Football Stats
Herb Umeå FC Akademi
Umeå FC AkademiŚr. pkt/mecz 0.75
Szwecja / Division 2 - Norrland8 sierpnia 2026 13:00
Herb Friska Viljor
Friska ViljorŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Umeå FC Akademi

Streaki - Umeå FC Akademi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Umeå FC Akademi — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (10/10, 100%)
  • Umeå FC Akademi — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Umeå FC Akademi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Umeå FC Akademi — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Umeå FC Akademi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Umeå FC Akademi — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Umeå FC Akademi — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Umeå FC Akademi — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Friska Viljor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Friska Viljor — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Friska Viljor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Friska Viljor — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Friska Viljor — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Friska Viljor — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Friska Viljor — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Friska Viljor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Friska Viljor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Friska Viljor — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Umeå FC Akademi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Umeå FC Akademi — powyżej 1.5 gola w meczu w 50 meczach z rzędu
  • 🔥 Umeå FC Akademi — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Umeå FC Akademi — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Umeå FC Akademi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 Umeå FC Akademi — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Umeå FC Akademi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu

Serie - Friska Viljor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Friska Viljor — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Friska Viljor — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Friska Viljor — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Friska Viljor — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Friska Viljor — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi11Herb Friska ViljorFriska Viljor
07.06Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi23Herb Friska ViljorFriska Viljor
02.05Herb Friska ViljorFriska Viljor16Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi
06.08Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi02Herb Friska ViljorFriska Viljor
24.07Herb Friska ViljorFriska Viljor91Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi
13.11Herb Friska ViljorFriska Viljor31Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi
04.09Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi02Herb Friska ViljorFriska Viljor
27.06Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi01Herb Friska ViljorFriska Viljor
27.09Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi27Herb Friska ViljorFriska Viljor
20.06Herb Friska ViljorFriska Viljor32Herb Umeå FC AkademiUmeå FC Akademi

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Friska Viljor jest o 167% lepsza niż Umeå FC Akademi pod względem odsetku wygranych meczów.

Umeå FC AkademiDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
3.80
4.00
3.90
Strzelone
1.60
1.20
1.40
Stracone
2.20
2.80
2.50
BTTS %
100%
60%
80%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
Friska ViljorDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
4.50
4.20
4.35
Strzelone
2.30
2.40
2.35
Stracone
2.20
1.80
2.00
BTTS %
80%
90%
85%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Friska Viljor jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Umeå FC Akademi u siebie
2.40 gola/mecz
Friska Viljor na wyjeździe

Progi bramkowe

Umeå FC AkademiFriska Viljor
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
95% (19/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
30% (6/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUmeå FC AkademiFriska Viljor
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 2.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 3.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 4.5
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Under 5.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Division 2 - Norrland — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Skellefteå12831272.25
2Täfteå12813252.08
3IFK Luleå12813252.08
4Kubikenborg12723231.92
5Gottne12723231.92
6Lucksta12534181.50
7IFK Östersund12453171.42
8Boden12453171.42
9Friska Viljor12264121.00
10Umea FF12255110.92
11Umeå FC Akademi12255110.92
12Fransta1223790.75
13Storfors1222880.67
14IFK Umeå12111040.33