Football Stats
Herb Al-Ettifaq
Al-EttifaqŚr. pkt/mecz 1.20
Arabia Saudyjska / Pro League8 września 2026 17:30
Herb Al-Faisaly FC
Al-Faisaly FCŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Al-Ettifaq

4W — Al-Ettifaq2D4W — Al-Faisaly FC

Streaki - Al-Ettifaq

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Ettifaq — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Ettifaq — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Ettifaq — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Ettifaq — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Ettifaq — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Ettifaq — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Ettifaq — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Al-Ettifaq — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Al-Ettifaq — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Al-Ettifaq — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Al-Ettifaq — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Al-Ettifaq — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Al-Ettifaq — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Al-Ettifaq — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Al-Faisaly FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Faisaly FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Al-Faisaly FC — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Al-Faisaly FC — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Al-Faisaly FC — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Al-Ettifaq

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Ettifaq — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — poniżej 4.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ettifaq — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Al-Faisaly FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Faisaly FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — poniżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — poniżej 6.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.05Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC11Herb Al-EttifaqAl-Ettifaq
27.11Herb Al-EttifaqAl-Ettifaq10Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
20.03Herb Al-EttifaqAl-Ettifaq10Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
22.12Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC03Herb Al-EttifaqAl-Ettifaq
21.02Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC12Herb Al-EttifaqAl-Ettifaq
21.09Herb Al-EttifaqAl-Ettifaq01Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
13.02Herb Al-EttifaqAl-Ettifaq34Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
01.11Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC51Herb Al-EttifaqAl-Ettifaq
06.03Herb Al-EttifaqAl-Ettifaq00Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
30.09Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC30Herb Al-EttifaqAl-Ettifaq

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al-Ettifaq jest o 75% lepsza niż Al-Faisaly FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Al-EttifaqDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.90
2.80
3.35
Strzelone
1.90
1.10
1.50
Stracone
2.00
1.70
1.85
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
52%
47%
50%
Śr. strzały/mecz
14.10
9.56
11.95
Śr. faule/mecz
11.50
11.00
11.26
Al-Faisaly FCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
2.10
2.50
2.30
Strzelone
1.20
0.70
0.95
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
48%
50%
49%
Śr. strzały/mecz
9.90
8.40
9.15
Śr. faule/mecz
16.00
11.60
13.80

Ostatnie 10 meczów

Al-Ettifaq jest o +171% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Al-Ettifaq u siebie
0.70 gola/mecz
Al-Faisaly FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Al-EttifaqAl-Faisaly FC
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Al-Ettifaq notuje o 17% wyższy wynik niż Al-Faisaly FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAl-EttifaqAl-Faisaly FC
Match Corners AVG
8.03 (39/40)
8.68 (19/20)
7.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
64% (25/39)
79% (15/19)
50% (10/20)
Over 7.5 Corners
54% (21/39)
63% (12/19)
45% (9/20)
Over 8.5 Corners
38% (15/39)
47% (9/19)
30% (6/20)
Over 9.5 Corners
33% (13/39)
42% (8/19)
25% (5/20)
Over 10.5 Corners
23% (9/39)
32% (6/19)
15% (3/20)
Over 11.5 Corners
15% (6/39)
21% (4/19)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
8% (3/39)
11% (2/19)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
0% (0/39)
0% (0/19)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/39)
0% (0/19)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAl-EttifaqAl-Faisaly FC
Corners Earned Match
3.52
3.70
3.35
More Corners Than Opponent
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
141
74
67

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAl-EttifaqAl-Faisaly FC
Match Cards AVG
4.08 (40/40)
4.20 (20/20)
3.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Total Cards
163
84
79
Highest in a Match
12
12
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Al-Ettifaq jest o 113% lepsza niż Al-Faisaly FC pod względem strzałów na mecz.

OgółemAl-EttifaqAl-Faisaly FC
Strzały / mecz
11.86
17.00
8.00
Strzały celne / mecz
5.29
7.67
3.50
Strzały niecelne / mecz
4.43
5.33
3.75
Skuteczność strzałów
12.0%
11.8%
12.5%
Strzały na gola
8.30
8.50
8.00
Strzały celne na gola
3.70
3.83
3.50
Strzały Over 10.5
57% (4/7)
100% (3/3)
25% (1/4)
Strzały Over 11.5
57% (4/7)
100% (3/3)
25% (1/4)
Strzały Over 12.5
43% (3/7)
100% (3/3)
0% (0/4)
Strzały Over 13.5
43% (3/7)
100% (3/3)
0% (0/4)
Strzały Over 14.5
29% (2/7)
67% (2/3)
0% (0/4)
Strzały celne Over 3.5
71% (5/7)
100% (3/3)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
57% (4/7)
100% (3/3)
25% (1/4)
Strzały celne Over 5.5
29% (2/7)
67% (2/3)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
29% (2/7)
67% (2/3)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Al-Ettifaq notuje o 56% wyższy wynik niż Al-Faisaly FC pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAl-EttifaqAl-Faisaly FC
Match Offsides AVG
5.14
6.67
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (3/3)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
86% (6/7)
100% (3/3)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
71% (5/7)
67% (2/3)
75% (3/4)
Match Offsides Over 3.5 %
71% (5/7)
67% (2/3)
75% (3/4)
Team Offsides AVG
1.86
2.33
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
86% (6/7)
100% (3/3)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
43% (3/7)
33% (1/3)
50% (2/4)
Team Offsides Over 2.5 %
29% (2/7)
33% (1/3)
25% (1/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Al-Ettifaq jest o 40% lepsza niż Al-Faisaly FC pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAl-EttifaqAl-Faisaly FC
xG (For)
1.31
1.56
1.12
xGA (Against)
2.04
1.54
2.41
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAl-EttifaqAl-Faisaly FC
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Under 2.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 3.5
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Under 4.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al-Nassr4400123.00
3Al-Qadisiyah FC430192.25
4Al Kholood422082.00
5Al-Ittihad FC422082.00
6Al Diriyah421171.75
7Al-Ahli Jeddah420261.50
8NEOM420261.50
9Al-Ettifaq420261.50
10Al-Hazm411241.00
11Al-Fayha411241.00
12Al Riyadh411241.00
13Al Shabab403130.75
15Al Taawon402220.50
16Al-Fateh402220.50
17Al-Faisaly FC401310.25
18Abha401310.25