Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Boden
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Boden — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Boden — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Boden — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Boden — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Boden — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Boden — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Kubikenborg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kubikenborg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kubikenborg — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kubikenborg — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kubikenborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kubikenborg — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kubikenborg — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kubikenborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kubikenborg — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Boden
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Boden — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Boden — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Boden — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Boden — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Boden — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Boden — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Kubikenborg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kubikenborg — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kubikenborg — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kubikenborg — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Kubikenborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kubikenborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kubikenborg jest o 57% lepsza niż Boden pod względem odsetku wygranych meczów.
| Boden | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.20 | 2.80 |
Strzelone | 1.70 | 0.90 | 1.30 |
Stracone | 1.70 | 1.30 | 1.50 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
| Kubikenborg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.10 | 3.05 |
Strzelone | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
Stracone | 1.10 | 1.40 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Skellefteå2-2
- 22.08.2026Dvs IFK Östersund2-2
- 15.08.2026Wvs Gottne3-2
- 12.08.2026Wvs IFK Luleå1-0
- 08.08.2026Wvs Täfteå2-1
- 01.08.2026Lvs Lucksta0-3
- 27.06.2026Dvs Täfteå1-1
- 22.06.2026Lvs IFK Luleå1-4
- 13.06.2026Dvs Skellefteå1-1
- 07.06.2026Wvs Storfors2-0
- 27.08.2026Wvs Gottne1-0
- 22.08.2026Wvs IFK Luleå3-1
- 15.08.2026Wvs Täfteå3-1
- 12.08.2026Wvs Lucksta3-1
- 08.08.2026Lvs IFK Östersund0-2
- 01.08.2026Lvs Skellefteå1-2
- 24.06.2026Wvs Fransta3-0
- 18.06.2026Lvs Gottne2-3
- 14.06.2026Dvs IFK Östersund1-1
- 11.06.2026Wvs Lucksta3-1
Progi bramkowe
| Boden | Kubikenborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 74% (14/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 79% (15/19) |
| Boden | Kubikenborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 74% (14/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 79% (15/19) |
| Boden | Kubikenborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 74% (14/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 79% (15/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Boden | Kubikenborg | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

