Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Aris
Streaki - Aris
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aris — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Aris — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Aris — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Aris — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Aris — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Aris — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Aris — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Aris — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Aris — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Aris — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
- Aris — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Aris — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Aris — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Aris — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Aris — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Aris — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Aris — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
Streaki - Omonia Nicosia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Omonia Nicosia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Omonia Nicosia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Omonia Nicosia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Omonia Nicosia — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Omonia Nicosia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Omonia Nicosia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Omonia Nicosia — poniżej 11.5 rożnych (5/5, 100%)
- Omonia Nicosia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (5/5, 100%)
- Omonia Nicosia — powyżej 49.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
- Omonia Nicosia — poniżej 2.5 spalonych (4/5, 80%)
- Omonia Nicosia — powyżej 7.5 rożnych (4/5, 80%)
- Omonia Nicosia — powyżej 4.5 kartek (4/5, 80%)
- Omonia Nicosia — powyżej 4.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
Serie - Aris
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aris — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Aris — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Aris — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Aris — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Aris — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Aris — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Aris — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Omonia Nicosia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Omonia Nicosia — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Omonia Nicosia — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Omonia Nicosia — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Omonia Nicosia — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Omonia Nicosia — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Omonia Nicosia — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Omonia Nicosia — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Omonia Nicosia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Omonia Nicosia jest o 200% lepsza niż Aris pod względem odsetku wygranych meczów.
| Aris | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 2.90 | 3.30 |
Strzelone | 1.80 | 1.30 | 1.55 |
Stracone | 1.90 | 1.60 | 1.75 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Omonia Nicosia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.60 | 2.70 |
Strzelone | 2.10 | 1.60 | 1.85 |
Stracone | 0.70 | 1.00 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Apollon Limassol2-2
- 22.05.2026Lvs AEK Larnaca3-4
- 16.05.2026Lvs Apollon Limassol2-3
- 10.05.2026Lvs Pafos0-2
- 06.05.2026Wvs Apoel Nicosia1-0
- 02.05.2026Lvs Omonia Nicosia0-3
- 25.04.2026Lvs AEK Larnaca0-2
- 18.04.2026Wvs Apollon Limassol3-0
- 14.04.2026Dvs Pafos1-1
- 05.04.2026Lvs Apoel Nicosia1-2
- 31.08.2026Dvs Omonia Aradippou0-0
- 27.08.2026Wvs St. Truiden4-2
- 20.08.2026Lvs St. Truiden0-1
- 13.08.2026Wvs Lincoln Red Imps FC1-0
- 06.08.2026Dvs Lincoln Red Imps FC1-1
- 29.07.2026Lvs Kairat Almaty0-1
- 22.07.2026Wvs Kairat Almaty1-0
- 05.07.2026Dvs Hapoel Beer Sheva2-2
- 22.05.2026Wvs Apollon Limassol5-2
- 16.05.2026Wvs Apoel Nicosia3-0
Progi bramkowe
| Aris | Omonia Nicosia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| Aris | Omonia Nicosia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| Aris | Omonia Nicosia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Omonia Nicosia notuje o 46% wyższy wynik niż Aris pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Aris | Omonia Nicosia | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.20 (5/40) | 6.00 (1/20) | 8.75 (4/20) |
Over 6.5 Corners | 80% (4/5) | 0% (0/1) | 100% (4/4) |
Over 7.5 Corners | 60% (3/5) | 0% (0/1) | 75% (3/4) |
Over 8.5 Corners | 40% (2/5) | 0% (0/1) | 50% (2/4) |
Over 9.5 Corners | 20% (1/5) | 0% (0/1) | 25% (1/4) |
Over 10.5 Corners | 20% (1/5) | 0% (0/1) | 25% (1/4) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/1) | 0% (0/4) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/1) | 0% (0/4) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/1) | 0% (0/4) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/1) | 0% (0/4) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Aris | Omonia Nicosia | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.17 | 3.00 | 4.40 |
More Corners Than Opponent | 33% (2/6) | 0% (0/1) | 40% (2/5) |
Over 2.5 Corners Earned | 67% (4/6) | 100% (1/1) | 60% (3/5) |
Over 3.5 Corners Earned | 50% (3/6) | 0% (0/1) | 60% (3/5) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (3/6) | 0% (0/1) | 60% (3/5) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (2/6) | 0% (0/1) | 40% (2/5) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (2/6) | 0% (0/1) | 40% (2/5) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/6) | 0% (0/1) | 0% (0/5) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/6) | 0% (0/1) | 0% (0/5) |
Corners Earned | 25 | 3 | 22 |
| Ogółem | Aris | Omonia Nicosia | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.17 | 3.00 | 4.40 |
More Corners Than Opponent | 33% (2/6) | 0% (0/1) | 40% (2/5) |
Over 2.5 Corners Against | 67% (4/6) | 100% (1/1) | 60% (3/5) |
Over 3.5 Corners Against | 50% (3/6) | 0% (0/1) | 60% (3/5) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (3/6) | 0% (0/1) | 60% (3/5) |
Over 5.5 Corners Against | 50% (3/6) | 0% (0/1) | 60% (3/5) |
Over 6.5 Corners Against | 17% (1/6) | 0% (0/1) | 20% (1/5) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/6) | 0% (0/1) | 0% (0/5) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/6) | 0% (0/1) | 0% (0/5) |
Corners Against | 25 | 3 | 22 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Omonia Nicosia notuje o 100% wyższy wynik niż Aris pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Aris | Omonia Nicosia | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.50 (6/6) | 3.00 (1/1) | 6.00 (5/5) |
Over 0.5 Cards | 100% (6/6) | 100% (1/1) | 100% (5/5) |
Over 1.5 Cards | 100% (6/6) | 100% (1/1) | 100% (5/5) |
Over 2.5 Cards | 100% (6/6) | 100% (1/1) | 100% (5/5) |
Over 3.5 Cards | 67% (4/6) | 0% (0/1) | 80% (4/5) |
Over 4.5 Cards | 67% (4/6) | 0% (0/1) | 80% (4/5) |
Over 5.5 Cards | 50% (3/6) | 0% (0/1) | 60% (3/5) |
Over 6.5 Cards | 33% (2/6) | 0% (0/1) | 40% (2/5) |
Over 7.5 Cards | 17% (1/6) | 0% (0/1) | 20% (1/5) |
Total Cards | 33 | 3 | 30 |
Highest in a Match | 9 | 3 | 9 |
Lowest in a Match | 3 | 3 | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Aris | Omonia Nicosia | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

