Football Stats
Herb Al-Faisaly FC
Al-Faisaly FCŚr. pkt/mecz 0.95
Arabia Saudyjska / Pro League10 września 2026 20:00
Herb Al-Ittihad FC
Al-Ittihad FCŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Al-Faisaly FC

Streaki - Al-Faisaly FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Faisaly FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Al-Faisaly FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Faisaly FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Al-Faisaly FC — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Al-Faisaly FC — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Al-Ittihad FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Ittihad FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al-Ittihad FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al-Ittihad FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al-Ittihad FC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Al-Ittihad FC — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Al-Ittihad FC — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Al-Ittihad FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Al-Ittihad FC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Al-Ittihad FC — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al-Ittihad FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Al-Faisaly FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Faisaly FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — poniżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — poniżej 6.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Al-Ittihad FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Ittihad FC — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — powyżej 1.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — powyżej 6.5 rożnych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ittihad FC — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.01Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC10Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
27.08Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC12Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC
23.02Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC13Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
23.11Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC11Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC
19.08Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC11Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC
14.12Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC12Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
29.03Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC32Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC
06.12Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC12Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
28.12Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC33Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
15.09Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC21Herb Al-Ittihad FCAl-Ittihad FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al-Ittihad FC jest o 150% lepsza niż Al-Faisaly FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Al-Faisaly FCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
2.10
2.50
2.30
Strzelone
1.20
0.70
0.95
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
48%
50%
49%
Śr. strzały/mecz
9.90
8.40
9.15
Śr. faule/mecz
16.00
11.60
13.80
Al-Ittihad FCDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.90
2.70
2.80
Strzelone
1.50
1.40
1.45
Stracone
1.40
1.30
1.35
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
53%
52%
52%
Śr. strzały/mecz
13.50
11.56
12.58
Śr. faule/mecz
12.20
13.00
12.58

Ostatnie 10 meczów

Al-Ittihad FC jest o +17% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Al-Faisaly FC u siebie
1.40 gola/mecz
Al-Ittihad FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Al-Faisaly FCAl-Ittihad FC
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Al-Ittihad FC notuje o 38% wyższy wynik niż Al-Faisaly FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAl-Faisaly FCAl-Ittihad FC
Match Corners AVG
8.77 (39/40)
7.40 (20/20)
10.21 (19/20)
Over 6.5 Corners
67% (26/39)
50% (10/20)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
59% (23/39)
45% (9/20)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
44% (17/39)
30% (6/20)
58% (11/19)
Over 9.5 Corners
38% (15/39)
25% (5/20)
53% (10/19)
Over 10.5 Corners
28% (11/39)
15% (3/20)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
23% (9/39)
10% (2/20)
37% (7/19)
Over 12.5 Corners
18% (7/39)
5% (1/20)
32% (6/19)
Over 13.5 Corners
13% (5/39)
0% (0/20)
26% (5/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/39)
0% (0/20)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAl-Faisaly FCAl-Ittihad FC
Corners Earned Match
4.80
3.35
6.25
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
45% (9/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
15% (3/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
10% (2/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
5% (1/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Corners Earned
192
67
125

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Al-Ittihad FC notuje o 19% wyższy wynik niż Al-Faisaly FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAl-Faisaly FCAl-Ittihad FC
Match Cards AVG
4.33 (40/40)
3.95 (20/20)
4.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
173
79
94
Highest in a Match
10
8
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Al-Ittihad FC jest o 81% lepsza niż Al-Faisaly FC pod względem strzałów na mecz.

OgółemAl-Faisaly FCAl-Ittihad FC
Strzały / mecz
11.25
8.00
14.50
Strzały celne / mecz
4.25
3.50
5.00
Strzały niecelne / mecz
3.63
3.75
3.50
Skuteczność strzałów
10.0%
12.5%
8.6%
Strzały na gola
10.00
8.00
11.60
Strzały celne na gola
3.78
3.50
4.00
Strzały Over 10.5
50% (4/8)
25% (1/4)
75% (3/4)
Strzały Over 11.5
50% (4/8)
25% (1/4)
75% (3/4)
Strzały Over 12.5
38% (3/8)
0% (0/4)
75% (3/4)
Strzały Over 13.5
38% (3/8)
0% (0/4)
75% (3/4)
Strzały Over 14.5
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 3.5
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Strzały celne Over 4.5
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 6.5
13% (1/8)
0% (0/4)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Al-Ittihad FC notuje o 17% wyższy wynik niż Al-Faisaly FC pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAl-Faisaly FCAl-Ittihad FC
Match Offsides AVG
4.13
4.00
4.25
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
88% (7/8)
75% (3/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 2.5 %
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
1.63
1.50
1.75
Team Offsides Over 0.5 %
75% (6/8)
75% (3/4)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Team Offsides Over 2.5 %
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Al-Ittihad FC jest o 81% lepsza niż Al-Faisaly FC pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAl-Faisaly FCAl-Ittihad FC
xG (For)
1.57
1.12
2.03
xGA (Against)
2.00
2.41
1.59
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAl-Faisaly FCAl-Ittihad FC
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 2.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al-Nassr4400123.00
3Al-Qadisiyah FC430192.25
4Al Kholood422082.00
5Al-Ittihad FC422082.00
6Al Diriyah421171.75
7Al-Ahli Jeddah420261.50
8NEOM420261.50
9Al-Ettifaq420261.50
10Al-Hazm411241.00
11Al-Fayha411241.00
12Al Riyadh411241.00
13Al Shabab403130.75
15Al Taawon402220.50
16Al-Fateh402220.50
17Al-Faisaly FC401310.25
18Abha401310.25