Football Stats
Herb Austria Klagenfurt
Austria KlagenfurtŚr. pkt/mecz 0.85
Austria / Cup5 września 2026 20:30
Herb Rapid Vienna
Rapid ViennaŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Austria Klagenfurt

Streaki - Austria Klagenfurt

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Austria Klagenfurt — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Austria Klagenfurt — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Austria Klagenfurt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Austria Klagenfurt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Austria Klagenfurt — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Austria Klagenfurt — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Austria Klagenfurt — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Austria Klagenfurt — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Austria Klagenfurt — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Austria Klagenfurt — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Austria Klagenfurt — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Austria Klagenfurt — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Austria Klagenfurt — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Rapid Vienna

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rapid Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Rapid Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rapid Vienna — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Rapid Vienna — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Rapid Vienna — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Rapid Vienna — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Rapid Vienna — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Austria Klagenfurt

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Austria Klagenfurt — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Klagenfurt — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Klagenfurt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Klagenfurt — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Klagenfurt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Klagenfurt — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Klagenfurt — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Klagenfurt — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Klagenfurt — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Klagenfurt — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Rapid Vienna

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rapid Vienna — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.11Herb Rapid ViennaRapid Vienna20Herb Austria KlagenfurtAustria Klagenfurt
11.08Herb Austria KlagenfurtAustria Klagenfurt11Herb Rapid ViennaRapid Vienna
12.05Herb Austria KlagenfurtAustria Klagenfurt01Herb Rapid ViennaRapid Vienna
14.04Herb Rapid ViennaRapid Vienna11Herb Austria KlagenfurtAustria Klagenfurt
10.03Herb Austria KlagenfurtAustria Klagenfurt11Herb Rapid ViennaRapid Vienna
22.10Herb Rapid ViennaRapid Vienna23Herb Austria KlagenfurtAustria Klagenfurt
03.06Herb Austria KlagenfurtAustria Klagenfurt21Herb Rapid ViennaRapid Vienna
09.04Herb Rapid ViennaRapid Vienna31Herb Austria KlagenfurtAustria Klagenfurt
22.10Herb Rapid ViennaRapid Vienna01Herb Austria KlagenfurtAustria Klagenfurt
31.07Herb Austria KlagenfurtAustria Klagenfurt01Herb Rapid ViennaRapid Vienna

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rapid Vienna jest o 175% lepsza niż Austria Klagenfurt pod względem odsetku wygranych meczów.

Austria KlagenfurtDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.30
3.00
2.65
Strzelone
0.90
1.10
1.00
Stracone
1.40
1.90
1.65
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Rapid ViennaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
3.30
3.20
3.25
Strzelone
2.50
1.70
2.10
Stracone
0.80
1.50
1.15
BTTS %
30%
80%
55%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
62%
58%
60%
Śr. strzały/mecz
18.10
12.00
15.05
Śr. faule/mecz
8.80
10.20
9.50

Ostatnie 10 meczów

Rapid Vienna jest o +89% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Austria Klagenfurt u siebie
1.70 gola/mecz
Rapid Vienna na wyjeździe

Progi bramkowe

Austria KlagenfurtRapid Vienna
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
10% (1/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAustria KlagenfurtRapid Vienna
Match Corners AVG
9.40 (20/40)
9.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAustria KlagenfurtRapid Vienna
Corners Earned Match
4.60
3.75
5.45
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
40% (8/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
184
75
109

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Austria Klagenfurt notuje o 30% wyższy wynik niż Rapid Vienna pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAustria KlagenfurtRapid Vienna
Match Cards AVG
4.38 (40/40)
4.95 (20/20)
3.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
90% (18/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
65% (13/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
175
99
76
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAustria KlagenfurtRapid Vienna
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Austria Klagenfurt18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Rapid Vienna18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Austria, realne dane wkrótce.