Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Al-Qadisiyah FC
Streaki - Al-Qadisiyah FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Al-Qadisiyah FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Al-Qadisiyah FC — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Al-Qadisiyah FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Al-Qadisiyah FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Al-Qadisiyah FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Al-Qadisiyah FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Al-Qadisiyah FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Al-Qadisiyah FC — powyżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Al-Qadisiyah FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Al-Qadisiyah FC — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Al-Qadisiyah FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Al-Qadisiyah FC — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Al-Qadisiyah FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
- Al-Qadisiyah FC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Al-Qadisiyah FC — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
Streaki - Al-Faisaly FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Al-Faisaly FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Al-Faisaly FC — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Al-Faisaly FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Al-Faisaly FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Al-Faisaly FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Al-Faisaly FC — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Al-Faisaly FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Al-Faisaly FC — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Al-Faisaly FC — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Al-Faisaly FC — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Al-Faisaly FC — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Al-Faisaly FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Al-Faisaly FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Al-Qadisiyah FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Al-Qadisiyah FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Qadisiyah FC — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Qadisiyah FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Qadisiyah FC — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Qadisiyah FC — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Qadisiyah FC — poniżej 4.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
Serie - Al-Faisaly FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Al-Faisaly FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Faisaly FC — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Faisaly FC — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Faisaly FC — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Al-Faisaly FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al-Qadisiyah FC jest o 225% lepsza niż Al-Faisaly FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Al-Qadisiyah FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 80% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.80 | 3.35 |
Strzelone | 1.90 | 2.80 | 2.35 |
Stracone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Posiadanie piłki | 61% | 61% | 61% |
Śr. strzały/mecz | 16.10 | 17.10 | 16.60 |
Śr. faule/mecz | 14.20 | 10.30 | 12.25 |
| Al-Faisaly FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 0% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.50 | 2.30 |
Strzelone | 1.20 | 0.60 | 0.90 |
Stracone | 0.90 | 1.90 | 1.40 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Posiadanie piłki | 48% | 52% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 9.90 | 8.60 | 9.25 |
Śr. faule/mecz | 16.00 | 12.70 | 14.35 |
Ostatnie 10 meczów
- 24.08.2026Wvs NEOM2-0
- 21.08.2026Lvs Al-Ittihad FC0-1
- 13.08.2026Wvs Al Shabab3-1
- 21.05.2026Wvs Al-Ittihad FC5-1
- 14.05.2026Wvs Al-Hazm2-0
- 09.05.2026Wvs Al-Fayha2-1
- 03.05.2026Wvs Al-Nassr3-1
- 29.04.2026Wvs Al Riyadh4-0
- 14.04.2026Dvs Al Shabab2-2
- 09.04.2026Dvs Dhamk1-1
- 26.08.2026Dvs Al-Fateh1-1
- 21.08.2026Lvs NEOM0-2
- 14.08.2026Lvs Al-Hilal Saudi FC2-4
- 27.06.2022Lvs Al-Hilal Saudi FC1-2
- 23.06.2022Wvs Al Taee1-0
- 28.05.2022Dvs Al-Ettifaq1-1
- 12.05.2022Lvs Al Shabab0-1
- 06.05.2022Dvs Abha0-0
- 17.03.2022Wvs Al-Fateh1-0
- 10.03.2022Dvs Al Taawon2-2
Progi bramkowe
| Al-Qadisiyah FC | Al-Faisaly FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Al-Qadisiyah FC | Al-Faisaly FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 100% (10/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Al-Qadisiyah FC | Al-Faisaly FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Al-Qadisiyah FC notuje o 48% wyższy wynik niż Al-Faisaly FC pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Al-Qadisiyah FC | Al-Faisaly FC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.63 (40/40) | 11.50 (20/20) | 7.75 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 70% (28/40) | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
Over 7.5 Corners | 68% (27/40) | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
Over 8.5 Corners | 57% (23/40) | 80% (16/20) | 35% (7/20) |
Over 9.5 Corners | 53% (21/40) | 75% (15/20) | 30% (6/20) |
Over 10.5 Corners | 45% (18/40) | 70% (14/20) | 20% (4/20) |
Over 11.5 Corners | 35% (14/40) | 55% (11/20) | 15% (3/20) |
Over 12.5 Corners | 28% (11/40) | 45% (9/20) | 10% (2/20) |
Over 13.5 Corners | 20% (8/40) | 40% (8/20) | 0% (0/20) |
Over 14.5 Corners | 13% (5/40) | 25% (5/20) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Al-Qadisiyah FC | Al-Faisaly FC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.83 | 8.15 | 3.50 |
More Corners Than Opponent | 53% (21/40) | 75% (15/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 70% (14/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 65% (13/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 55% (11/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 55% (11/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 233 | 163 | 70 |
| Ogółem | Al-Qadisiyah FC | Al-Faisaly FC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.70 | 3.15 | 4.25 |
More Corners Than Opponent | 53% (21/40) | 75% (15/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 148 | 63 | 85 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Al-Qadisiyah FC notuje o 7% wyższy wynik niż Al-Faisaly FC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Al-Qadisiyah FC | Al-Faisaly FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.25 (40/40) | 4.40 (20/20) | 4.10 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Cards | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 170 | 88 | 82 |
Highest in a Match | 12 | 12 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Al-Qadisiyah FC jest o 109% lepsza niż Al-Faisaly FC pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Al-Qadisiyah FC | Al-Faisaly FC | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.38 | 16.75 | 8.00 |
Strzały celne / mecz | 5.13 | 6.75 | 3.50 |
Strzały niecelne / mecz | 5.63 | 7.50 | 3.75 |
Skuteczność strzałów | 12.1% | 11.9% | 12.5% |
Strzały na gola | 8.25 | 8.38 | 8.00 |
Strzały celne na gola | 3.42 | 3.38 | 3.50 |
Strzały Over 10.5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
Strzały Over 11.5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
Strzały Over 12.5 | 38% (3/8) | 75% (3/4) | 0% (0/4) |
Strzały Over 13.5 | 38% (3/8) | 75% (3/4) | 0% (0/4) |
Strzały Over 14.5 | 38% (3/8) | 75% (3/4) | 0% (0/4) |
Strzały celne Over 3.5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
Strzały celne Over 4.5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
Strzały celne Over 5.5 | 38% (3/8) | 75% (3/4) | 0% (0/4) |
Strzały celne Over 6.5 | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Al-Qadisiyah FC notuje o 150% wyższy wynik niż Al-Faisaly FC pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Al-Qadisiyah FC | Al-Faisaly FC | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.88 | 5.75 | 4.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
Match Offsides Over 1.5 % | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
Match Offsides Over 2.5 % | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
Match Offsides Over 3.5 % | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
Team Offsides AVG | 2.63 | 3.75 | 1.50 |
Team Offsides Over 0.5 % | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
Team Offsides Over 1.5 % | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
Team Offsides Over 2.5 % | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Al-Qadisiyah FC jest o 103% lepsza niż Al-Faisaly FC pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Al-Qadisiyah FC | Al-Faisaly FC | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.69 | 2.27 | 1.12 |
xGA (Against) | 1.65 | 0.89 | 2.41 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Al-Qadisiyah FC | Al-Faisaly FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 15% (3/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

