Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Sportivo Belgrano
Streaki - Sportivo Belgrano
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sportivo Belgrano — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Sportivo Belgrano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Sportivo Belgrano — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Sportivo Belgrano — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Sportivo Belgrano — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sportivo Belgrano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Douglas Haig
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Douglas Haig — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Douglas Haig — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Douglas Haig — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Douglas Haig — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Douglas Haig — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Douglas Haig — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie - Sportivo Belgrano
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sportivo Belgrano — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Belgrano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Belgrano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Douglas Haig
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Douglas Haig — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Douglas Haig — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Douglas Haig — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Douglas Haig — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Sportivo Belgrano | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
Strzelone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
Stracone | 0.80 | 0.80 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
| Douglas Haig | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.70 | 1.95 |
Strzelone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
Stracone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
BTTS % | 50% | 10% | 30% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 30% | 70% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Bartolomé Mitre2-0
- 23.08.2026Lvs Sarmiento de La Banda0-3
- 17.08.2026Lvs Defensores de Belgrano VR0-2
- 12.08.2026Lvs San Martin Formosa0-2
- 07.08.2026Dvs 9 de Julio Rafaela1-1
- 01.08.2026Dvs Gimnasia Chivilcoy0-0
- 24.07.2026Dvs Atletico Escobar2-2
- 12.07.2026Dvs Sportivo Las Parejas0-0
- 05.07.2026Dvs Independiente De Chivilcoy1-1
- 28.06.2026Dvs El Linqueño1-1
- 30.08.2026Lvs Sol de América1-2
- 23.08.2026Wvs Bartolomé Mitre3-0
- 16.08.2026Wvs Sarmiento de La Banda3-1
- 12.08.2026Dvs Defensores de Belgrano VR0-0
- 08.08.2026Lvs San Martin Formosa1-4
- 02.08.2026Dvs 9 de Julio Rafaela0-0
- 26.07.2026Wvs 9 de Julio Rafaela2-1
- 11.07.2026Lvs Atletico Escobar1-2
- 05.07.2026Dvs Sportivo Las Parejas0-0
- 28.06.2026Wvs Independiente De Chivilcoy4-0
Progi bramkowe
| Sportivo Belgrano | Douglas Haig | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| Sportivo Belgrano | Douglas Haig | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| Sportivo Belgrano | Douglas Haig | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sportivo Belgrano | Douglas Haig | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

