Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Sportivo Belgrano
Streaki - Sportivo Belgrano
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sportivo Belgrano — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Sportivo Belgrano — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Sportivo Belgrano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sportivo Belgrano — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sportivo Belgrano — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Bartolomé Mitre
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bartolomé Mitre — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/9, 89%)
- Bartolomé Mitre — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Bartolomé Mitre — jest niepokonany w 2. połowie (15/19, 79%)
- Bartolomé Mitre — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Bartolomé Mitre — remisuje 1. połowę (14/19, 74%)
Serie - Sportivo Belgrano
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sportivo Belgrano — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Belgrano — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Belgrano — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Belgrano — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Belgrano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Belgrano — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Belgrano — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Belgrano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Bartolomé Mitre
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bartolomé Mitre — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bartolomé Mitre — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bartolomé Mitre jest o 17% lepsza niż Sportivo Belgrano pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sportivo Belgrano | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 1.70 | 1.70 |
Strzelone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
Stracone | 0.80 | 0.80 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 60% | 45% |
| Bartolomé Mitre | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.20 | 1.70 | 1.45 |
Strzelone | 0.80 | 0.70 | 0.75 |
Stracone | 0.40 | 1.00 | 0.70 |
BTTS % | 10% | 40% | 25% |
Czyste konto % | 80% | 20% | 50% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Lvs Sarmiento de La Banda0-3
- 17.08.2026Lvs Defensores de Belgrano VR0-2
- 12.08.2026Lvs San Martin Formosa0-2
- 07.08.2026Dvs 9 de Julio Rafaela1-1
- 01.08.2026Dvs Gimnasia Chivilcoy0-0
- 24.07.2026Dvs Atletico Escobar2-2
- 12.07.2026Dvs Sportivo Las Parejas0-0
- 05.07.2026Dvs Independiente De Chivilcoy1-1
- 28.06.2026Dvs El Linqueño1-1
- 20.06.2026Dvs Douglas Haig0-0
- 23.08.2026Lvs Douglas Haig0-3
- 16.08.2026Lvs Sol de América1-2
- 08.08.2026Dvs Sarmiento de La Banda1-1
- 02.08.2026Lvs Defensores de Belgrano VR0-1
- 26.07.2026Lvs San Martin Formosa0-1
- 12.07.2026Wvs Defensores de Vilelas1-0
- 28.06.2026Lvs Sarmiento de La Banda0-1
- 20.06.2026Dvs Juventud Antoniana0-0
- 14.06.2026Dvs Sol de América0-0
- 06.06.2026Wvs Sarmiento Resistencia2-0
Progi bramkowe
| Sportivo Belgrano | Bartolomé Mitre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 37% (7/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 37% (7/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 58% (11/19) |
| Sportivo Belgrano | Bartolomé Mitre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 56% (5/9) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 22% (2/9) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 67% (6/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 37% (7/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 37% (7/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 58% (11/19) |
| Sportivo Belgrano | Bartolomé Mitre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 56% (5/9) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 22% (2/9) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 78% (7/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 37% (7/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 37% (7/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 58% (11/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sportivo Belgrano | Bartolomé Mitre | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Under 2.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

