Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Al-Fayha
Streaki - Al-Fayha
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Al-Fayha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Al-Fayha — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Al-Fayha — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Al-Fayha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Al-Fayha — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Al-Fayha — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Al-Fayha — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Al-Fayha — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Al-Fayha — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Al-Fayha — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Al-Fayha — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Al-Fayha — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Al-Fayha — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Al-Fayha — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
Streaki - Al-Hilal Saudi FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
- Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Al-Hilal Saudi FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Al-Hilal Saudi FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Al-Hilal Saudi FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Al-Hilal Saudi FC — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
- Al-Hilal Saudi FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik (17/20, 85%)
- Al-Hilal Saudi FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Al-Hilal Saudi FC — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Al-Hilal Saudi FC — wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Al-Hilal Saudi FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Al-Hilal Saudi FC — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Al-Hilal Saudi FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Al-Hilal Saudi FC — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Al-Hilal Saudi FC — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Al-Hilal Saudi FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Al-Fayha
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Al-Fayha — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Fayha — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Fayha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Fayha — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Fayha — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Fayha — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Fayha — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Fayha — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Fayha — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Fayha — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Fayha — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Al-Hilal Saudi FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Al-Hilal Saudi FC — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany w 43 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Hilal Saudi FC — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Hilal Saudi FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Hilal Saudi FC — powyżej 7.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Hilal Saudi FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al-Hilal Saudi FC jest o 86% lepsza niż Al-Fayha pod względem odsetku wygranych meczów.
| Al-Fayha | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.00 | 2.90 |
Strzelone | 1.70 | 1.20 | 1.45 |
Stracone | 1.10 | 1.80 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 42% | 44% | 43% |
Śr. strzały/mecz | 9.30 | 11.60 | 10.45 |
Śr. faule/mecz | 10.80 | 10.10 | 10.45 |
| Al-Hilal Saudi FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 3.20 | 3.20 |
Strzelone | 2.60 | 2.30 | 2.45 |
Stracone | 0.60 | 0.90 | 0.75 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Posiadanie piłki | 59% | 59% | 59% |
Śr. strzały/mecz | 16.40 | 15.30 | 15.85 |
Śr. faule/mecz | 11.40 | 11.30 | 11.35 |
Ostatnie 10 meczów
- 14.08.2026Lvs NEOM1-2
- 21.05.2026Lvs Al-Hilal Saudi FC0-1
- 15.05.2026Lvs Dhamk0-3
- 09.05.2026Lvs Al-Qadisiyah FC1-2
- 04.05.2026Wvs Al Riyadh4-2
- 30.04.2026Dvs Al Kholood1-1
- 11.04.2026Lvs Al-Hazm0-2
- 08.04.2026Dvs Al-Ahli Jeddah1-1
- 04.04.2026Lvs NEOM0-1
- 13.03.2026Wvs Al-Ettifaq1-0
- 14.08.2026Wvs Al-Faisaly FC4-2
- 21.05.2026Wvs Al-Fayha1-0
- 16.05.2026Wvs NEOM2-0
- 12.05.2026Dvs Al-Nassr1-1
- 05.05.2026Wvs Al Khaleej Saihat2-1
- 02.05.2026Wvs Al-Hazm3-0
- 28.04.2026Wvs Dhamk1-0
- 08.04.2026Wvs Al Kholood6-0
- 04.04.2026Dvs Al Taawon2-2
- 14.03.2026Wvs Al-Fateh1-0
Progi bramkowe
| Al-Fayha | Al-Hilal Saudi FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Al-Fayha | Al-Hilal Saudi FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Al-Fayha | Al-Hilal Saudi FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Al-Fayha | Al-Hilal Saudi FC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.78 (40/40) | 9.90 (20/20) | 9.65 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Over 7.5 Corners | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 8.5 Corners | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 9.5 Corners | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 10.5 Corners | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 11.5 Corners | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 12.5 Corners | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 13.5 Corners | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Al-Fayha | Al-Hilal Saudi FC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.35 | 4.20 | 6.50 |
More Corners Than Opponent | 57% (23/40) | 30% (6/20) | 85% (17/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 35% (7/20) | 80% (16/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 25% (5/20) | 70% (14/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 15% (3/20) | 60% (12/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 214 | 84 | 130 |
| Ogółem | Al-Fayha | Al-Hilal Saudi FC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.65 | 6.20 | 3.10 |
More Corners Than Opponent | 57% (23/40) | 30% (6/20) | 85% (17/20) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (30/40) | 95% (19/20) | 55% (11/20) |
Over 3.5 Corners Against | 57% (23/40) | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
Over 4.5 Corners Against | 48% (19/40) | 65% (13/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Corners Against | 25% (10/40) | 50% (10/20) | 0% (0/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 45% (9/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/40) | 25% (5/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 186 | 124 | 62 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Al-Hilal Saudi FC notuje o 25% wyższy wynik niż Al-Fayha pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Al-Fayha | Al-Hilal Saudi FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.65 (40/40) | 3.25 (20/20) | 4.05 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 146 | 65 | 81 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Al-Hilal Saudi FC jest o 67% lepsza niż Al-Fayha pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Al-Fayha | Al-Hilal Saudi FC | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 16.43 | 12.75 | 21.33 |
Strzały celne / mecz | 6.00 | 4.75 | 7.67 |
Strzały niecelne / mecz | 7.29 | 5.00 | 10.33 |
Skuteczność strzałów | 13.9% | 7.8% | 18.8% |
Strzały na gola | 7.19 | 12.75 | 5.33 |
Strzały celne na gola | 2.63 | 4.75 | 1.92 |
Strzały Over 10.5 | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
Strzały Over 11.5 | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
Strzały Over 12.5 | 71% (5/7) | 50% (2/4) | 100% (3/3) |
Strzały Over 13.5 | 57% (4/7) | 25% (1/4) | 100% (3/3) |
Strzały Over 14.5 | 57% (4/7) | 25% (1/4) | 100% (3/3) |
Strzały celne Over 3.5 | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
Strzały celne Over 4.5 | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
Strzały celne Over 5.5 | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
Strzały celne Over 6.5 | 29% (2/7) | 0% (0/4) | 67% (2/3) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Al-Hilal Saudi FC notuje o 17% wyższy wynik niż Al-Fayha pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Al-Fayha | Al-Hilal Saudi FC | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.43 | 4.50 | 4.33 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 1.5 % | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
Match Offsides Over 2.5 % | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
Match Offsides Over 3.5 % | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
Team Offsides AVG | 2.14 | 2.00 | 2.33 |
Team Offsides Over 0.5 % | 86% (6/7) | 100% (4/4) | 67% (2/3) |
Team Offsides Over 1.5 % | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
Team Offsides Over 2.5 % | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Al-Hilal Saudi FC jest o 283% lepsza niż Al-Fayha pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Al-Fayha | Al-Hilal Saudi FC | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 2.29 | 1.04 | 3.97 |
xGA (Against) | 1.75 | 2.17 | 1.19 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Al-Fayha | Al-Hilal Saudi FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |

