Football Stats
Herb Jaguares
Flaga KolumbiaJaguares
16. miejsce w tabeli Primera A

2026/27 Jaguares — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze14
W6
R3
P5
Gz18
Gs18
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze11
W0
R2
P9
Gz6
Gs24
RB-18
Śr. pkt0.18
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze25
W6
R5
P14
Gz24
Gs42
RB-18
Śr. pkt0.92
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jaguares — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Jaguares — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jaguares — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Jaguares — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Jaguares — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jaguares — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Jaguares — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Jaguares — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Jaguares — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Jaguares — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Jaguares — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jaguares — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jaguares — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb JaguaresJaguares22America de Cali
21.08Herb JaguaresJaguares10Chico
09.08Herb JaguaresJaguares11Once Caldas
05.08Internacional de Bogota10Herb JaguaresJaguares
02.08Herb JaguaresJaguares03Atletico Nacional
25.07Deportivo Cali20Herb JaguaresJaguares
02.05Herb JaguaresJaguares20Cucuta
25.04Bucaramanga22Herb JaguaresJaguares
17.04Herb JaguaresJaguares23Deportivo Pasto
07.04Atletico Nacional21Herb JaguaresJaguares

Jaguares — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
1.30
2.50
Strzelone
0.50
0.60
1.10
Stracone
0.70
0.70
1.40
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Posiadanie piłki
43%
Śr. strzały/mecz
13.50
Śr. faule/mecz
13.40
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
1.10
1.70
2.80
Strzelone
0.20
0.30
0.50
Stracone
0.90
1.40
2.30
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
80%
70%
75%
Posiadanie piłki
46%
Śr. strzały/mecz
8.90
Śr. faule/mecz
8.90

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 36% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
10.48
11.86
8.73
Strzały celne / mecz
3.44
4.36
2.27
Strzały niecelne / mecz
4.36
4.64
4.00
Skuteczność strzałów
9.2%
10.8%
6.3%
Strzały na gola
10.92
9.22
16.00
Strzały celne na gola
3.58
3.39
4.17
Strzały Over 10.5
52% (13/25)
64% (9/14)
36% (4/11)
Strzały Over 11.5
48% (12/25)
57% (8/14)
36% (4/11)
Strzały Over 12.5
40% (10/25)
50% (7/14)
27% (3/11)
Strzały Over 13.5
28% (7/25)
29% (4/14)
27% (3/11)
Strzały Over 14.5
20% (5/25)
29% (4/14)
9% (1/11)
Strzały celne Over 3.5
48% (12/25)
57% (8/14)
36% (4/11)
Strzały celne Over 4.5
32% (8/25)
43% (6/14)
18% (2/11)
Strzały celne Over 5.5
16% (4/25)
21% (3/14)
9% (1/11)
Strzały celne Over 6.5
8% (2/25)
14% (2/14)
0% (0/11)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.73
3.46
4.11
Match Offsides Over 0.5 %
100% (22/22)
100% (13/13)
100% (9/9)
Match Offsides Over 1.5 %
91% (20/22)
92% (12/13)
89% (8/9)
Match Offsides Over 2.5 %
82% (18/22)
77% (10/13)
89% (8/9)
Match Offsides Over 3.5 %
59% (13/22)
54% (7/13)
67% (6/9)
Team Offsides AVG
1.91
1.92
1.89
Team Offsides Over 0.5 %
86% (19/22)
92% (12/13)
78% (7/9)
Team Offsides Over 1.5 %
55% (12/22)
62% (8/13)
44% (4/9)
Team Offsides Over 2.5 %
23% (5/22)
23% (3/13)
22% (2/9)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 67% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.88
1.06
0.63
xGA (Against)
1.27
1.12
1.46
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 25% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 41% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.47 (19/20)
11.00 (10/10)
7.78 (9/10)
Over 6.5 Corners
79% (15/19)
90% (9/10)
67% (6/9)
Over 7.5 Corners
68% (13/19)
70% (7/10)
67% (6/9)
Over 8.5 Corners
53% (10/19)
60% (6/10)
44% (4/9)
Over 9.5 Corners
42% (8/19)
60% (6/10)
22% (2/9)
Over 10.5 Corners
26% (5/19)
50% (5/10)
0% (0/9)
Over 11.5 Corners
21% (4/19)
40% (4/10)
0% (0/9)
Over 12.5 Corners
21% (4/19)
40% (4/10)
0% (0/9)
Over 13.5 Corners
16% (3/19)
30% (3/10)
0% (0/9)
Over 14.5 Corners
16% (3/19)
30% (3/10)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.00
5.30
2.70
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Corners Earned
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Corners Earned
80
53
27

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
6.50 (20/20)
6.50 (10/10)
6.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 3.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 4.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 5.5 Cards
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 6.5 Cards
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 7.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Total Cards
130
65
65
Highest in a Match
10
10
10
Lowest in a Match
4
4
4

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Jaguares

Wynik meczu

1-0
4 (16%)
1-1
3 (12%)
0-2
3 (12%)
1-2
3 (12%)
2-3
2 (8%)

Wynik do przerwy

0-0
8 (32%)
0-1
5 (20%)
1-0
4 (16%)
1-1
3 (12%)
0-3
2 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Jaguares

Liczba goli w meczu

2
7 (28%)
1
6 (24%)
3
5 (20%)
4
4 (16%)
5
3 (12%)

Liczba goli do przerwy

1
9 (36%)
0
8 (32%)
2
4 (16%)
3
4 (16%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera A.

Primera A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Atletico Nacional191315402.11
2Junior191126351.84
3Deportivo Pasto191045341.79
4America de Cali191036331.74
5Once Caldas19892331.74
6Deportes Tolima19874311.63
7Santa Fe19784291.53
9Deportivo Cali19766271.42
10Millonarios19757261.37
12Águilas Doradas19757261.37
13Bucaramanga19586231.21
14Llaneros194105221.16
15Fortaleza FC19577221.16
16Jaguares195311180.95
17Alianza Valledupar19388170.89
18Chico195212170.89
19Cucuta19379160.84
20Deportivo Pereira191711100.53