Football Stats
Herb Sol de Mayo
Sol de MayoŚr. pkt/mecz 1.05
Argentyna / Torneo Federal A16 sierpnia 2026 20:00
Herb Germinal de Rawson
Germinal de RawsonŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Sol de Mayo

Streaki - Sol de Mayo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sol de Mayo — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Sol de Mayo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sol de Mayo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sol de Mayo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sol de Mayo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Germinal de Rawson

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Germinal de Rawson — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Germinal de Rawson — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Germinal de Rawson — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Germinal de Rawson — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Germinal de Rawson — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Germinal de Rawson — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - Sol de Mayo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sol de Mayo — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sol de Mayo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Germinal de Rawson

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Germinal de Rawson — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Germinal de Rawson — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Germinal de Rawson — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Germinal de Rawson — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Germinal de Rawson — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb Sol de MayoSol de Mayo10Herb Germinal de RawsonGerminal de Rawson
24.05Herb Germinal de RawsonGerminal de Rawson10Herb Sol de MayoSol de Mayo
22.03Herb Sol de MayoSol de Mayo11Herb Germinal de RawsonGerminal de Rawson
24.08Herb Germinal de RawsonGerminal de Rawson12Herb Sol de MayoSol de Mayo
13.07Herb Germinal de RawsonGerminal de Rawson31Herb Sol de MayoSol de Mayo
11.05Herb Sol de MayoSol de Mayo11Herb Germinal de RawsonGerminal de Rawson
16.06Herb Germinal de RawsonGerminal de Rawson30Herb Sol de MayoSol de Mayo
21.04Herb Sol de MayoSol de Mayo22Herb Germinal de RawsonGerminal de Rawson
29.10Herb Germinal de RawsonGerminal de Rawson12Herb Sol de MayoSol de Mayo
27.08Herb Sol de MayoSol de Mayo21Herb Germinal de RawsonGerminal de Rawson

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Germinal de Rawson jest o 20% lepsza niż Sol de Mayo pod względem odsetku wygranych meczów.

Sol de MayoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.60
1.80
2.20
Strzelone
1.30
0.60
0.95
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Germinal de RawsonDomWyjazdOgółem
Win %
60%
0%
30%
Śr. goli/mecz
1.60
2.10
1.85
Strzelone
1.20
0.30
0.75
Stracone
0.40
1.80
1.10
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
30%
70%
50%

Ostatnie 10 meczów

Sol de Mayo jest o +333% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Sol de Mayo u siebie
0.30 gola/mecz
Germinal de Rawson na wyjeździe

Progi bramkowe

Sol de MayoGerminal de Rawson
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
55% (11/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSol de MayoGerminal de Rawson
Under 0.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 1.5
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Under 2.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 3.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Torneo Federal A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Douglas Haig18945311.72
3Sportivo Belgrano18792301.67
4San Martin Formosa16934301.88
5Alvarado16763271.69
6Gimnasia Chivilcoy18765271.50
9Bartolomé Mitre16754261.63
10Sol de América16826261.63
11Juventud Antoniana16745251.56
12Cipolletti16745251.56
149 de Julio Rafaela18747251.39
16Villa Mitre16583231.44
18Atenas16655231.44
19Huracan Las Heras16655231.44
20Atletico Escobar18648221.22
21Fundacion Amigos16493211.31
22Deportivo Rincon16547191.19
23San Martín Mendoza16475191.19
26El Linqueño18549191.06
27Costa Brava16466181.13
28Sol de Mayo16466181.13
29Boca Unidos16538181.13
30Germinal de Rawson16466181.13
32Tucuman Central16529171.06
34Guillermo Brown16457171.06
36Santamarina16277130.81
37Circulo Deportivo16277130.81