Football Stats
Herb IFK Umeå
IFK UmeåŚr. pkt/mecz 0.45
Szwecja / Division 2 - Norrland15 sierpnia 2026 16:00
Herb Storfors
StorforsŚr. pkt/mecz 0.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy IFK Umeå

1W — IFK Umeå0D2W — Storfors

Streaki - IFK Umeå

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • IFK Umeå — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/8, 100%)
  • IFK Umeå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/8, 88%)
  • IFK Umeå — przegrywa u siebie (8/10, 80%)
  • IFK Umeå — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • IFK Umeå — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • IFK Umeå — przegrywa 1. połowę u siebie (6/8, 75%)
  • IFK Umeå — nie wygrywa 1. połowę u siebie (6/8, 75%)
  • IFK Umeå — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Storfors

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Storfors — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Storfors — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Storfors — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Storfors — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Storfors — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - IFK Umeå

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 IFK Umeå — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 IFK Umeå — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 IFK Umeå — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 IFK Umeå — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 IFK Umeå — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 IFK Umeå — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 IFK Umeå — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 IFK Umeå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Storfors

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Storfors — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Storfors — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb IFK UmeåIFK Umeå12Herb StorforsStorfors
27.06Herb IFK UmeåIFK Umeå21Herb StorforsStorfors
17.05Herb StorforsStorfors31Herb IFK UmeåIFK Umeå

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Storfors jest o 100% lepsza niż IFK Umeå pod względem odsetku wygranych meczów.

IFK UmeåDomWyjazdOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
3.50
3.70
3.60
Strzelone
1.00
0.80
0.90
Stracone
2.50
2.90
2.70
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
StorforsDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
5.30
4.90
5.10
Strzelone
2.50
1.10
1.80
Stracone
2.80
3.80
3.30
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
0%
10%
5%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Storfors jest o +10% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
IFK Umeå u siebie
1.10 gola/mecz
Storfors na wyjeździe

Progi bramkowe

IFK UmeåStorfors
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (9/15)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (9/15)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
47% (7/15)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (12/15)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIFK UmeåStorfors
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 2.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 3.5
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Under 4.5
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Under 5.5
70% (28/40)
85% (17/20)
55% (11/20)
Division 2 - Norrland — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Skellefteå12831272.25
2Täfteå12813252.08
3IFK Luleå12813252.08
4Kubikenborg12723231.92
5Gottne12723231.92
6Lucksta12534181.50
7IFK Östersund12453171.42
8Boden12453171.42
9Friska Viljor12264121.00
10Umea FF12255110.92
11Umeå FC Akademi12255110.92
12Fransta1223790.75
13Storfors1222880.67
14IFK Umeå12111040.33