Football Stats
Herb Umea FF
Umea FFŚr. pkt/mecz 1.05
Szwecja / Division 2 - Norrland12 września 2026 16:00
Herb Storfors
StorforsŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Umea FF

4W — Umea FF0D1W — Storfors

Streaki - Umea FF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Umea FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Umea FF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Umea FF — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Umea FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Umea FF — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Umea FF — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)

Streaki - Storfors

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/9, 100%)
  • Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Storfors — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Storfors — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Storfors — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Storfors — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Umea FF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Umea FF — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Umea FF — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Umea FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Umea FF — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Umea FF — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Umea FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Umea FF — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Umea FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu

Serie - Storfors

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Storfors — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Storfors — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Storfors — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb StorforsStorfors41Herb Umea FFUmea FF
08.10Herb Umea FFUmea FF71Herb StorforsStorfors
22.06Herb StorforsStorfors04Herb Umea FFUmea FF
25.08Herb Umea FFUmea FF42Herb StorforsStorfors
23.06Herb StorforsStorfors02Herb Umea FFUmea FF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Storfors jest o 20% lepsza niż Umea FF pod względem odsetku wygranych meczów.

Umea FFDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
3.40
3.70
3.55
Strzelone
1.60
1.90
1.75
Stracone
1.80
1.80
1.80
BTTS %
60%
90%
75%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
StorforsDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
4.70
4.70
4.70
Strzelone
2.40
1.20
1.80
Stracone
2.30
3.50
2.90
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Umea FF jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Umea FF u siebie
1.20 gola/mecz
Storfors na wyjeździe

Progi bramkowe

Umea FFStorfors
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
63% (12/19)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
79% (15/19)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
63% (12/19)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
79% (15/19)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUmea FFStorfors
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 2.5
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Under 3.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 4.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 5.5
78% (31/40)
90% (18/20)
65% (13/20)
Division 2 - Norrland — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Skellefteå12831272.25
2Täfteå12813252.08
3IFK Luleå12813252.08
4Kubikenborg12723231.92
5Gottne12723231.92
6Lucksta12534181.50
7IFK Östersund12453171.42
8Boden12453171.42
9Friska Viljor12264121.00
10Umea FF12255110.92
11Umeå FC Akademi12255110.92
12Fransta1223790.75
13Storfors1222880.67
14IFK Umeå12111040.33