Football Stats
Herb Al-Fateh
Al-FatehŚr. pkt/mecz 0.85
Arabia Saudyjska / Pro League17 września 2026 20:00
Herb Al-Ahli Jeddah
Al-Ahli JeddahŚr. pkt/mecz 2.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Al-Fateh

4W — Al-Fateh2D4W — Al-Ahli Jeddah

Streaki - Al-Fateh

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Fateh — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Fateh — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Fateh — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Fateh — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Fateh — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Fateh — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Al-Fateh — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Al-Fateh — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Al-Fateh — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Al-Fateh — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Al-Fateh — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Al-Fateh — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Al-Fateh — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al-Fateh — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Al-Ahli Jeddah

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Ahli Jeddah — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 2.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Al-Ahli Jeddah — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Al-Ahli Jeddah — jest niepokonany (16/20, 80%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Al-Ahli Jeddah — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Al-Ahli Jeddah — wygrywa (15/20, 75%)
  • Al-Ahli Jeddah — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Al-Ahli Jeddah — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Al-Ahli Jeddah — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al-Ahli Jeddah — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Al-Fateh

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Fateh — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Fateh — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Fateh — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Fateh — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Fateh — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Fateh — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Fateh — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Fateh — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Al-Ahli Jeddah

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 125 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — powyżej 2.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — poniżej 11.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
06.05Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah31Herb Al-FatehAl-Fateh
26.12Herb Al-FatehAl-Fateh21Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah
07.02Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah20Herb Al-FatehAl-Fateh
27.08Herb Al-FatehAl-Fateh10Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah
02.03Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah11Herb Al-FatehAl-Fateh
02.09Herb Al-FatehAl-Fateh51Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah
11.02Herb Al-FatehAl-Fateh01Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah
17.09Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah11Herb Al-FatehAl-Fateh
20.03Herb Al-FatehAl-Fateh41Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah
22.12Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah10Herb Al-FatehAl-Fateh

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al-Ahli Jeddah jest o 400% lepsza niż Al-Fateh pod względem odsetku wygranych meczów.

Al-FatehDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
1.80
2.70
2.25
Strzelone
0.90
0.90
0.90
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
50%
47%
48%
Śr. strzały/mecz
14.89
10.30
12.47
Śr. faule/mecz
13.22
13.70
13.47
Al-Ahli JeddahDomWyjazdOgółem
Win %
100%
50%
75%
Śr. goli/mecz
3.80
2.70
3.25
Strzelone
3.40
1.30
2.35
Stracone
0.40
1.40
0.90
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
53%
50%
52%
Śr. strzały/mecz
15.30
10.50
13.17
Śr. faule/mecz
13.00
15.38
14.06

Ostatnie 10 meczów

Al-Ahli Jeddah jest o +44% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Al-Fateh u siebie
1.30 gola/mecz
Al-Ahli Jeddah na wyjeździe

Progi bramkowe

Al-FatehAl-Ahli Jeddah
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Al-Fateh notuje o 8% wyższy wynik niż Al-Ahli Jeddah pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAl-FatehAl-Ahli Jeddah
Match Corners AVG
9.22 (37/40)
9.58 (19/20)
8.83 (18/20)
Over 6.5 Corners
76% (28/37)
84% (16/19)
67% (12/18)
Over 7.5 Corners
65% (24/37)
68% (13/19)
61% (11/18)
Over 8.5 Corners
59% (22/37)
68% (13/19)
50% (9/18)
Over 9.5 Corners
54% (20/37)
68% (13/19)
39% (7/18)
Over 10.5 Corners
35% (13/37)
42% (8/19)
28% (5/18)
Over 11.5 Corners
24% (9/37)
26% (5/19)
22% (4/18)
Over 12.5 Corners
11% (4/37)
11% (2/19)
11% (2/18)
Over 13.5 Corners
8% (3/37)
5% (1/19)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
5% (2/37)
0% (0/19)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAl-FatehAl-Ahli Jeddah
Corners Earned Match
5.17
5.00
5.35
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Corners Earned
207
100
107

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAl-FatehAl-Ahli Jeddah
Match Cards AVG
4.85 (40/40)
4.85 (20/20)
4.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Total Cards
194
97
97
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Al-Ahli Jeddah jest o 41% lepsza niż Al-Fateh pod względem strzałów na mecz.

OgółemAl-FatehAl-Ahli Jeddah
Strzały / mecz
13.20
11.33
16.00
Strzały celne / mecz
5.40
5.67
5.00
Strzały niecelne / mecz
5.60
4.33
7.50
Skuteczność strzałów
9.1%
2.9%
15.6%
Strzały na gola
11.00
34.00
6.40
Strzały celne na gola
4.50
17.00
2.00
Strzały Over 10.5
80% (4/5)
67% (2/3)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
60% (3/5)
33% (1/3)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
60% (3/5)
33% (1/3)
100% (2/2)
Strzały Over 13.5
60% (3/5)
33% (1/3)
100% (2/2)
Strzały Over 14.5
40% (2/5)
0% (0/3)
100% (2/2)
Strzały celne Over 3.5
60% (3/5)
67% (2/3)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
60% (3/5)
67% (2/3)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
60% (3/5)
67% (2/3)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
60% (3/5)
67% (2/3)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Al-Fateh notuje o 122% wyższy wynik niż Al-Ahli Jeddah pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAl-FatehAl-Ahli Jeddah
Match Offsides AVG
4.60
5.00
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
80% (4/5)
67% (2/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
60% (3/5)
67% (2/3)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
2.60
3.33
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
80% (4/5)
100% (3/3)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
40% (2/5)
67% (2/3)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Al-Ahli Jeddah jest o 86% lepsza niż Al-Fateh pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAl-FatehAl-Ahli Jeddah
xG (For)
1.51
1.13
2.09
xGA (Against)
1.46
1.63
1.21
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAl-FatehAl-Ahli Jeddah
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Under 2.5
50% (20/40)
70% (14/20)
30% (6/20)
Under 3.5
65% (26/40)
80% (16/20)
50% (10/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al-Nassr4400123.00
3Al-Qadisiyah FC430192.25
4Al Kholood422082.00
5Al-Ittihad FC422082.00
6Al Diriyah421171.75
7Al-Ahli Jeddah420261.50
8NEOM420261.50
9Al-Ettifaq420261.50
10Al-Hazm411241.00
11Al-Fayha411241.00
12Al Riyadh411241.00
13Al Shabab403130.75
15Al Taawon402220.50
16Al-Fateh402220.50
17Al-Faisaly FC401310.25
18Abha401310.25