Football Stats
Herb Barranquilla
BarranquillaŚr. pkt/mecz 0.95
Kolumbia / Copa Colombia31 sierpnia 2026 00:45
Herb Millonarios
MillonariosŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Barranquilla

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barranquilla — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Barranquilla — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Barranquilla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Barranquilla — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Barranquilla — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Millonarios

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Millonarios — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Millonarios — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Millonarios — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Millonarios — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Millonarios — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Millonarios — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Millonarios — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Millonarios — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Millonarios — poniżej 4.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Millonarios — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Millonarios — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Millonarios — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Millonarios — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Millonarios — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Millonarios — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • Millonarios — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Millonarios — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Millonarios — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Millonarios — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Barranquilla

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Barranquilla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barranquilla — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Barranquilla — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Millonarios

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Millonarios — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Millonarios — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Millonarios — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Millonarios — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Millonarios — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Millonarios — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Millonarios — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Millonarios — powyżej 2.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Millonarios — poniżej 4.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Millonarios — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Millonarios — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Millonarios — powyżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Millonarios — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Millonarios — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Millonarios — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Millonarios jest o 125% lepsza niż Barranquilla pod względem odsetku wygranych meczów.

BarranquillaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.60
2.60
2.60
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.30
1.60
1.45
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
MillonariosDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.70
3.70
2.70
Strzelone
1.00
2.30
1.65
Stracone
0.70
1.40
1.05
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
30%
10%
20%

Ostatnie 10 meczów

Millonarios jest o +77% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Barranquilla u siebie
2.30 gola/mecz
Millonarios na wyjeździe

Progi bramkowe

BarranquillaMillonarios
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemBarranquillaMillonarios
Match Corners AVG
9.50 (8/40)
9.50 (8/20)
Over 6.5 Corners
88% (7/8)
88% (7/8)
Over 7.5 Corners
75% (6/8)
75% (6/8)
Over 8.5 Corners
63% (5/8)
63% (5/8)
Over 9.5 Corners
50% (4/8)
50% (4/8)
Over 10.5 Corners
38% (3/8)
38% (3/8)
Over 11.5 Corners
25% (2/8)
25% (2/8)
Over 12.5 Corners
13% (1/8)
13% (1/8)
Over 13.5 Corners
0% (0/8)
0% (0/8)
Over 14.5 Corners
0% (0/8)
0% (0/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBarranquillaMillonarios
Corners Earned Match
6.35
6.35
More Corners Than Opponent
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Corners Earned
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 6.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 7.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
127
127

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBarranquillaMillonarios
Match Cards AVG
7.05 (20/20)
7.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 6.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 7.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Total Cards
141
141
Highest in a Match
16
16
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBarranquillaMillonarios
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Copa Colombia — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Deportivo Cali4400123.00
2Millonarios4310102.50
3Llaneros430192.25
8Popayan421171.75
10Chico412151.25
11Fortaleza FC412151.25
12Leones FC412151.25
13Jaguares411241.00
14Bucaramanga410330.75
15Cucuta403130.75
16Orsomarso403130.75
17Patriotas402220.50
18Ind. Yumbo401310.25
19Depor FC401310.25
20Real Santander400400.00