Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Cipolletti
Streaki - Cipolletti
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cipolletti — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Cipolletti — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Cipolletti — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Cipolletti — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Cipolletti — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Cipolletti — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Cipolletti — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Atenas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atenas — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atenas — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atenas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atenas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atenas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Cipolletti
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cipolletti — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Cipolletti — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cipolletti — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
Serie - Atenas
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atenas — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Atenas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atenas — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cipolletti jest o 13% lepsza niż Atenas pod względem odsetku wygranych meczów.
| Cipolletti | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.00 | 2.10 |
Strzelone | 1.60 | 0.70 | 1.15 |
Stracone | 0.60 | 1.30 | 0.95 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Atenas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
Strzelone | 1.10 | 0.60 | 0.85 |
Stracone | 0.80 | 1.10 | 0.95 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Lvs Kimberley Mar del Plata1-3
- 12.08.2026Wvs Argentino Monte Maíz1-0
- 08.08.2026Dvs Villa Mitre1-1
- 02.08.2026Wvs Huracan Las Heras1-0
- 11.07.2026Wvs Juventud Unida Univ.1-0
- 05.07.2026Dvs Argentino Monte Maíz2-2
- 27.06.2026Dvs Fundacion Amigos0-0
- 21.06.2026Wvs Deportivo Rincon2-1
- 14.06.2026Lvs Costa Brava0-1
- 07.06.2026Wvs Huracan Las Heras3-0
- 13.08.2026Wvs Kimberley Mar del Plata2-1
- 08.08.2026Wvs Argentino Monte Maíz2-1
- 02.08.2026Lvs Villa Mitre0-1
- 26.07.2026Dvs Juventud Unida Univ.0-0
- 12.07.2026Dvs Argentino Monte Maíz0-0
- 05.07.2026Lvs Fundacion Amigos1-3
- 27.06.2026Wvs Deportivo Rincon1-0
- 21.06.2026Dvs Costa Brava1-1
- 14.06.2026Lvs Huracan Las Heras0-1
- 07.06.2026Dvs San Martín Mendoza0-0
Progi bramkowe
| Cipolletti | Atenas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
| Cipolletti | Atenas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
| Cipolletti | Atenas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Cipolletti | Atenas | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

