Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Storfors
Streaki - Storfors
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Storfors — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Storfors — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Storfors — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Umea FF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Umea FF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Umea FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Umea FF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Umea FF — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Umea FF — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Umea FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Umea FF — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Storfors
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Storfors — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
Serie - Umea FF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Umea FF — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Umea FF — obie drużyny strzelają (BTTS) w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Umea FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Umea FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Umea FF — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Storfors jest o 50% lepsza niż Umea FF pod względem odsetku wygranych meczów.
| Storfors | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 5.00 | 4.90 | 4.95 |
Strzelone | 2.20 | 1.10 | 1.65 |
Stracone | 2.80 | 3.80 | 3.30 |
BTTS % | 80% | 70% | 75% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Umea FF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 20% | 10% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.90 | 3.70 |
Strzelone | 1.20 | 1.70 | 1.45 |
Stracone | 2.30 | 2.20 | 2.25 |
BTTS % | 70% | 80% | 75% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.06.2026Lvs IFK Umeå1-2
- 18.06.2026Lvs Täfteå0-4
- 13.06.2026Wvs IFK Luleå1-0
- 07.06.2026Lvs Boden0-2
- 03.06.2026Lvs Skellefteå1-3
- 23.05.2026Dvs Umeå FC Akademi3-3
- 17.05.2026Wvs IFK Umeå3-1
- 10.05.2026Lvs Täfteå1-6
- 06.05.2026Lvs IFK Luleå1-5
- 01.05.2026Lvs Boden0-2
- 27.06.2026Dvs Friska Viljor3-3
- 21.06.2026Dvs IFK Östersund1-1
- 14.06.2026Wvs Lucksta5-1
- 07.06.2026Lvs Kubikenborg2-3
- 30.05.2026Dvs Fransta1-1
- 23.05.2026Lvs Gottne1-3
- 17.05.2026Dvs Friska Viljor1-1
- 14.05.2026Lvs Fransta2-3
- 10.05.2026Dvs Kubikenborg1-1
- 26.04.2026Lvs Lucksta1-4
Progi bramkowe
| Storfors | Umea FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Storfors | Umea FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Storfors | Umea FF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Storfors | Umea FF | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 4.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 5.5 | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |

