Football Stats
Herb Juventud Unida Univ.
Juventud Unida Univ.Śr. pkt/mecz 1.10
Argentyna / Torneo Federal A6 września 2026 22:00
Herb Santamarina
SantamarinaŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Juventud Unida Univ.

Streaki - Juventud Unida Univ.

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juventud Unida Univ. — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Juventud Unida Univ. — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Juventud Unida Univ. — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Juventud Unida Univ. — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Juventud Unida Univ. — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Juventud Unida Univ. — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Juventud Unida Univ. — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Juventud Unida Univ. — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Santamarina

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Santamarina — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Santamarina — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Santamarina — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Santamarina — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Santamarina — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Santamarina — remisuje 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Juventud Unida Univ.

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juventud Unida Univ. — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventud Unida Univ. — nie wygrywa 1. połowę w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventud Unida Univ. — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Santamarina

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Santamarina — nie wygrywa 1. połowę w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Santamarina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Santamarina — więcej goli pada w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.07Herb SantamarinaSantamarina00Herb Juventud Unida Univ.Juventud Unida Univ.
20.10Herb SantamarinaSantamarina30Herb Juventud Unida Univ.Juventud Unida Univ.
13.10Herb Juventud Unida Univ.Juventud Unida Univ.00Herb SantamarinaSantamarina

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Juventud Unida Univ. jest o 25% lepsza niż Santamarina pod względem odsetku wygranych meczów.

Juventud Unida Univ.DomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.00
1.90
1.45
Strzelone
0.50
0.90
0.70
Stracone
0.50
1.00
0.75
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
SantamarinaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
1.50
1.90
1.70
Strzelone
0.90
0.30
0.60
Stracone
0.60
1.60
1.10
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
60%
80%
70%

Ostatnie 10 meczów

Juventud Unida Univ. jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.50 gola/mecz
Juventud Unida Univ. u siebie
0.30 gola/mecz
Santamarina na wyjeździe

Progi bramkowe

Juventud Unida Univ.Santamarina
Over 0.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 1.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 2.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
60% (6/10)
80% (8/10)
1. połowa — 1-2 gole
25% (5/20)
25% (5/20)
1. połowa — 1-3 gole
30% (6/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
55% (11/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJuventud Unida Univ.Santamarina
Under 0.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 1.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 2.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 3.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Torneo Federal A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Douglas Haig18945311.72
3Sportivo Belgrano18792301.67
4San Martin Formosa16934301.88
5Alvarado16763271.69
6Gimnasia Chivilcoy18765271.50
9Bartolomé Mitre16754261.63
10Sol de América16826261.63
11Juventud Antoniana16745251.56
12Cipolletti16745251.56
149 de Julio Rafaela18747251.39
16Villa Mitre16583231.44
18Atenas16655231.44
19Huracan Las Heras16655231.44
20Atletico Escobar18648221.22
21Fundacion Amigos16493211.31
22Deportivo Rincon16547191.19
23San Martín Mendoza16475191.19
26El Linqueño18549191.06
27Costa Brava16466181.13
28Sol de Mayo16466181.13
29Boca Unidos16538181.13
30Germinal de Rawson16466181.13
32Tucuman Central16529171.06
34Guillermo Brown16457171.06
36Santamarina16277130.81
37Circulo Deportivo16277130.81