Football Stats
Herb Al-Ittihad FC
Al-Ittihad FCŚr. pkt/mecz 1.55
Arabia Saudyjska / Pro League15 sierpnia 2026 20:00
Herb Al Kholood
Al KholoodŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Al-Ittihad FC

3W — Al-Ittihad FC2D0W — Al Kholood

Streaki - Al-Ittihad FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Ittihad FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Ittihad FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Ittihad FC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Al-Ittihad FC — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Al-Ittihad FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
  • Al-Ittihad FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - Al Kholood

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al Kholood — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al Kholood — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al Kholood — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al Kholood — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al Kholood — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al Kholood — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al Kholood — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Al Kholood — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Al Kholood — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Al Kholood — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Al Kholood — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Al Kholood — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Al Kholood — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Al Kholood — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Al-Ittihad FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Ittihad FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — powyżej 8.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Al Kholood

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al Kholood — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Kholood — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Kholood — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Kholood — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Kholood — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Kholood — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Kholood — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Kholood — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Kholood — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC11Herb Al KholoodAl Kholood
04.05Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC00Herb Al KholoodAl Kholood
09.01Herb Al KholoodAl Kholood04Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC
01.02Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC43Herb Al KholoodAl Kholood
24.08Herb Al KholoodAl Kholood01Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al-Ittihad FC jest o 80% lepsza niż Al Kholood pod względem odsetku wygranych meczów.

Al-Ittihad FCDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.60
3.20
2.90
Strzelone
1.30
1.50
1.40
Stracone
1.30
1.70
1.50
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
57%
53%
55%
Śr. strzały/mecz
14.10
11.00
12.63
Śr. faule/mecz
11.90
12.22
12.05
Al KholoodDomWyjazdOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
2.10
3.30
2.70
Strzelone
0.60
1.40
1.00
Stracone
1.50
1.90
1.70
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
47%
47%
47%
Śr. strzały/mecz
9.00
10.50
9.75
Śr. faule/mecz
10.40
10.30
10.35

Ostatnie 10 meczów

Al Kholood jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Al-Ittihad FC u siebie
1.40 gola/mecz
Al Kholood na wyjeździe

Progi bramkowe

Al-Ittihad FCAl Kholood
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
30% (6/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Al-Ittihad FC notuje o 13% wyższy wynik niż Al Kholood pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAl-Ittihad FCAl Kholood
Match Corners AVG
9.90 (39/40)
10.53 (19/20)
9.30 (20/20)
Over 6.5 Corners
87% (34/39)
84% (16/19)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
85% (33/39)
79% (15/19)
90% (18/20)
Over 8.5 Corners
74% (29/39)
68% (13/19)
80% (16/20)
Over 9.5 Corners
54% (21/39)
63% (12/19)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
38% (15/39)
47% (9/19)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/39)
42% (8/19)
5% (1/20)
Over 12.5 Corners
21% (8/39)
37% (7/19)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/39)
26% (5/19)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
11% (2/19)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAl-Ittihad FCAl Kholood
Corners Earned Match
5.17
6.35
4.00
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
70% (14/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
75% (15/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
60% (12/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
50% (10/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
207
127
80

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAl-Ittihad FCAl Kholood
Match Cards AVG
4.40 (40/40)
4.45 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
176
89
87
Highest in a Match
10
10
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Al-Ittihad FC jest o 66% lepsza niż Al Kholood pod względem strzałów na mecz.

OgółemAl-Ittihad FCAl Kholood
Strzały / mecz
11.63
14.50
8.75
Strzały celne / mecz
4.75
5.00
4.50
Strzały niecelne / mecz
3.38
3.50
3.25
Skuteczność strzałów
14.0%
8.6%
22.9%
Strzały na gola
7.15
11.60
4.38
Strzały celne na gola
2.92
4.00
2.25
Strzały Over 10.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały Over 11.5
38% (3/8)
75% (3/4)
0% (0/4)
Strzały Over 12.5
38% (3/8)
75% (3/4)
0% (0/4)
Strzały Over 13.5
38% (3/8)
75% (3/4)
0% (0/4)
Strzały Over 14.5
25% (2/8)
50% (2/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 3.5
75% (6/8)
75% (3/4)
75% (3/4)
Strzały celne Over 4.5
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Al Kholood notuje o 29% wyższy wynik niż Al-Ittihad FC pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAl-Ittihad FCAl Kholood
Match Offsides AVG
3.50
4.25
2.75
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
88% (7/8)
100% (4/4)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Team Offsides AVG
2.00
1.75
2.25
Team Offsides Over 0.5 %
88% (7/8)
75% (3/4)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Al-Ittihad FC jest o 23% lepsza niż Al Kholood pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAl-Ittihad FCAl Kholood
xG (For)
1.84
2.03
1.65
xGA (Against)
1.52
1.59
1.46
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAl-Ittihad FCAl Kholood
Under 0.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al-Nassr4400123.00
3Al-Qadisiyah FC430192.25
4Al Kholood422082.00
5Al-Ittihad FC422082.00
6Al Diriyah421171.75
7Al-Ahli Jeddah420261.50
8NEOM420261.50
9Al-Ettifaq420261.50
10Al-Hazm411241.00
11Al-Fayha411241.00
12Al Riyadh411241.00
13Al Shabab403130.75
15Al Taawon402220.50
16Al-Fateh402220.50
17Al-Faisaly FC401310.25
18Abha401310.25