Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Deportivo Rincon
Streaki - Deportivo Rincon
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Rincon — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Deportivo Rincon — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Rincon — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Rincon — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Rincon — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Circulo Deportivo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Circulo Deportivo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Circulo Deportivo — nie strzela gola na wyjeździe (9/10, 90%)
- Circulo Deportivo — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Circulo Deportivo — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Circulo Deportivo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Deportivo Rincon
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Rincon — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Rincon — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Rincon — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Rincon — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Circulo Deportivo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Circulo Deportivo — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Circulo Deportivo — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Rincon jest o 75% lepsza niż Circulo Deportivo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Deportivo Rincon | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 2.60 | 2.00 |
Strzelone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
Stracone | 0.50 | 1.50 | 1.00 |
BTTS % | 20% | 60% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| Circulo Deportivo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 0% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 1.40 | 1.60 |
Strzelone | 1.20 | 0.10 | 0.65 |
Stracone | 0.60 | 1.30 | 0.95 |
BTTS % | 40% | 10% | 25% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 90% | 65% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Wvs Sol de Mayo4-2
- 02.08.2026Wvs Guillermo Brown2-0
- 25.07.2026Wvs Costa Brava1-0
- 12.07.2026Lvs Huracan Las Heras0-1
- 05.07.2026Lvs San Martín Mendoza0-1
- 27.06.2026Lvs Atenas0-1
- 21.06.2026Lvs Cipolletti1-2
- 14.06.2026Wvs Juventud Unida Univ.2-1
- 07.06.2026Lvs Argentino Monte Maíz0-2
- 31.05.2026Dvs Fundacion Amigos0-0
- 08.08.2026Wvs Guillermo Brown1-0
- 02.08.2026Lvs Fundacion Amigos0-1
- 24.07.2026Dvs Kimberley Mar del Plata1-1
- 12.07.2026Wvs Sol de Mayo3-1
- 05.07.2026Lvs Guillermo Brown0-1
- 28.06.2026Dvs Olimpo Bahia Blanca1-1
- 20.06.2026Lvs Alvarado0-1
- 14.06.2026Dvs Santamarina0-0
- 07.06.2026Dvs Germinal de Rawson0-0
- 31.05.2026Dvs Villa Mitre0-0
Progi bramkowe
| Deportivo Rincon | Circulo Deportivo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
| Deportivo Rincon | Circulo Deportivo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
| Deportivo Rincon | Circulo Deportivo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Deportivo Rincon | Circulo Deportivo | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

