Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Argentino Monte Maíz
Streaki - Argentino Monte Maíz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Argentino Monte Maíz — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Argentino Monte Maíz — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Argentino Monte Maíz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Argentino Monte Maíz — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Argentino Monte Maíz — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Argentino Monte Maíz — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Juventud Antoniana
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Juventud Antoniana — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Juventud Antoniana — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Juventud Antoniana — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Juventud Antoniana — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Juventud Antoniana — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Juventud Antoniana — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Juventud Antoniana — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Juventud Antoniana — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Juventud Antoniana — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Argentino Monte Maíz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Argentino Monte Maíz — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Argentino Monte Maíz — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Argentino Monte Maíz — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Argentino Monte Maíz — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Argentino Monte Maíz — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Argentino Monte Maíz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Argentino Monte Maíz — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Juventud Antoniana
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Juventud Antoniana — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Juventud Antoniana — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Juventud Antoniana — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Juventud Antoniana — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Juventud Antoniana — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Juventud Antoniana — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Juventud Antoniana jest o 40% lepsza niż Argentino Monte Maíz pod względem odsetku wygranych meczów.
| Argentino Monte Maíz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 2.20 | 1.85 |
Strzelone | 1.10 | 0.80 | 0.95 |
Stracone | 0.40 | 1.40 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 70% | 0% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
| Juventud Antoniana | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.10 | 1.65 |
Strzelone | 1.20 | 0.70 | 0.95 |
Stracone | 1.00 | 0.40 | 0.70 |
BTTS % | 30% | 10% | 20% |
Czyste konto % | 40% | 60% | 50% |
Nie strzelił % | 50% | 70% | 60% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Dvs Alvarado1-1
- 16.08.2026Dvs Olimpo Bahia Blanca1-1
- 12.08.2026Lvs Cipolletti0-1
- 08.08.2026Lvs Atenas1-2
- 03.08.2026Lvs Kimberley Mar del Plata0-1
- 26.07.2026Dvs San Martín Mendoza1-1
- 12.07.2026Dvs Atenas0-0
- 05.07.2026Dvs Cipolletti2-2
- 27.06.2026Dvs Juventud Unida Univ.0-0
- 14.06.2026Dvs Fundacion Amigos2-2
- 22.08.2026Dvs Villa Mitre0-0
- 16.08.2026Lvs Huracan Las Heras0-1
- 08.08.2026Lvs Alvarado0-2
- 02.08.2026Dvs Olimpo Bahia Blanca0-0
- 26.07.2026Wvs Boca Unidos3-0
- 12.07.2026Wvs Tucuman Central3-1
- 05.07.2026Dvs San Martin Formosa0-0
- 28.06.2026Wvs Defensores de Vilelas4-0
- 20.06.2026Dvs Bartolomé Mitre0-0
- 13.06.2026Lvs Sarmiento de La Banda0-1
Progi bramkowe
| Argentino Monte Maíz | Juventud Antoniana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
| Argentino Monte Maíz | Juventud Antoniana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
| Argentino Monte Maíz | Juventud Antoniana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Argentino Monte Maíz | Juventud Antoniana | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 1.5 | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

