Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Storfors
Streaki - Storfors
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Storfors — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Storfors — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Storfors — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Fransta
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fransta — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/8, 100%)
- Fransta — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/8, 100%)
- Fransta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/7, 100%)
- Fransta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/7, 100%)
- Fransta — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (6/7, 86%)
- Fransta — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (6/7, 86%)
- Fransta — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (6/8, 75%)
- Fransta — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
Serie - Storfors
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 19 meczach z rzędu
Serie - Fransta
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fransta — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fransta — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Fransta — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Fransta — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fransta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fransta — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Fransta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Fransta — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fransta jest o 8% lepsza niż Storfors pod względem odsetku wygranych meczów.
| Storfors | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 5.30 | 4.70 | 5.00 |
Strzelone | 2.50 | 1.20 | 1.85 |
Stracone | 2.80 | 3.50 | 3.15 |
BTTS % | 80% | 70% | 75% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Fransta | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 14% | 38% | 27% |
Śr. goli/mecz | 3.57 | 5.13 | 4.40 |
Strzelone | 1.43 | 2.00 | 1.73 |
Stracone | 2.14 | 3.13 | 2.67 |
BTTS % | 100% | 75% | 87% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 0% | 25% | 13% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Lvs Friska Viljor0-2
- 15.08.2026Wvs IFK Umeå2-1
- 08.08.2026Wvs Umea FF4-1
- 27.06.2026Lvs IFK Umeå1-2
- 18.06.2026Lvs Täfteå0-4
- 13.06.2026Wvs IFK Luleå1-0
- 07.06.2026Lvs Boden0-2
- 03.06.2026Lvs Skellefteå1-3
- 23.05.2026Dvs Umeå FC Akademi3-3
- 17.05.2026Wvs IFK Umeå3-1
- 22.08.2026Wvs Umeå FC Akademi4-2
- 15.08.2026Lvs Friska Viljor2-4
- 09.08.2026Wvs IFK Umeå3-2
- 24.06.2026Lvs Kubikenborg0-3
- 18.06.2026Lvs Friska Viljor1-3
- 14.06.2026Lvs Gottne2-4
- 10.06.2026Lvs IFK Östersund1-2
- 07.06.2026Dvs Lucksta3-3
- 30.05.2026Dvs Umea FF1-1
- 17.05.2026Lvs Kubikenborg2-3
Progi bramkowe
| Storfors | Fransta | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (8/8) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 100% (8/8) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 100% (8/8) |
Over 3.5 | 90% (9/10) | 88% (7/8) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 25% (2/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 50% (7/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 71% (10/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 43% (6/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 64% (9/14) |
| Storfors | Fransta | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (7/7) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 57% (4/7) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 29% (2/7) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 14% (1/7) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 71% (5/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 50% (7/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 71% (10/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 43% (6/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 64% (9/14) |
| Storfors | Fransta | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (7/7) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 100% (7/7) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 71% (5/7) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 29% (2/7) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 29% (2/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 50% (7/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 71% (10/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 43% (6/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 64% (9/14) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Storfors | Fransta | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/35) | 0% (0/20) | 0% (0/15) |
Under 1.5 | 3% (1/35) | 5% (1/20) | 0% (0/15) |
Under 2.5 | 17% (6/35) | 20% (4/20) | 13% (2/15) |
Under 3.5 | 34% (12/35) | 35% (7/20) | 33% (5/15) |
Under 4.5 | 49% (17/35) | 55% (11/20) | 40% (6/15) |
Under 5.5 | 66% (23/35) | 60% (12/20) | 73% (11/15) |

