Football Stats
Herb Abha
AbhaŚr. pkt/mecz 0.95
Arabia Saudyjska / Pro League13 sierpnia 2026 18:15
Herb Al-Hazm
Al-HazmŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Abha

2W — Abha1D4W — Al-Hazm

Streaki - Abha

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Abha — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Abha — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Abha — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Abha — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Abha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Abha — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Abha — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Abha — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Abha — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Abha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Abha — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Abha — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Abha — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Abha — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Abha — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Abha — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Abha — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Abha — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Al-Hazm

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Hazm — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al-Hazm — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al-Hazm — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al-Hazm — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Hazm — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Hazm — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Al-Hazm — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Al-Hazm — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Al-Hazm — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Al-Hazm — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Al-Hazm — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Al-Hazm — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Al-Hazm — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Al-Hazm — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al-Hazm — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Abha

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Abha — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Abha — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Abha — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Abha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Abha — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Abha — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Abha — powyżej 3.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Abha — powyżej 6.5 rożnych w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Abha — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Abha — poniżej 4.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Abha — poniżej 5.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Abha — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Al-Hazm

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Hazm — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hazm — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hazm — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hazm — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hazm — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hazm — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hazm — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hazm — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hazm — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hazm — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.08Herb AbhaAbha12Herb Al-HazmAl-Hazm
27.05Herb Al-HazmAl-Hazm21Herb AbhaAbha
14.12Herb AbhaAbha11Herb Al-HazmAl-Hazm
11.02Herb AbhaAbha21Herb Al-HazmAl-Hazm
18.09Herb Al-HazmAl-Hazm20Herb AbhaAbha
19.08Herb AbhaAbha02Herb Al-HazmAl-Hazm
12.12Herb Al-HazmAl-Hazm23Herb AbhaAbha

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al-Hazm jest o 40% lepsza niż Abha pod względem odsetku wygranych meczów.

AbhaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
0%
25%
Śr. goli/mecz
3.10
4.60
3.85
Strzelone
1.20
0.90
1.05
Stracone
1.90
3.70
2.80
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
38%
41%
40%
Śr. strzały/mecz
9.00
8.20
8.60
Śr. faule/mecz
12.20
10.70
11.45
Al-HazmDomWyjazdOgółem
Win %
70%
0%
35%
Śr. goli/mecz
2.90
2.70
2.80
Strzelone
1.60
0.70
1.15
Stracone
1.30
2.00
1.65
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
47%
44%
45%
Śr. strzały/mecz
13.70
10.00
11.85
Śr. faule/mecz
10.70
12.60
11.65

Ostatnie 10 meczów

Abha jest o +71% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Abha u siebie
0.70 gola/mecz
Al-Hazm na wyjeździe

Progi bramkowe

AbhaAl-Hazm
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
90% (18/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Al-Hazm notuje o 20% wyższy wynik niż Abha pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAbhaAl-Hazm
Match Corners AVG
9.45 (40/40)
8.60 (20/20)
10.30 (20/20)
Over 6.5 Corners
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAbhaAl-Hazm
Corners Earned Match
4.72
4.50
4.95
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
189
90
99

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Al-Hazm notuje o 10% wyższy wynik niż Abha pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAbhaAl-Hazm
Match Cards AVG
4.25 (40/40)
4.05 (20/20)
4.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
170
81
89
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Abha jest o 55% lepsza niż Al-Hazm pod względem strzałów na mecz.

OgółemAbhaAl-Hazm
Strzały / mecz
9.25
11.25
7.25
Strzały celne / mecz
3.63
4.50
2.75
Strzały niecelne / mecz
3.75
5.25
2.25
Skuteczność strzałów
12.2%
8.9%
17.2%
Strzały na gola
8.22
11.25
5.80
Strzały celne na gola
3.22
4.50
2.20
Strzały Over 10.5
25% (2/8)
50% (2/4)
0% (0/4)
Strzały Over 11.5
25% (2/8)
50% (2/4)
0% (0/4)
Strzały Over 12.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Strzały Over 13.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Strzały Over 14.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 3.5
50% (4/8)
75% (3/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 4.5
25% (2/8)
50% (2/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 5.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Abha notuje o 200% wyższy wynik niż Al-Hazm pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAbhaAl-Hazm
Match Offsides AVG
3.75
3.50
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 2.5 %
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Match Offsides Over 3.5 %
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
1.50
2.25
0.75
Team Offsides Over 0.5 %
88% (7/8)
100% (4/4)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (2/8)
50% (2/4)
0% (0/4)
Team Offsides Over 2.5 %
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Abha jest o 27% lepsza niż Al-Hazm pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAbhaAl-Hazm
xG (For)
0.93
1.04
0.82
xGA (Against)
1.61
1.72
1.50
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAbhaAl-Hazm
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 2.5
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Under 3.5
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
65% (13/20)
100% (20/20)
Under 5.5
88% (35/40)
75% (15/20)
100% (20/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al-Nassr4400123.00
3Al-Qadisiyah FC430192.25
4Al Kholood422082.00
5Al-Ittihad FC422082.00
6Al Diriyah421171.75
7Al-Ahli Jeddah420261.50
8NEOM420261.50
9Al-Ettifaq420261.50
10Al-Hazm411241.00
11Al-Fayha411241.00
12Al Riyadh411241.00
13Al Shabab403130.75
15Al Taawon402220.50
16Al-Fateh402220.50
17Al-Faisaly FC401310.25
18Abha401310.25