Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Germinal de Rawson
Streaki - Germinal de Rawson
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Germinal de Rawson — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Germinal de Rawson — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Germinal de Rawson — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Germinal de Rawson — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Germinal de Rawson — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Germinal de Rawson — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Germinal de Rawson — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Germinal de Rawson — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Santamarina
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Santamarina — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Santamarina — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Santamarina — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Santamarina — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Santamarina — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
Serie - Germinal de Rawson
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Germinal de Rawson — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Germinal de Rawson — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Santamarina
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Santamarina — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Santamarina — nie strzela gola w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Santamarina — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Santamarina — nie wygrywa 1. połowę w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Santamarina — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Santamarina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Germinal de Rawson jest o 67% lepsza niż Santamarina pod względem odsetku wygranych meczów.
| Germinal de Rawson | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 0% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.20 | 2.10 | 1.65 |
Strzelone | 0.80 | 0.30 | 0.55 |
Stracone | 0.40 | 1.80 | 1.10 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 70% | 50% |
| Santamarina | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 1.90 | 1.65 |
Strzelone | 0.60 | 0.60 | 0.60 |
Stracone | 0.80 | 1.30 | 1.05 |
BTTS % | 10% | 30% | 20% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 70% | 70% | 70% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Dvs Costa Brava1-1
- 02.08.2026Wvs Juventud Unida Univ.2-1
- 26.07.2026Lvs Guillermo Brown0-2
- 12.07.2026Lvs Olimpo Bahia Blanca0-1
- 05.07.2026Lvs Alvarado0-5
- 28.06.2026Wvs Santamarina1-0
- 14.06.2026Dvs Villa Mitre0-0
- 07.06.2026Dvs Circulo Deportivo0-0
- 30.05.2026Lvs Kimberley Mar del Plata0-1
- 24.05.2026Wvs Sol de Mayo1-0
- 08.08.2026Lvs San Martín Mendoza0-1
- 02.08.2026Lvs Sol de Mayo0-1
- 26.07.2026Lvs Olimpo Bahia Blanca0-2
- 11.07.2026Dvs Alvarado0-0
- 28.06.2026Lvs Germinal de Rawson0-1
- 20.06.2026Lvs Villa Mitre0-2
- 14.06.2026Dvs Circulo Deportivo0-0
- 07.06.2026Wvs Kimberley Mar del Plata1-0
- 31.05.2026Lvs Sol de Mayo2-3
- 24.05.2026Lvs Guillermo Brown0-2
Progi bramkowe
| Germinal de Rawson | Santamarina | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
| Germinal de Rawson | Santamarina | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
| Germinal de Rawson | Santamarina | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Germinal de Rawson | Santamarina | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 1.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

