Football Stats
Herb Al-Hilal Saudi FC
Al-Hilal Saudi FCŚr. pkt/mecz 2.30
Arabia Saudyjska / Pro League14 sierpnia 2026 20:00
Herb Al-Faisaly FC
Al-Faisaly FCŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Al-Hilal Saudi FC

Streaki - Al-Hilal Saudi FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Hilal Saudi FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Hilal Saudi FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Hilal Saudi FC — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Hilal Saudi FC — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Al-Hilal Saudi FC — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Al-Hilal Saudi FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Al-Hilal Saudi FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik (17/20, 85%)
  • Al-Hilal Saudi FC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Al-Hilal Saudi FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Al-Faisaly FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Faisaly FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al-Faisaly FC — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Al-Faisaly FC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Al-Faisaly FC — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Al-Faisaly FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Al-Faisaly FC — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Al-Faisaly FC — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Al-Hilal Saudi FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany w 42 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — powyżej 7.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Al-Faisaly FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Faisaly FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.08Herb Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC42Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
27.06Herb Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC21Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
31.12Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC23Herb Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC
30.05Herb Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC32Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
25.01Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC11Herb Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC
25.08Herb Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC20Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
20.01Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC22Herb Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC
01.03Herb Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC21Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
24.11Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC11Herb Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC
02.03Herb Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC10Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al-Hilal Saudi FC jest o 160% lepsza niż Al-Faisaly FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Al-Hilal Saudi FCDomWyjazdOgółem
Win %
70%
60%
65%
Śr. goli/mecz
3.00
3.20
3.10
Strzelone
2.50
2.30
2.40
Stracone
0.50
0.90
0.70
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
59%
59%
59%
Śr. strzały/mecz
15.60
15.30
15.45
Śr. faule/mecz
10.30
11.30
10.80
Al-Faisaly FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
0%
25%
Śr. goli/mecz
1.80
2.30
2.05
Strzelone
1.20
0.50
0.85
Stracone
0.60
1.80
1.20
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
70%
20%
45%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
46%
51%
48%
Śr. strzały/mecz
10.40
9.40
9.90
Śr. faule/mecz
17.80
12.40
15.10

Ostatnie 10 meczów

Al-Hilal Saudi FC jest o +400% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Al-Hilal Saudi FC u siebie
0.50 gola/mecz
Al-Faisaly FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Al-Hilal Saudi FCAl-Faisaly FC
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Al-Hilal Saudi FC notuje o 11% wyższy wynik niż Al-Faisaly FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAl-Hilal Saudi FCAl-Faisaly FC
Match Corners AVG
9.22 (40/40)
9.70 (20/20)
8.75 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (32/40)
95% (19/20)
65% (13/20)
Over 7.5 Corners
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAl-Hilal Saudi FCAl-Faisaly FC
Corners Earned Match
5.38
6.60
4.15
More Corners Than Opponent
60% (24/40)
85% (17/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
78% (31/40)
90% (18/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
63% (25/40)
80% (16/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
70% (14/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
60% (12/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Corners Earned
215
132
83

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAl-Hilal Saudi FCAl-Faisaly FC
Match Cards AVG
4.22 (40/40)
4.15 (20/20)
4.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Total Cards
169
83
86
Highest in a Match
8
7
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Al-Hilal Saudi FC jest o 167% lepsza niż Al-Faisaly FC pod względem strzałów na mecz.

OgółemAl-Hilal Saudi FCAl-Faisaly FC
Strzały / mecz
13.71
21.33
8.00
Strzały celne / mecz
5.29
7.67
3.50
Strzały niecelne / mecz
6.57
10.33
3.75
Skuteczność strzałów
16.7%
18.8%
12.5%
Strzały na gola
6.00
5.33
8.00
Strzały celne na gola
2.31
1.92
3.50
Strzały Over 10.5
57% (4/7)
100% (3/3)
25% (1/4)
Strzały Over 11.5
57% (4/7)
100% (3/3)
25% (1/4)
Strzały Over 12.5
43% (3/7)
100% (3/3)
0% (0/4)
Strzały Over 13.5
43% (3/7)
100% (3/3)
0% (0/4)
Strzały Over 14.5
43% (3/7)
100% (3/3)
0% (0/4)
Strzały celne Over 3.5
71% (5/7)
100% (3/3)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
57% (4/7)
100% (3/3)
25% (1/4)
Strzały celne Over 5.5
29% (2/7)
67% (2/3)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
29% (2/7)
67% (2/3)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Al-Hilal Saudi FC notuje o 56% wyższy wynik niż Al-Faisaly FC pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAl-Hilal Saudi FCAl-Faisaly FC
Match Offsides AVG
4.14
4.33
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (3/3)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
71% (5/7)
67% (2/3)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
71% (5/7)
67% (2/3)
75% (3/4)
Match Offsides Over 3.5 %
71% (5/7)
67% (2/3)
75% (3/4)
Team Offsides AVG
1.86
2.33
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
71% (5/7)
67% (2/3)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
57% (4/7)
67% (2/3)
50% (2/4)
Team Offsides Over 2.5 %
43% (3/7)
67% (2/3)
25% (1/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Al-Hilal Saudi FC jest o 255% lepsza niż Al-Faisaly FC pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAl-Hilal Saudi FCAl-Faisaly FC
xG (For)
2.34
3.97
1.12
xGA (Against)
1.89
1.19
2.41
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAl-Hilal Saudi FCAl-Faisaly FC
Under 0.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 1.5
38% (15/40)
20% (4/20)
55% (11/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al-Nassr4400123.00
3Al-Qadisiyah FC430192.25
4Al Kholood422082.00
5Al-Ittihad FC422082.00
6Al Diriyah421171.75
7Al-Ahli Jeddah420261.50
8NEOM420261.50
9Al-Ettifaq420261.50
10Al-Hazm411241.00
11Al-Fayha411241.00
12Al Riyadh411241.00
13Al Shabab403130.75
15Al Taawon402220.50
16Al-Fateh402220.50
17Al-Faisaly FC401310.25
18Abha401310.25