Football Stats
Herb Benevento
BeneventoŚr. pkt/mecz 1.90
Włochy / Serie B30 sierpnia 2026 21:00
Herb Sudtirol
SudtirolŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Benevento

0W — Benevento2D1W — Sudtirol

Streaki - Benevento

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Benevento — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Benevento — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Benevento — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Benevento — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Benevento — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Benevento — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Benevento — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Benevento — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Benevento — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Benevento — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Benevento — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Benevento — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Benevento — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Benevento — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Benevento — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Benevento — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Benevento — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Benevento — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Sudtirol

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sudtirol — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sudtirol — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sudtirol — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sudtirol — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sudtirol — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Sudtirol — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Sudtirol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Sudtirol — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sudtirol — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sudtirol — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sudtirol — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sudtirol — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sudtirol — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sudtirol — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Benevento

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Benevento — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Benevento — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Benevento — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Benevento — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Benevento — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Benevento — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 61 meczach z rzędu
  • 🔥 Benevento — powyżej 1.5 spalonych w 28 meczach z rzędu
  • 🔥 Benevento — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Benevento — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Benevento — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Benevento — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Sudtirol

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sudtirol — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — nie wygrywa 1. połowę w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb BeneventoBenevento11Herb SudtirolSudtirol
01.03Herb BeneventoBenevento02Herb SudtirolSudtirol
09.10Herb SudtirolSudtirol11Herb BeneventoBenevento

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Benevento jest o 267% lepsza niż Sudtirol pod względem odsetku wygranych meczów.

BeneventoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
3.00
2.90
2.95
Strzelone
1.70
1.80
1.75
Stracone
1.30
1.10
1.20
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
SudtirolDomWyjazdOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.50
2.90
2.20
Strzelone
0.50
1.20
0.85
Stracone
1.00
1.70
1.35
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
45%
44%
45%
Śr. strzały/mecz
13.10
11.70
12.40
Śr. faule/mecz
14.80
17.30
16.05

Ostatnie 10 meczów

Benevento jest o +42% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Benevento u siebie
1.20 gola/mecz
Sudtirol na wyjeździe

Progi bramkowe

BeneventoSudtirol
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sudtirol notuje o 12% wyższy wynik niż Benevento pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBeneventoSudtirol
Match Corners AVG
7.77 (22/40)
7.00 (2/20)
7.85 (20/20)
Over 6.5 Corners
64% (14/22)
50% (1/2)
65% (13/20)
Over 7.5 Corners
55% (12/22)
50% (1/2)
55% (11/20)
Over 8.5 Corners
32% (7/22)
50% (1/2)
30% (6/20)
Over 9.5 Corners
27% (6/22)
0% (0/2)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
14% (3/22)
0% (0/2)
15% (3/20)
Over 11.5 Corners
5% (1/22)
0% (0/2)
5% (1/20)
Over 12.5 Corners
5% (1/22)
0% (0/2)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
5% (1/22)
0% (0/2)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
5% (1/22)
0% (0/2)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBeneventoSudtirol
Corners Earned Match
4.50
4.85
4.15
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Corners Earned
180
97
83

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Benevento notuje o 45% wyższy wynik niż Sudtirol pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBeneventoSudtirol
Match Cards AVG
4.90 (40/40)
5.80 (20/20)
4.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
90% (18/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
70% (14/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
50% (10/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
196
116
80
Highest in a Match
11
10
11
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Benevento jest o 100% lepsza niż Sudtirol pod względem strzałów na mecz.

OgółemBeneventoSudtirol
Strzały / mecz
12.75
17.00
8.50
Strzały celne / mecz
2.50
3.00
2.00
Strzały niecelne / mecz
6.25
9.50
3.00
Skuteczność strzałów
7.8%
5.9%
11.8%
Strzały na gola
12.75
17.00
8.50
Strzały celne na gola
2.50
3.00
2.00
Strzały Over 10.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemBeneventoSudtirol
Match Offsides AVG
2.75
2.50
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.50
1.50
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Benevento jest o 80% lepsza niż Sudtirol pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemBeneventoSudtirol
xG (For)
1.07
1.38
0.77
xGA (Against)
0.97
0.54
1.40
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBeneventoSudtirol
Under 0.5
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Under 1.5
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Modena220063.00
2Mantova220063.00
3Palermo220063.00
4Ascoli211042.00
5Cesena211042.00
6Padova211042.00
7Sudtirol211042.00
8Avellino210131.50
9Arezzo210131.50
10Pisa210131.50
11Empoli210131.50
12Vicenza Virtus210131.50
13Juve Stabia210110.50
14Sampdoria201110.50
15Hellas Verona201110.50
16Benevento201110.50
17Carrarese201110.50
18Catanzaro200200.00
19Virtus Entella200200.00
20Cremonese200200.00