Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Storfors
Streaki - Storfors
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Storfors — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Storfors — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
Streaki - IFK Umeå
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- IFK Umeå — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- IFK Umeå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/8, 100%)
- IFK Umeå — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/8, 88%)
- IFK Umeå — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (6/8, 75%)
- IFK Umeå — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- IFK Umeå — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- IFK Umeå — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (13/18, 72%)
Serie - Storfors
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Storfors — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Storfors — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - IFK Umeå
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 IFK Umeå — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Umeå — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Umeå — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Umeå — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Umeå — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Storfors jest o 200% lepsza niż IFK Umeå pod względem odsetku wygranych meczów.
| Storfors | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 4.70 | 4.70 | 4.70 |
Strzelone | 2.40 | 1.20 | 1.80 |
Stracone | 2.30 | 3.50 | 2.90 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| IFK Umeå | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 3.70 | 3.85 |
Strzelone | 1.10 | 0.70 | 0.90 |
Stracone | 2.90 | 3.00 | 2.95 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Fransta3-0
- 22.08.2026Lvs Friska Viljor0-2
- 15.08.2026Wvs IFK Umeå2-1
- 08.08.2026Wvs Umea FF4-1
- 27.06.2026Lvs IFK Umeå1-2
- 18.06.2026Lvs Täfteå0-4
- 13.06.2026Wvs IFK Luleå1-0
- 07.06.2026Lvs Boden0-2
- 03.06.2026Lvs Skellefteå1-3
- 23.05.2026Dvs Umeå FC Akademi3-3
- 26.08.2026Lvs Umeå FC Akademi1-5
- 21.08.2026Lvs Umea FF0-4
- 15.08.2026Lvs Storfors1-2
- 09.08.2026Lvs Fransta2-3
- 27.06.2026Wvs Storfors2-1
- 15.06.2026Dvs Umeå FC Akademi3-3
- 06.06.2026Lvs Skellefteå0-3
- 03.06.2026Lvs Täfteå1-5
- 30.05.2026Lvs IFK Luleå1-6
- 23.05.2026Lvs Boden0-1
Progi bramkowe
| Storfors | IFK Umeå | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 56% (10/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 78% (14/18) |
| Storfors | IFK Umeå | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (4/8) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (4/8) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 25% (2/8) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 13% (1/8) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 88% (7/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 56% (10/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 78% (14/18) |
| Storfors | IFK Umeå | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (8/8) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 88% (7/8) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (4/8) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 13% (1/8) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (4/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 56% (10/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 78% (14/18) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Storfors | IFK Umeå | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |

