Football Stats
Herb Al-Ettifaq
Al-EttifaqŚr. pkt/mecz 1.35
Arabia Saudyjska / Pro League29 sierpnia 2026 20:00
Herb Al Diriyah
Al DiriyahŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Al-Ettifaq

0W — Al-Ettifaq0D1W — Al Diriyah

Streaki - Al-Ettifaq

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Ettifaq — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Ettifaq — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Ettifaq — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Ettifaq — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Ettifaq — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Ettifaq — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Ettifaq — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Ettifaq — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Al-Ettifaq — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Al-Ettifaq — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Al-Ettifaq — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Al-Ettifaq — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Al-Ettifaq — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Al-Ettifaq — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Al-Ettifaq — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Al Diriyah

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al Diriyah — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al Diriyah — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al Diriyah — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al Diriyah — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al Diriyah — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al Diriyah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al Diriyah — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al Diriyah — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al Diriyah — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Al Diriyah — poniżej 39.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Al Diriyah — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Al Diriyah — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
  • Al Diriyah — poniżej 3.5 kartek (2/2, 100%)
  • Al Diriyah — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Al Diriyah — poniżej 3.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Al Diriyah — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Serie - Al-Ettifaq

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Ettifaq — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — poniżej 4.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Al Diriyah

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al Diriyah — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Diriyah — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Al-EttifaqAl-Ettifaq03Herb Al DiriyahAl Diriyah

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al Diriyah jest o 38% lepsza niż Al-Ettifaq pod względem odsetku wygranych meczów.

Al-EttifaqDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.70
2.80
3.25
Strzelone
2.00
1.10
1.55
Stracone
1.70
1.70
1.70
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
51%
47%
49%
Śr. strzały/mecz
13.50
9.56
11.63
Śr. faule/mecz
12.30
11.00
11.68
Al DiriyahDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
2.90
3.60
3.25
Strzelone
1.70
2.50
2.10
Stracone
1.20
1.10
1.15
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Al Diriyah jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Al-Ettifaq u siebie
2.50 gola/mecz
Al Diriyah na wyjeździe

Progi bramkowe

Al-EttifaqAl Diriyah
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Al-Ettifaq notuje o 20% wyższy wynik niż Al Diriyah pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAl-EttifaqAl Diriyah
Match Corners AVG
8.29 (21/40)
8.42 (19/20)
7.00 (2/20)
Over 6.5 Corners
76% (16/21)
79% (15/19)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners
57% (12/21)
58% (11/19)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners
43% (9/21)
42% (8/19)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
33% (7/21)
37% (7/19)
0% (0/2)
Over 10.5 Corners
24% (5/21)
26% (5/19)
0% (0/2)
Over 11.5 Corners
14% (3/21)
16% (3/19)
0% (0/2)
Over 12.5 Corners
10% (2/21)
11% (2/19)
0% (0/2)
Over 13.5 Corners
0% (0/21)
0% (0/19)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/21)
0% (0/19)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAl-EttifaqAl Diriyah
Corners Earned Match
3.64
3.55
4.50
More Corners Than Opponent
27% (6/22)
25% (5/20)
50% (1/2)
Over 2.5 Corners Earned
59% (13/22)
60% (12/20)
50% (1/2)
Over 3.5 Corners Earned
55% (12/22)
55% (11/20)
50% (1/2)
Over 4.5 Corners Earned
32% (7/22)
30% (6/20)
50% (1/2)
Over 5.5 Corners Earned
27% (6/22)
25% (5/20)
50% (1/2)
Over 6.5 Corners Earned
23% (5/22)
20% (4/20)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners Earned
9% (2/22)
5% (1/20)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/22)
0% (0/20)
0% (0/2)
Corners Earned
80
71
9

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Al-Ettifaq notuje o 42% wyższy wynik niż Al Diriyah pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAl-EttifaqAl Diriyah
Match Cards AVG
4.14 (22/22)
4.25 (20/20)
3.00 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (22/22)
100% (20/20)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
91% (20/22)
90% (18/20)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
73% (16/22)
70% (14/20)
100% (2/2)
Over 3.5 Cards
41% (9/22)
45% (9/20)
0% (0/2)
Over 4.5 Cards
27% (6/22)
30% (6/20)
0% (0/2)
Over 5.5 Cards
23% (5/22)
25% (5/20)
0% (0/2)
Over 6.5 Cards
23% (5/22)
25% (5/20)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
18% (4/22)
20% (4/20)
0% (0/2)
Total Cards
91
85
6
Highest in a Match
12
12
3
Lowest in a Match
1
1
3

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Al-Ettifaq jest o 38% lepsza niż Al Diriyah pod względem strzałów na mecz.

OgółemAl-EttifaqAl Diriyah
Strzały / mecz
14.67
17.00
12.33
Strzały celne / mecz
6.17
7.67
4.67
Strzały niecelne / mecz
5.00
5.33
4.67
Skuteczność strzałów
12.5%
11.8%
13.5%
Strzały na gola
8.00
8.50
7.40
Strzały celne na gola
3.36
3.83
2.80
Strzały Over 10.5
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Strzały Over 11.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 5.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 6.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Al Diriyah notuje o 71% wyższy wynik niż Al-Ettifaq pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAl-EttifaqAl Diriyah
Match Offsides AVG
5.83
6.67
5.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
3.17
2.33
4.00
Team Offsides Over 0.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Al-Ettifaq jest o 25% lepsza niż Al Diriyah pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAl-EttifaqAl Diriyah
xG (For)
1.41
1.56
1.25
xGA (Against)
1.26
1.54
0.98
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAl-EttifaqAl Diriyah
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Under 4.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al-Nassr4400123.00
3Al-Qadisiyah FC430192.25
4Al Kholood422082.00
5Al-Ittihad FC422082.00
6Al Diriyah421171.75
7Al-Ahli Jeddah420261.50
8NEOM420261.50
9Al-Ettifaq420261.50
10Al-Hazm411241.00
11Al-Fayha411241.00
12Al Riyadh411241.00
13Al Shabab403130.75
15Al Taawon402220.50
16Al-Fateh402220.50
17Al-Faisaly FC401310.25
18Abha401310.25