Football Stats
Herb Skellefteå
SkellefteåŚr. pkt/mecz 2.15
Szwecja / Division 2 - Norrland5 września 2026 13:00
Herb IFK Östersund
IFK ÖstersundŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Skellefteå

Streaki - Skellefteå

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Skellefteå — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Skellefteå — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Skellefteå — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Skellefteå — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Skellefteå — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Skellefteå — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Skellefteå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - IFK Östersund

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • IFK Östersund — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • IFK Östersund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • IFK Östersund — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • IFK Östersund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • IFK Östersund — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • IFK Östersund — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • IFK Östersund — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • IFK Östersund — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • IFK Östersund — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Skellefteå

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Skellefteå — jest niepokonany w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Skellefteå — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Skellefteå — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Skellefteå — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Skellefteå — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Skellefteå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Serie - IFK Östersund

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 IFK Östersund — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 IFK Östersund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 IFK Östersund — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.09Herb SkellefteåSkellefteå14Herb IFK ÖstersundIFK Östersund
24.08Herb IFK ÖstersundIFK Östersund22Herb SkellefteåSkellefteå
03.08Herb IFK ÖstersundIFK Östersund10Herb SkellefteåSkellefteå
28.03Herb SkellefteåSkellefteå61Herb IFK ÖstersundIFK Östersund
14.10Herb SkellefteåSkellefteå14Herb IFK ÖstersundIFK Östersund
17.06Herb IFK ÖstersundIFK Östersund02Herb SkellefteåSkellefteå
11.09Herb IFK ÖstersundIFK Östersund11Herb SkellefteåSkellefteå
21.05Herb SkellefteåSkellefteå20Herb IFK ÖstersundIFK Östersund
20.11Herb SkellefteåSkellefteå22Herb IFK ÖstersundIFK Östersund
11.09Herb IFK ÖstersundIFK Östersund20Herb SkellefteåSkellefteå

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Skellefteå jest o 33% lepsza niż IFK Östersund pod względem odsetku wygranych meczów.

SkellefteåDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
3.00
2.80
2.90
Strzelone
2.20
2.00
2.10
Stracone
0.80
0.80
0.80
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
IFK ÖstersundDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.90
4.30
4.10
Strzelone
2.60
2.00
2.30
Stracone
1.30
2.30
1.80
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Skellefteå jest o +10% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Skellefteå u siebie
2.00 gola/mecz
IFK Östersund na wyjeździe

Progi bramkowe

SkellefteåIFK Östersund
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSkellefteåIFK Östersund
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 2.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 3.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 4.5
73% (29/40)
90% (18/20)
55% (11/20)
Under 5.5
83% (33/40)
100% (20/20)
65% (13/20)
Division 2 - Norrland — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Skellefteå12831272.25
2Täfteå12813252.08
3IFK Luleå12813252.08
4Kubikenborg12723231.92
5Gottne12723231.92
6Lucksta12534181.50
7IFK Östersund12453171.42
8Boden12453171.42
9Friska Viljor12264121.00
10Umea FF12255110.92
11Umeå FC Akademi12255110.92
12Fransta1223790.75
13Storfors1222880.67
14IFK Umeå12111040.33