Football Stats
Herb Al-Fateh
Al-FatehŚr. pkt/mecz 0.85
Arabia Saudyjska / Pro League9 września 2026 20:00
Herb Al Diriyah
Al DiriyahŚr. pkt/mecz 2.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Al-Fateh

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Fateh — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Fateh — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Fateh — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Fateh — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Fateh — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Fateh — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Al-Fateh — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Al-Fateh — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Al-Fateh — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Al-Fateh — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Al-Fateh — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Al-Fateh — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Al-Fateh — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al-Fateh — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Al Diriyah

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al Diriyah — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al Diriyah — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al Diriyah — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al Diriyah — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al Diriyah — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al Diriyah — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al Diriyah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al Diriyah — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al Diriyah — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al Diriyah — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Al Diriyah — poniżej 39.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Al Diriyah — poniżej 12.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Al Diriyah — poniżej 3.5 kartek (3/3, 100%)
  • Al Diriyah — poniżej 3.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Al Diriyah — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)

Serie - Al-Fateh

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Fateh — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Fateh — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Fateh — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Fateh — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Fateh — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Fateh — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Fateh — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Fateh — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Al Diriyah

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al Diriyah — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Diriyah — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Diriyah — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Diriyah — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Diriyah — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Diriyah — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Diriyah — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Diriyah — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Diriyah — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al Diriyah jest o 300% lepsza niż Al-Fateh pod względem odsetku wygranych meczów.

Al-FatehDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
1.80
2.70
2.25
Strzelone
0.90
0.90
0.90
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
50%
47%
48%
Śr. strzały/mecz
14.89
10.30
12.47
Śr. faule/mecz
13.22
13.70
13.47
Al DiriyahDomWyjazdOgółem
Win %
50%
70%
60%
Śr. goli/mecz
2.90
3.70
3.30
Strzelone
1.70
2.70
2.20
Stracone
1.20
1.00
1.10
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Al Diriyah jest o +200% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Al-Fateh u siebie
2.70 gola/mecz
Al Diriyah na wyjeździe

Progi bramkowe

Al-FatehAl Diriyah
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
20% (2/10)
80% (8/10)
Over 3.5
10% (1/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Al-Fateh notuje o 11% wyższy wynik niż Al Diriyah pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAl-FatehAl Diriyah
Match Corners AVG
9.45 (22/40)
9.58 (19/20)
8.67 (3/20)
Over 6.5 Corners
82% (18/22)
84% (16/19)
67% (2/3)
Over 7.5 Corners
68% (15/22)
68% (13/19)
67% (2/3)
Over 8.5 Corners
68% (15/22)
68% (13/19)
67% (2/3)
Over 9.5 Corners
64% (14/22)
68% (13/19)
33% (1/3)
Over 10.5 Corners
41% (9/22)
42% (8/19)
33% (1/3)
Over 11.5 Corners
27% (6/22)
26% (5/19)
33% (1/3)
Over 12.5 Corners
9% (2/22)
11% (2/19)
0% (0/3)
Over 13.5 Corners
5% (1/22)
5% (1/19)
0% (0/3)
Over 14.5 Corners
0% (0/22)
0% (0/19)
0% (0/3)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAl-FatehAl Diriyah
Corners Earned Match
5.00
5.00
5.00
More Corners Than Opponent
35% (8/23)
35% (7/20)
33% (1/3)
Over 2.5 Corners Earned
83% (19/23)
85% (17/20)
67% (2/3)
Over 3.5 Corners Earned
65% (15/23)
65% (13/20)
67% (2/3)
Over 4.5 Corners Earned
57% (13/23)
55% (11/20)
67% (2/3)
Over 5.5 Corners Earned
48% (11/23)
45% (9/20)
67% (2/3)
Over 6.5 Corners Earned
39% (9/23)
40% (8/20)
33% (1/3)
Over 7.5 Corners Earned
17% (4/23)
15% (3/20)
33% (1/3)
Over 8.5 Corners Earned
4% (1/23)
5% (1/20)
0% (0/3)
Corners Earned
115
100
15

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Al-Fateh notuje o 82% wyższy wynik niż Al Diriyah pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAl-FatehAl Diriyah
Match Cards AVG
4.57 (23/23)
4.85 (20/20)
2.67 (3/3)
Over 0.5 Cards
100% (23/23)
100% (20/20)
100% (3/3)
Over 1.5 Cards
96% (22/23)
95% (19/20)
100% (3/3)
Over 2.5 Cards
78% (18/23)
80% (16/20)
67% (2/3)
Over 3.5 Cards
57% (13/23)
65% (13/20)
0% (0/3)
Over 4.5 Cards
43% (10/23)
50% (10/20)
0% (0/3)
Over 5.5 Cards
30% (7/23)
35% (7/20)
0% (0/3)
Over 6.5 Cards
30% (7/23)
35% (7/20)
0% (0/3)
Over 7.5 Cards
13% (3/23)
15% (3/20)
0% (0/3)
Total Cards
105
97
8
Highest in a Match
10
10
3
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Al Diriyah jest o 9% lepsza niż Al-Fateh pod względem strzałów na mecz.

OgółemAl-FatehAl Diriyah
Strzały / mecz
11.83
11.33
12.33
Strzały celne / mecz
5.17
5.67
4.67
Strzały niecelne / mecz
4.50
4.33
4.67
Skuteczność strzałów
8.5%
2.9%
13.5%
Strzały na gola
11.83
34.00
7.40
Strzały celne na gola
5.17
17.00
2.80
Strzały Over 10.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały Over 11.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
17% (1/6)
0% (0/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 5.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 6.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Al Diriyah notuje o 20% wyższy wynik niż Al-Fateh pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAl-FatehAl Diriyah
Match Offsides AVG
5.00
5.00
5.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
3.67
3.33
4.00
Team Offsides Over 0.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Al Diriyah jest o 11% lepsza niż Al-Fateh pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAl-FatehAl Diriyah
xG (For)
1.19
1.13
1.25
xGA (Against)
1.30
1.63
0.98
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAl-FatehAl Diriyah
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Under 2.5
53% (21/40)
70% (14/20)
35% (7/20)
Under 3.5
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al-Nassr4400123.00
3Al-Qadisiyah FC430192.25
4Al Kholood422082.00
5Al-Ittihad FC422082.00
6Al Diriyah421171.75
7Al-Ahli Jeddah420261.50
8NEOM420261.50
9Al-Ettifaq420261.50
10Al-Hazm411241.00
11Al-Fayha411241.00
12Al Riyadh411241.00
13Al Shabab403130.75
15Al Taawon402220.50
16Al-Fateh402220.50
17Al-Faisaly FC401310.25
18Abha401310.25