Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Juventud Antoniana
Streaki - Juventud Antoniana
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Juventud Antoniana — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Juventud Antoniana — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Juventud Antoniana — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Juventud Antoniana — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Juventud Antoniana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Villa Mitre
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Villa Mitre — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Villa Mitre — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Villa Mitre — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Villa Mitre — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Villa Mitre — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Villa Mitre — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Villa Mitre — jest niepokonany (16/20, 80%)
- Villa Mitre — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
Serie - Juventud Antoniana
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Juventud Antoniana — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juventud Antoniana — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juventud Antoniana — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Juventud Antoniana — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juventud Antoniana — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juventud Antoniana — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Villa Mitre
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Villa Mitre — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Villa Mitre — jest niepokonany w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Villa Mitre — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Villa Mitre — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Juventud Antoniana jest o 17% lepsza niż Villa Mitre pod względem odsetku wygranych meczów.
| Juventud Antoniana | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.10 | 1.65 |
Strzelone | 1.20 | 0.70 | 0.95 |
Stracone | 1.00 | 0.40 | 0.70 |
BTTS % | 30% | 10% | 20% |
Czyste konto % | 40% | 60% | 50% |
Nie strzelił % | 50% | 70% | 60% |
| Villa Mitre | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.10 | 1.60 | 1.35 |
Strzelone | 0.90 | 0.70 | 0.80 |
Stracone | 0.20 | 0.90 | 0.55 |
BTTS % | 20% | 20% | 20% |
Czyste konto % | 80% | 40% | 60% |
Nie strzelił % | 50% | 60% | 55% |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Lvs Huracan Las Heras0-1
- 08.08.2026Lvs Alvarado0-2
- 02.08.2026Dvs Olimpo Bahia Blanca0-0
- 26.07.2026Wvs Boca Unidos3-0
- 12.07.2026Wvs Tucuman Central3-1
- 05.07.2026Dvs San Martin Formosa0-0
- 28.06.2026Wvs Defensores de Vilelas4-0
- 20.06.2026Dvs Bartolomé Mitre0-0
- 13.06.2026Lvs Sarmiento de La Banda0-1
- 31.05.2026Lvs Sol de América0-1
- 16.08.2026Dvs Alvarado0-0
- 12.08.2026Lvs Olimpo Bahia Blanca0-2
- 08.08.2026Dvs Cipolletti1-1
- 02.08.2026Wvs Atenas1-0
- 26.07.2026Dvs Sol de Mayo3-3
- 12.07.2026Wvs Guillermo Brown3-0
- 05.07.2026Dvs Olimpo Bahia Blanca0-0
- 28.06.2026Wvs Alvarado1-0
- 20.06.2026Wvs Santamarina2-0
- 14.06.2026Dvs Germinal de Rawson0-0
Progi bramkowe
| Juventud Antoniana | Villa Mitre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
| Juventud Antoniana | Villa Mitre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
| Juventud Antoniana | Villa Mitre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Juventud Antoniana | Villa Mitre | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 1.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 2.5 | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Under 3.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

