteåTäfteå10Herb GottneGottne
24.08Herb GottneGottne22Herb TäfteåTäfteå
18.05Herb TäfteåTäfteå10Herb GottneGottne
28.06Herb TäfteåTäfteå32Herb GottneGottne
19.06Herb GottneGottne20Herb TäfteåTäfteå
19.09Herb GottneGottne32Herb TäfteåTäfteå
13.10Herb GottneGottne21Herb TäfteåTäfteå
09.06Herb TäfteåTäfteå42Herb GottneGottne

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Täfteå jest o 30% lepsza niż Gottne pod względem odsetku wygranych meczów.

TäfteåDomWyjazdOgółem
Win %
70%
60%
65%
Śr. goli/mecz
3.80
3.60
3.70
Strzelone
2.70
2.30
2.50
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
GottneDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.80
4.00
3.90
Strzelone
2.10
1.90
2.00
Stracone
1.70
2.10
1.90
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Täfteå jest o +42% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.70 gola/mecz
Täfteå u siebie
1.90 gola/mecz
Gottne na wyjeździe

Progi bramkowe

TäfteåGottne
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTäfteåGottne
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 2.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 3.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 4.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 5.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Division 2 - Norrland — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Skellefteå12831272.25
2Täfteå12813252.08
3IFK Luleå12813252.08
4Kubikenborg12723231.92
5Gottne12723231.92
6Lucksta12534181.50
7IFK Östersund12453171.42
8Boden12453171.42
9Friska Viljor12264121.00
10Umea FF12255110.92
11Umeå FC Akademi12255110.92
12Fransta1223790.75
13Storfors1222880.67
14IFK Umeå12111040.33