Football Stats
Herb IFK Umeå
IFK UmeåŚr. pkt/mecz 0.45
Szwecja / Division 2 - Norrland5 września 2026 13:00
Herb Friska Viljor
Friska ViljorŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy IFK Umeå

0W — IFK Umeå1D0W — Friska Viljor

Streaki - IFK Umeå

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • IFK Umeå — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • IFK Umeå — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • IFK Umeå — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • IFK Umeå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • IFK Umeå — przegrywa u siebie (8/10, 80%)
  • IFK Umeå — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • IFK Umeå — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • IFK Umeå — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • IFK Umeå — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Friska Viljor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Friska Viljor — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Friska Viljor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Friska Viljor — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Friska Viljor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Friska Viljor — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Friska Viljor — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Friska Viljor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Friska Viljor — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - IFK Umeå

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 IFK Umeå — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 IFK Umeå — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 IFK Umeå — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 IFK Umeå — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 IFK Umeå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Serie - Friska Viljor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Friska Viljor — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Friska Viljor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Friska Viljor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Friska ViljorFriska Viljor11Herb IFK UmeåIFK Umeå

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Friska Viljor jest o 200% lepsza niż IFK Umeå pod względem odsetku wygranych meczów.

IFK UmeåDomWyjazdOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
4.00
3.70
3.85
Strzelone
1.10
0.70
0.90
Stracone
2.90
3.00
2.95
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Friska ViljorDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
4.10
3.90
4.00
Strzelone
1.90
2.10
2.00
Stracone
2.20
1.80
2.00
BTTS %
70%
90%
80%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Friska Viljor jest o +91% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
IFK Umeå u siebie
2.10 gola/mecz
Friska Viljor na wyjeździe

Progi bramkowe

IFK UmeåFriska Viljor
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
56% (10/18)
63% (12/19)
1. połowa — 1-3 gole
61% (11/18)
84% (16/19)
2. połowa — 1-2 gole
50% (9/18)
42% (8/19)
2. połowa — 1-3 gole
78% (14/18)
58% (11/19)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIFK UmeåFriska Viljor
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 2.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 3.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 4.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 5.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Division 2 - Norrland — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Skellefteå12831272.25
2Täfteå12813252.08
3IFK Luleå12813252.08
4Kubikenborg12723231.92
5Gottne12723231.92
6Lucksta12534181.50
7IFK Östersund12453171.42
8Boden12453171.42
9Friska Viljor12264121.00
10Umea FF12255110.92
11Umeå FC Akademi12255110.92
12Fransta1223790.75
13Storfors1222880.67
14IFK Umeå12111040.33