Football Stats
Herb Gottne
GottneŚr. pkt/mecz 1.40
Szwecja / Division 2 - Norrland19 września 2026 13:00
Herb Kubikenborg
KubikenborgŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Gottne

4W — Gottne0D3W — Kubikenborg

Streaki - Gottne

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gottne — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Gottne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Gottne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Gottne — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Gottne — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Gottne — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Gottne — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Kubikenborg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kubikenborg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kubikenborg — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kubikenborg — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kubikenborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kubikenborg — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kubikenborg — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kubikenborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kubikenborg — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Gottne

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gottne — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gottne — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gottne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gottne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Serie - Kubikenborg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kubikenborg — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kubikenborg — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kubikenborg — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kubikenborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kubikenborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.08Herb KubikenborgKubikenborg10Herb GottneGottne
18.06Herb KubikenborgKubikenborg23Herb GottneGottne
18.04Herb GottneGottne32Herb KubikenborgKubikenborg
24.09Herb KubikenborgKubikenborg01Herb GottneGottne
13.08Herb GottneGottne01Herb KubikenborgKubikenborg
24.05Herb KubikenborgKubikenborg12Herb GottneGottne
17.05Herb GottneGottne12Herb KubikenborgKubikenborg

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kubikenborg jest o 38% lepsza niż Gottne pod względem odsetku wygranych meczów.

GottneDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
4.00
3.90
3.95
Strzelone
2.30
1.70
2.00
Stracone
1.70
2.20
1.95
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
KubikenborgDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.00
3.10
3.05
Strzelone
1.90
1.70
1.80
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Gottne jest o +35% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Gottne u siebie
1.70 gola/mecz
Kubikenborg na wyjeździe

Progi bramkowe

GottneKubikenborg
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
58% (11/19)
58% (11/19)
1. połowa — 1-3 gole
95% (18/19)
74% (14/19)
2. połowa — 1-2 gole
47% (9/19)
68% (13/19)
2. połowa — 1-3 gole
74% (14/19)
79% (15/19)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGottneKubikenborg
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 2.5
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Under 3.5
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Under 4.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Division 2 - Norrland — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Skellefteå12831272.25
2Täfteå12813252.08
3IFK Luleå12813252.08
4Kubikenborg12723231.92
5Gottne12723231.92
6Lucksta12534181.50
7IFK Östersund12453171.42
8Boden12453171.42
9Friska Viljor12264121.00
10Umea FF12255110.92
11Umeå FC Akademi12255110.92
12Fransta1223790.75
13Storfors1222880.67
14IFK Umeå12111040.33