Football Stats
Herb Bihor Oradea
Bihor OradeaŚr. pkt/mecz 1.25
Rumunia / Liga II1 sierpnia 2026 10:00
Herb Unirea Slobozia
Unirea SloboziaŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Bihor Oradea

Streaki - Bihor Oradea

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bihor Oradea — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Bihor Oradea — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bihor Oradea — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Bihor Oradea — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Bihor Oradea — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bihor Oradea — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Bihor Oradea — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Bihor Oradea — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Bihor Oradea — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Unirea Slobozia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Unirea Slobozia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Unirea Slobozia — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Unirea Slobozia — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Unirea Slobozia — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Unirea Slobozia — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Unirea Slobozia — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Bihor Oradea

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bihor Oradea — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bihor Oradea — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Bihor Oradea — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Bihor Oradea — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bihor Oradea — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bihor Oradea — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu

Serie - Unirea Slobozia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Unirea Slobozia — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Unirea Slobozia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 17 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Bihor OradeaBihor Oradea11Herb Unirea SloboziaUnirea Slobozia

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bihor Oradea jest o 75% lepsza niż Unirea Slobozia pod względem odsetku wygranych meczów.

Bihor OradeaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.60
2.90
3.25
Strzelone
2.10
1.10
1.60
Stracone
1.50
1.80
1.65
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Unirea SloboziaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
3.10
2.10
2.60
Strzelone
1.10
0.90
1.00
Stracone
2.00
1.20
1.60
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
0%
30%
15%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
41%
37%
39%
Śr. strzały/mecz
9.80
9.00
9.40
Śr. faule/mecz
9.80
11.40
10.60

Ostatnie 10 meczów

Bihor Oradea jest o +133% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Bihor Oradea u siebie
0.90 gola/mecz
Unirea Slobozia na wyjeździe

Progi bramkowe

Bihor OradeaUnirea Slobozia
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
40% (4/10)
Over 2.5
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 3.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemBihor OradeaUnirea Slobozia
Match Corners AVG
10.70 (20/40)
10.70 (20/20)
Over 6.5 Corners
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 7.5 Corners
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 10.5 Corners
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
15% (3/20)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBihor OradeaUnirea Slobozia
Corners Earned Match
3.00
3.00
More Corners Than Opponent
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 2.5 Corners Earned
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Corners Earned
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
60
60

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBihor OradeaUnirea Slobozia
Match Cards AVG
4.30 (20/20)
4.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
86
86
Highest in a Match
11
11
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBihor OradeaUnirea Slobozia
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Under 2.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 3.5
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga II — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Slatina5410132.60
3Concordia5401122.40
4CSM Reşiţa5401122.40
8FC Bacau522181.60
10Cetatea Suceava521271.40
11Metaloglobus521271.40
12Metalul Buzău521271.40
13CS Afumati521271.40
14Bihor Oradea513161.20
15Ştefăneşti520361.20
17ASA Targu Mures511340.80
18Dumbrăviţa503230.60
20CSM Satu Mare502320.40
22Unirea Slobozia501410.20