Football Stats
Herb Pisa
PisaŚr. pkt/mecz 0.35
Włochy / Serie B23 sierpnia 2026 19:00
Herb Padova
PadovaŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Pisa

0W — Pisa0D1W — Padova

Streaki - Pisa

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pisa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Pisa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Pisa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Pisa — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Pisa — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Pisa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Pisa — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Pisa — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Pisa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Pisa — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Pisa — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Pisa — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Pisa — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Pisa — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Pisa — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Pisa — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Pisa — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Padova

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Padova — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Padova — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Padova — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Padova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Padova — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Padova — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Padova — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Padova — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Padova — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Padova — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Padova — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Padova — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Padova — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Padova — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Padova — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Pisa

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pisa — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Pisa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pisa — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Pisa — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pisa — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Pisa — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pisa — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Pisa — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Pisa — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pisa — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Pisa — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pisa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Serie - Padova

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Padova — nie wygrywa 1. połowę w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Padova — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Padova — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Padova — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Padova — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Padova — poniżej 6.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Padova — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Padova — poniżej 6.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Padova — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb PisaPisa01Herb PadovaPadova

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Padova jest o 500% lepsza niż Pisa pod względem odsetku wygranych meczów.

PisaDomWyjazdOgółem
Win %
10%
0%
5%
Śr. goli/mecz
2.60
3.20
2.90
Strzelone
0.90
0.50
0.70
Stracone
1.70
2.70
2.20
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
0%
10%
5%
Nie strzelił %
30%
70%
50%
Posiadanie piłki
44%
39%
41%
Śr. strzały/mecz
10.50
8.30
9.40
Śr. faule/mecz
13.80
12.60
13.20
PadovaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.10
2.90
2.50
Strzelone
1.00
1.00
1.00
Stracone
1.10
1.90
1.50
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
10%
60%
35%
Posiadanie piłki
49%
44%
47%
Śr. strzały/mecz
14.40
8.70
11.55
Śr. faule/mecz
16.70
14.40
15.55

Ostatnie 10 meczów

Padova jest o +11% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Pisa u siebie
1.00 gola/mecz
Padova na wyjeździe

Progi bramkowe

PisaPadova
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Padova notuje o 17% wyższy wynik niż Pisa pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPisaPadova
Match Corners AVG
8.75 (40/40)
8.05 (20/20)
9.45 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPisaPadova
Corners Earned Match
3.92
3.70
4.15
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
157
74
83

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Padova notuje o 9% wyższy wynik niż Pisa pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPisaPadova
Match Cards AVG
4.17 (40/40)
4.00 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
167
80
87
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Pisa jest o 128% lepsza niż Padova pod względem strzałów na mecz.

OgółemPisaPadova
Strzały / mecz
14.75
20.50
9.00
Strzały celne / mecz
5.00
8.00
2.00
Strzały niecelne / mecz
6.00
7.50
4.50
Skuteczność strzałów
6.8%
4.9%
11.1%
Strzały na gola
14.75
20.50
9.00
Strzały celne na gola
5.00
8.00
2.00
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemPisaPadova
Match Offsides AVG
2.00
3.00
1.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
0.00
0.00
0.00
Team Offsides Over 0.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Pisa jest o 82% lepsza niż Padova pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemPisaPadova
xG (For)
1.42
1.84
1.01
xGA (Against)
1.38
1.09
1.67
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPisaPadova
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 2.5
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Modena220063.00
2Mantova220063.00
3Palermo220063.00
4Ascoli211042.00
5Cesena211042.00
6Padova211042.00
7Sudtirol211042.00
8Avellino210131.50
9Arezzo210131.50
10Pisa210131.50
11Empoli210131.50
12Vicenza Virtus210131.50
13Juve Stabia210110.50
14Sampdoria201110.50
15Hellas Verona201110.50
16Benevento201110.50
17Carrarese201110.50
18Catanzaro200200.00
19Virtus Entella200200.00
20Cremonese200200.00