Football Stats
Herb Al-Hilal Saudi FC
Al-Hilal Saudi FCŚr. pkt/mecz 2.50
Arabia Saudyjska / Pro League7 września 2026 20:00
Herb NEOM
NEOMŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Al-Hilal Saudi FC

2W — Al-Hilal Saudi FC0D0W — NEOM

Streaki - Al-Hilal Saudi FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Al-Hilal Saudi FC — wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Hilal Saudi FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Hilal Saudi FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Hilal Saudi FC — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Al-Hilal Saudi FC — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Al-Hilal Saudi FC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Al-Hilal Saudi FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
  • Al-Hilal Saudi FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Al-Hilal Saudi FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al-Hilal Saudi FC — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - NEOM

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • NEOM — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • NEOM — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • NEOM — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NEOM — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NEOM — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • NEOM — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • NEOM — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • NEOM — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • NEOM — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • NEOM — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • NEOM — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • NEOM — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • NEOM — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • NEOM — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • NEOM — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • NEOM — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Al-Hilal Saudi FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — wygrywa w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany w 46 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Hilal Saudi FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - NEOM

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 NEOM — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NEOM — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NEOM — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NEOM — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NEOM — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 NEOM — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NEOM — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 NEOM — poniżej 4.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 NEOM — poniżej 4.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 NEOM — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.05Herb Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC20Herb NEOMNEOM
18.01Herb NEOMNEOM12Herb Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al-Hilal Saudi FC jest o 67% lepsza niż NEOM pod względem odsetku wygranych meczów.

Al-Hilal Saudi FCDomWyjazdOgółem
Win %
70%
80%
75%
Śr. goli/mecz
3.00
3.50
3.25
Strzelone
2.50
2.80
2.65
Stracone
0.50
0.70
0.60
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
58%
58%
58%
Śr. strzały/mecz
16.11
16.90
16.53
Śr. faule/mecz
12.11
11.10
11.58
NEOMDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
2.40
2.40
Strzelone
1.40
1.20
1.30
Stracone
1.00
1.20
1.10
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
54%
53%
54%
Śr. strzały/mecz
12.80
14.89
13.79
Śr. faule/mecz
11.40
10.89
11.16

Ostatnie 10 meczów

Al-Hilal Saudi FC jest o +108% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Al-Hilal Saudi FC u siebie
1.20 gola/mecz
NEOM na wyjeździe

Progi bramkowe

Al-Hilal Saudi FCNEOM
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
90% (18/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAl-Hilal Saudi FCNEOM
Match Corners AVG
9.13 (38/40)
9.26 (19/20)
9.00 (19/20)
Over 6.5 Corners
82% (31/38)
84% (16/19)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
68% (26/38)
74% (14/19)
63% (12/19)
Over 8.5 Corners
53% (20/38)
53% (10/19)
53% (10/19)
Over 9.5 Corners
39% (15/38)
42% (8/19)
37% (7/19)
Over 10.5 Corners
29% (11/38)
32% (6/19)
26% (5/19)
Over 11.5 Corners
18% (7/38)
26% (5/19)
11% (2/19)
Over 12.5 Corners
11% (4/38)
16% (3/19)
5% (1/19)
Over 13.5 Corners
5% (2/38)
5% (1/19)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
3% (1/38)
0% (0/19)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAl-Hilal Saudi FCNEOM
Corners Earned Match
5.58
6.05
5.10
More Corners Than Opponent
63% (25/40)
80% (16/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
85% (17/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
75% (15/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
60% (12/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
223
121
102

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAl-Hilal Saudi FCNEOM
Match Cards AVG
3.73 (40/40)
3.70 (20/20)
3.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
149
74
75
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Al-Hilal Saudi FC jest o 67% lepsza niż NEOM pod względem strzałów na mecz.

OgółemAl-Hilal Saudi FCNEOM
Strzały / mecz
16.43
21.33
12.75
Strzały celne / mecz
5.57
7.67
4.00
Strzały niecelne / mecz
7.71
10.33
5.75
Skuteczność strzałów
13.9%
18.8%
7.8%
Strzały na gola
7.19
5.33
12.75
Strzały celne na gola
2.44
1.92
4.00
Strzały Over 10.5
86% (6/7)
100% (3/3)
75% (3/4)
Strzały Over 11.5
86% (6/7)
100% (3/3)
75% (3/4)
Strzały Over 12.5
71% (5/7)
100% (3/3)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
71% (5/7)
100% (3/3)
50% (2/4)
Strzały Over 14.5
71% (5/7)
100% (3/3)
50% (2/4)
Strzały celne Over 3.5
71% (5/7)
100% (3/3)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
71% (5/7)
100% (3/3)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
29% (2/7)
67% (2/3)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
29% (2/7)
67% (2/3)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Al-Hilal Saudi FC notuje o 133% wyższy wynik niż NEOM pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAl-Hilal Saudi FCNEOM
Match Offsides AVG
3.86
4.33
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (3/3)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
71% (5/7)
67% (2/3)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
57% (4/7)
67% (2/3)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
57% (4/7)
67% (2/3)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
1.57
2.33
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
57% (4/7)
67% (2/3)
50% (2/4)
Team Offsides Over 1.5 %
57% (4/7)
67% (2/3)
50% (2/4)
Team Offsides Over 2.5 %
29% (2/7)
67% (2/3)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Al-Hilal Saudi FC jest o 244% lepsza niż NEOM pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAl-Hilal Saudi FCNEOM
xG (For)
2.36
3.97
1.15
xGA (Against)
1.12
1.19
1.07
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAl-Hilal Saudi FCNEOM
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Under 3.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Under 4.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 5.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al-Nassr4400123.00
3Al-Qadisiyah FC430192.25
4Al Kholood422082.00
5Al-Ittihad FC422082.00
6Al Diriyah421171.75
7Al-Ahli Jeddah420261.50
8NEOM420261.50
9Al-Ettifaq420261.50
10Al-Hazm411241.00
11Al-Fayha411241.00
12Al Riyadh411241.00
13Al Shabab403130.75
15Al Taawon402220.50
16Al-Fateh402220.50
17Al-Faisaly FC401310.25
18Abha401310.25